Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Spyder 9 - slaba krajnja  (Posjeta: 1211 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline iv0000o

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Spyder 9 - slaba krajnja
« : 30 Kolovoz, 2012, 23:40:25 »
prije svega pozdrav svima, novi sam na forumu tako da ne znam jeli tema u pravom podforumu, mislim da je

ovako, imam spydera, to je kinez normalno, 4t, stavio sam mu kit 80cc, znači cilindar i klip, skuter je dobio na snazi, ima bolju vuču, dobro vuče uzbrdo, ali krajnja brzina se nije povećala, čak mi je bila bolja sa starim cilindrom i klipom 50cc, odkad sam stavio ovaj kit krajnja nije je 70-75 maksimalno, ne znam u čemu je problem, novi valjčići su stavljeni, smjesa je dobra, radi sve perfekt al ne znam zašto je krajnja tako mala...
« Zadnja izmjena: 31 Kolovoz, 2012, 07:38:22 zvonkec_92 »

Offline Mikac21

  • Tržnica : (+24)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1730
  • Spol: Muški
  • Na zadnji pa babi u tarabu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 70ccm
  • Moja Kaciga: Uvex Ectrolon
  • MojSetup: Stage6 Streetrace i dvoja kolica đubreta
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Spyder 9 new pomoć
« Odgovori #1 : 31 Kolovoz, 2012, 00:27:50 »
prije svega pozdrav svima, novi sam na forumu tako da ne znam jeli tema u pravom podforumu, mislim da je

ovako, imam spydera, to je kinez normalno, 4t, stavio sam mu kit 80cc, znači cilindar i klip, skuter je dobio na snazi, ima bolju vuču, dobro vuče uzbrdo, ali krajnja brzina se nije povećala, čak mi je bila bolja sa starim cilindrom i klipom 50cc, odkad sam stavio ovaj kit krajnja nije je 70-75 maksimalno, ne znam u čemu je problem, novi valjčići su stavljeni, smjesa je dobra, radi sve perfekt al ne znam zašto je krajnja tako mala...
možda se remen nemože spustiti do kraja i možda nisi dobre rolice stavio?
PRODAJA DIJELOVA BB 125ccm AC,Aerox dijelovi,tuning dijelovi,maske....peugeot,aprilia,neos dijelovi...
092-201-7541

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Spyder 9 new pomoć
« Odgovori #2 : 31 Kolovoz, 2012, 07:37:04 »
cekaj dok karike sjednu na mjesto.. jesi promjenio diznu ?  kupi si multivar i ici ce ti i bolje i brze za koji kilometar :)