Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Variomat kvacilo !?  (Posjeta: 3160 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline saro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sarcevic
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 CC
Variomat kvacilo !?
« : 13 Svibanj, 2008, 14:23:52 »

posto sam zvao sve ovlastene koji mogu nabaviti variomat u osijeku.. i nijedan ne moze... kao ni rolice. zanima me tko u hr to moze i di se moze nabaviti.
posto sam pitao za skidanje blokada... preporuka je da modza i promjenim i variomat sa rolicama. pa sad... netko u zagrebu? neki telefon? ista bilo sta?


radi se o runneru 50cc 2007 godina
prodajem auto u dijelovima od osijeka do zagreba

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #1 : 13 Svibanj, 2008, 14:31:51 »
???

sta ce ti variomat, a ste ce ti kvacilo, jel se sjebalo ili bzvz?

i di si se raspitivao u os?

ne bitno

odes fino u automoto centrar IVANDIJU fino uđes iz dvorisne strane, tamo radi jedan celavi gosp. kazes dobar dan da li imate malossi multivar za paiggo 50ccm masine kat. kod 51 9019, on fino ukuca kod u racunalo, vidi jel imaju na stanju, ako nemaju ima u splitu, naruce to i tvoje je za par dana

ne znam ja di si ti bio, i kog si ispitivao...al ocito ne na pravim mjestima

kvacilo ti ne treba jedino ako se tvoje nije sjeb...znam da nije, nego misis da ce ti i kvacilo nesto dat, nece !!!

vidim tamo u temi da si pisao i filter, ako mislis na gljivu zaboravi, ako mislis na red sponge onda opet kazes tamo u ivandiji trebao bi malossi red sponge kat. kod 1411778, oni provjere jel ima ne, split ovo ono, tvoje za par dana, ista stvar i za rolice

 :icon_thumright:

i de napisi di si ti isao traziti
« Zadnja izmjena: 13 Svibanj, 2008, 15:05:21 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #2 : 13 Svibanj, 2008, 19:11:24 »

vidim tamo u temi da si pisao i filter, ako mislis na gljivu zaboravi

 :toothy12:

p.s. sori na off gle igore kaku kul gljivu ču sad kupit :) baš  je superqul :)

« Zadnja izmjena: 13 Svibanj, 2008, 19:13:41 replcnt »

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #3 : 13 Svibanj, 2008, 22:17:04 »
lepa je

al steta sto je bijela, uprljat ce se prije nego ju stavis na karb :zubo:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #4 : 13 Svibanj, 2008, 22:20:52 »
eto ima kod skare,kod ivandije,jos jedna trgovina na bosutskom i svi oni prodaju malosi djelove za tu trecu trgovinu neznam ime javim sutra.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #5 : 13 Svibanj, 2008, 22:27:22 »
eto ima kod skare,kod ivandije,jos jedna trgovina na bosutskom i svi oni prodaju malosi djelove za tu trecu trgovinu neznam ime javim sutra.

moto shop nekad sto je bio na cepinskoj

al ne bitno, mislim lik kao da je isao na pijacu ispitivati, pa ono nije ni cudo sto babe na pijaci ne mogu nabaviti djelove za skuter

(bez uvrede)
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline saro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sarcevic
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 CC
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #6 : 14 Svibanj, 2008, 11:56:32 »
nemaju i ne mogu naruciti kod ivandije... bio sam zvao tog lika i pricao... takoda 0 bodova kdo njih! u violi su mi nudili neki pegasov.. cijena neznam,

ali nabavio sam ga kod jave.... sad neznam koje su rolice i koja je gramatura unutra. nabavio sam si i zute federe....

imaju jedino 6.5g na lageru koliko ja znam... il 5.x ako sa mdobro zapamtio. nezam koje dodju an serijskom kad kupis multi i dali ih dobijes. pa ako netko zna koja je gramatura :) i kako ce se poansati.... pokusat cu samo promjenit taj variomat i one male zute federe. i skinit sve blokade. neznam .. za sada nebi busio diznu. pa neznam kako ce se ponasat. ne trebam motor dizat na zadnji tocak vec ono da ima ok ubranje i da mu je krajnja brzina veca....
prodajem auto u dijelovima od osijeka do zagreba

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #7 : 14 Svibanj, 2008, 12:14:30 »
valjčići na multivaru za minarelli se dobiju 7.0 gr.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #8 : 14 Svibanj, 2008, 12:16:26 »
nemaju i ne mogu naruciti kod ivandije... bio sam zvao tog lika i pricao... takoda 0 bodova kdo njih! u violi su mi nudili neki pegasov.. cijena neznam,

ali nabavio sam ga kod jave.... sad neznam koje su rolice i koja je gramatura unutra. nabavio sam si i zute federe....

imaju jedino 6.5g na lageru koliko ja znam... il 5.x ako sa mdobro zapamtio. nezam koje dodju an serijskom kad kupis multi i dali ih dobijes. pa ako netko zna koja je gramatura :) i kako ce se poansati.... pokusat cu samo promjenit taj variomat i one male zute federe. i skinit sve blokade. neznam .. za sada nebi busio diznu. pa neznam kako ce se ponasat. ne trebam motor dizat na zadnji tocak vec ono da ima ok ubranje i da mu je krajnja brzina veca....

jel ti mene zajeb..il sta? mos mi ovo jos 50x ponovitit ali to nije istina da NE MOGU naruciti

sta ce ti zuti federi ako nemas spuh

i jesi ti kupio taj multivar ili ne, kad ga kupis ono sto dobijes uz njega to i stavis, ne znam zasto spominjes ove druge rolice (6,5)
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #9 : 14 Svibanj, 2008, 12:17:43 »
valjčići na multivaru za minarelli se dobiju 7.0 gr.
kod njega je Runner ...ehhe...i dodju ti 7.2 grama rolnice uz multivar za piaggio i ok ce ti se ponasat ...a diznu bi trebo stavit 64...ako imas nekog nek ti je posalje ona ti je najjeftinija oko 20Kn ...jer kad skines blokade motor ima vise snage a nedobiva dovoljno goriva i moze se lako desit da ti zacvika ,a to nebi volio pogotovo jer je nov motor :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #10 : 14 Svibanj, 2008, 12:18:19 »
nemaš potrebe da bušiš diznu jer nisi stavio nikakav rezo spuh...

sa multivarom dolaze rolnice al ne znam koja gramaža ide za tvoj skut...Uglavnom prvo stavi rolnice pa vidi kakav ćeš imati start, ako bude dobar nemaš potrebe menjati federe kvačila a ako bude trom u startu onda stavi trvđe oprugice...

sa variomatom ćeš dobiti ravnomernije ubrzanje i možda ništa krajnje - možda malo... NE OČEKUJ BOG ZNA ŠTA dok ne staviš auspuh....
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #11 : 14 Svibanj, 2008, 15:46:10 »
rođaku sam skinuo sve blokade (na karb. stavio diznu 68 i skinuo lim,katalizator,sa variomata prsten) i stavio auspuh gianelli reverse,žute opruge na kvačilu,4.7 rolice po satu ide 95 može i do 100 samo treba pravca... a tek kad sam skinuo prsten s variomata i blokadu s karb išo jedva 83 i valjda remen ulego i sad ima extra ubrzanje i lijepu kranju. variomat mu je seriski
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline saro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sarcevic
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 CC
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #12 : 14 Svibanj, 2008, 16:24:15 »


jel ti mene zajeb..il sta? mos mi ovo jos 50x ponovitit ali to nije istina da NE MOGU naruciti

sta ce ti zuti federi ako nemas spuh

i jesi ti kupio taj multivar ili ne, kad ga kupis ono sto dobijes uz njega to i stavis, ne znam zasto spominjes ove druge rolice (6,5)

koji dio nisi razumio??????

nazvao ivandiju i lik je rekao da NE MOZE NARUCITI (zvao jucer), ni filter a jos manje ostalo.....
u motovioli su mi nudili taj koji sam rekao sa pegaso il tak nes.. neki neznam koji isto neznaju cijenu i isto dodje kad dodje nista nije sigurno.
a kod skaremoto su mi nudili TOP neku firmu.. i nista drugo NEMAJU i nemogu pribavit.

na kraju sam otisao kod jave... oni su preselili sad na drinsku i sve moze. imaju dosta.. ono sto nema trenutno dolazi sutradan ako ima u zg.
auspuh je na putu iz austrije
prodajem auto u dijelovima od osijeka do zagreba

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #13 : 14 Svibanj, 2008, 19:42:15 »
dobro ako ti tako kaze

ti ocito jedini ne mos naruciti malossi djelove u ivandiji, a svi drugi mogu

kraj price
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Variomat kvacilo !?
« Odgovori #14 : 14 Svibanj, 2008, 22:56:45 »
malossi u ivandiji, cak i neke djelove od polinija mogu nabavit! neznam tko mi je pricao sa su polinijeve gljive nabavljali
TOp performance u skaro moto!