Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cime da nafilam armortizer  (Posjeta: 959 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
Cime da nafilam armortizer
« : 27 Svibanj, 2008, 11:55:17 »
Ispustio mi se plinski armortizer, popustile su membrane i sibnuo plin van. Popravio sam ga sa setom predvidenim za to i isprobao sa zrakom iz kompresora. Sad me zanima kojim plinom da ga napunim i dal je to toliko vazno il mogu komotno stavit zrak unutra?

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Cime da nafilam armortizer
« Odgovori #1 : 27 Svibanj, 2008, 12:10:24 »
mozes sa zrakom napuniti ja sam na biciklu ima zracni fox amortizer i isao je zrak u njega mozes komotno napuniti zrakom ali moras imati posebnu pumpu  :icon_thumright:

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cime da nafilam armortizer
« Odgovori #2 : 27 Svibanj, 2008, 12:19:31 »
Kolko znam, nije dovoljan pritisak zraka iz običnog kompresora...daj u firmu da ti to repariraju...

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
Odg: Cime da nafilam armortizer
« Odgovori #3 : 27 Svibanj, 2008, 13:19:27 »
Citao sam da bi se trebalo kakti pazit zbog membrana u armortizeru. A na kolko bara bi se trebao punit? Jer ak je na zrak onda mi nije problem nafilat ga, imam kompresor kaj stvara 230 bara za teske radne strojeve.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Cime da nafilam armortizer
« Odgovori #4 : 27 Svibanj, 2008, 13:22:12 »
Na mom amortizeru pise 5-8 bara

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Cime da nafilam armortizer
« Odgovori #5 : 27 Svibanj, 2008, 23:29:36 »
ja sam imao od lege bicikl koji je imao zracni amortizer zadnji pa si kontam da je slican kao kod skutera i on mi je objasnjavao da treba pumpat posebnom pumpom zato je bolje otici kod servisera da ti napumpaju i testiraju da ti ne prosisaju opet .