Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ekipa Primošten; jel ima netko više informacija o prometnoj nesreći od sinoć?!  (Posjeta: 9436 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
ma kakva rega, vozacka i sranja... pa jbt, pola ovih s vozackima treba zatvoriti kako voze, znaci imanje rege ili vozacke je mjerilo znanja poznavanja prometa ili opcenito prometne kulture.. ma dajte ljudi ne pisite gluposti... jucer stojim uz cestu, u nekih 5-10 minuta se barem 12 nesreca nije dogodilo par metara od mene, sve je sreca bila...
susjeda mi ima vozacku 2 godine, jos nikad nisam sjeo u to auto , a da su retrovizori namjesteni ( nema utjecaj visina ili nesto jer unutarnji gleda njoj u facu da se vidi, a vanjski gledaju u pod mrtvog kuta negdje)
sad mi reci jel ona zna voziti, nemoj da slikam to auto svako 3 dana da se vide svako malo nove udubine ili tragovi boje od necega sto zagrebe....

meni je zao decka imao sve ili ne... i ja vozim cesto bez kacige, ali to je 800 metara do u kafic i kuci, neda mi se po vrucini stavljati.... i sto onda....
ako imas u glavi svejedno ti vozio 2ks ili 200 ks... prilagodi se uvjetima i nema problema..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Između ostalog i to kaj veliš Drnda!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Jurich

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1289
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Primošten /
  • Moj Skuter: Runner Simoncelli 50
  • Moja Kaciga: HJC K- Ninja
  • MojSpuh: sc08
Samo tribate svatiti da nije problem proci neki zavoj sa 120 ali tribate razmisljati da niste sami i mozete izgubiti glavu zbog nekog drugog...meni je susjed isa do prijatelja (500m) i polako je vozija, ali blokala mu prednja kocnica i zadobija teze ozljede glave...srecom je osta ziv ali posljedice su se vidile (ne samo fizicke)
PRODAJEM DOMAĆE MASLINOVO ULJE - informacije na PP

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
meni takvih cestovnih "trkaca" nije vise nimalo zao.sa takvim svakodnevnim neadekvatnim voznjama tam di netreba cim se probude ujutro su slikovito receno sa jednom nogom u grobu a drugom na kori od banane i samo je pitanje ne dana nego sata kad bu ce ih neki stup ili ograda ili auto zaustavit.

a osim toga ovom je djelomicno i presudil baksuz broj 13 koji je bil na motoru  :laughing7:

Offline Luka_B

  • Tržnica : (+10)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 335
  • Spol: Muški
  • Ispostava Istok
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR150
  • Moja Kaciga: Schuberth S1
  • MojSpuh: serijalovic
a osim toga ovom je djelomicno i presudil baksuz broj 13 koji je bil na motoru  :laughing7:

"fotografija je arhivska"

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
mislis da bi mu rega i vozacka spasile zivot ???
pa procitaj ponovo sto san napisa, ja nisan reka da bi mu spasile zivot, al sigurno nije za ku?ac to. pa valjda se provjerava ispravnost vozila na tehnickom.

i sto kaze 2tdottore meni ih isto nije zao
...........1...........8...........7...........

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
samo mi reci, kakvo je tebi stanje guma, kakvo je vecini ekipe na motorima, a na autima i da ne pricam... zesca katastrofa, a svi prolaze tehnicki, iako su im tada dobre, potrose se i ne mjenjaju na vrijeme... i sam sam nedavno slupao auto, iako mi je zenska 3 metra ispred uletjela u traku, uspio bih proci bez posljedica da nisu bile plasticne gume vec... super sara, ali plastika postala....
taman trebao mijenjati..
i sad imam i regu i vozacku, znaci meni se to nije smijelo dogoditi....

neke situacije su takve da na njih nemozes utjecati, stvar srece....

 dottore, glumis rejsera po zagrebu, a tu pricas o nekoj penzickoj voznji  :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
drnda glumljenje rejsera po gradu je moja proslost.kad se treba ganjat u bilo kojem obliku zna se kam se ode i di je mjesto za to.jbg ak se nisam opametio u nekim drugim stvarima s godinama onda sam se bar u tome i mogu stvarno rec da s obzirom kak sam se vozio da me sreca uvelike pratila da i ja nisam zavrsil u nekom autu ili na nekom stupu  ;D

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
samo mi reci, kakvo je tebi stanje guma, kakvo je vecini ekipe na motorima, a na autima i da ne pricam... zesca katastrofa, a svi prolaze tehnicki, iako su im tada dobre, potrose se i ne mjenjaju na vrijeme... i sam sam nedavno slupao auto, iako mi je zenska 3 metra ispred uletjela u traku, uspio bih proci bez posljedica da nisu bile plasticne gume vec... super sara, ali plastika postala....
taman trebao mijenjati..
i sad imam i regu i vozacku, znaci meni se to nije smijelo dogoditi....

neke situacije su takve da na njih nemozes utjecati, stvar srece....

 dottore, glumis rejsera po zagrebu, a tu pricas o nekoj penzickoj voznji  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

prilagodi voznju stanju svojih guma
ne ja nisam reka da ti se to nesmi ili nemore dogodit. ali ako vozacka i registracija po tebi ne minjaju nit stanje tvog vozila nit tvoje znanje i prometnu kulturu onda sto si isa polagat  :dontknow:
...........1...........8...........7...........

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx

i sad imam i regu i vozacku, znaci meni se to nije smijelo dogoditi....


ne...zato postoje kazne za punjenje državnog proračuna :toothy12:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
meni tehnicki tj rega sigurno ne utjece na stanje vozila, trudim se da je sve u perfektnome stanju, jednostavno ne volim voziti kad znam da nesto nije ok...
stanje guma se trebalo promijeniti za koji dan, ali jbg, na ovu situaciju kod mene tesko da su utjecale jer niti je bilo kocenja niti icega...
polagao sam da me murija prestane ganjati . znao sam sva pravila i gluposti, sto se pokazalo i na ispitima auto skole gdje sam bez predavanja i ucenja imao 120 bodova, znaci max... ako neznas, netrebas ni uciti, toliko godina u prometu, trebao bi znati....

vozacki po meni ne utjece na kulturu u prometu, jer da utjece, nebi bilo ovako mnogo sranja svaki dan... jbt, ovo sto se dogadja po raskrizjima nema nigdje, niti znaju stati u svoju traku, niti znaju tko ima prednost ... uzas....

jbg , priznajem da uvijek vozim brze od znakova, ali poznajem cestu i gdje se sto nalazi uvijek i znam stanje automobila i kolinika... sad ljeti je to katastrofa recimo
ionako mi je najcesca voznja 70-90 kmh, nekad kad sam sam volim se ispuhati malo, to vecinom kad nema zive duse na cesti...

grale napuniti cu ga sigurno uz oduzimanje b kategorije pola godine, samo zato jer nisam udrio u zensku , sad nemogu dokazati da je skrenula u moju traku  :toothy12: :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Ja bih rekao i da oni koji se voze bez vozacke ponekad paze na cesti puno vise od onih koji je imaju  :dontknow:

Jer ako nemas vozacku pokusat ces na sto bolji nacin paziti na prometne znakove i ponasanje, jer znas da ces naje#at ako se sto desi... dok oni sa vozackom preticu cik-cak izmedju auta, i svakakva sranja al to su vecinom momci do 22-23 poslije su svi nekako ozbiljniji


I da vozacka do 125 je stvarno preskupa  :sad1:
Ne brže od života!!

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Ja bih rekao i da oni koji se voze bez vozacke ponekad paze na cesti puno vise od onih koji je imaju  :dontknow:


nemre nikak onaj koji nema vozačku bit bolji vozač od onog koji ima i točka!tu je kraj rasprave



I da vozacka do 125 je stvarno preskupa  :sad1:
zato položiš za a2 i miran si dosta vremena,dok ne poželiš nekaj jače(tj.dok ti novčanik to ne dozvoli :icon_biggrin: )
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
nemre nikak onaj koji nema vozačku bit bolji vozač od onog koji ima i točka!tu je kraj raspravezato položiš za a2 i miran si dosta vremena,dok ne poželiš nekaj jače(tj.dok ti novčanik to ne dozvoli :icon_biggrin: )

Sad ga sereš da to nisu istine... kak ne razmeš neke stvari  :dontknow:

Evo i Drnda govori to kaj i ja, pa probaj njega skužiti kaj hoće reći... Vozačka dozvola kao takova je samo jedna od manje bitnih stavki ili čimbenika sigurnosti prometa! Sad buš ti meni objašnjaval kak su vozači bez vozačke bolji od onih koji je nemaju, a mi pričamo o A kategoriji, kaj ne znači da isti vozač ne posjeduje ostale kategorije, znači upoznat je sa teorijskim djelom, a praksa je sasvim nekaj drugo. Svašta Grale!

A više bitna stavka je u policijskom pravilniku i ustavnom zakonu RH....koji je takav kakav je i znaju se kazne!

2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Jurich

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1289
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Primošten /
  • Moj Skuter: Runner Simoncelli 50
  • Moja Kaciga: HJC K- Ninja
  • MojSpuh: sc08
Ljudi moji sve ovisi od osobe do osobe
PRODAJEM DOMAĆE MASLINOVO ULJE - informacije na PP

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
znam par ljudi koji nemaju apsolutno vozacku, a voze vec 30 ili vise godina auto ili motor... znaci imaju sad oko 45-50 godina...
i nikad nisu imali problema niti kakve nesrece.... sad mi objasni kako to grale
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Lumpri

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 582
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Mašingevera
  • Moja Kaciga: FM
  • MojSetup: Top Trophy
  • MojSpuh: Top Nardo
kakve veze ima vozačka s mojim sposobnostima vožnje i kakve ona uopče ima veze s vožnjom? (osim da nisi u prekršaju) ako neko vozi bez vozačke i odluči polagat i dobije vozačku jel on onda bolji vozač s tih 15sati vožnje u autoškoli? i zašto večina ljudi misli ako netko nema vozačku da nezna vozit,kako je več ziloryder rekao neki oji nemaju vozačku voze normalnije i više paze u prometu od nekih koji je imaju...nema logike da je netko bolji vozač od mene samo zato što ima vozačku...

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
kakve veze ima vozačka s mojim sposobnostima vožnje i kakve ona uopče ima veze s vožnjom? (osim da nisi u prekršaju) ako neko vozi bez vozačke i odluči polagat i dobije vozačku jel on onda bolji vozač s tih 15sati vožnje u autoškoli? i zašto večina ljudi misli ako netko nema vozačku da nezna vozit,kako je več ziloryder rekao neki oji nemaju vozačku voze normalnije i više paze u prometu od nekih koji je imaju...nema logike da je netko bolji vozač od mene samo zato što ima vozačku...

A da li bi ti postao losiji vozac da polozis?  ;D
Ispada ko da je vozacka dokaz da ne znas vozit....

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
samo malo, ja dobijem papire za brod, vlak i avion, znaci li to da ja znam upravljati s time?
to je obican komad papira s nekim glupostima na sebi.....
ne znaci da li znas voziti ili ne.... i sami smo okruzeni s masu budala ili glupaca u prometu....vjerujem da vecina ima vozacku, kako to objasniti?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
A da li bi ti postao losiji vozac da polozis?  ;D
Ispada ko da je vozacka dokaz da ne znas vozit....

Ne ispada nit je to iko rekel,  :icon_thumright:  Opet postala tema koja nema kraja  :laughing7:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636