Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 50cc 2007, 3kw  (Posjeta: 4011 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline saro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sarcevic
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 CC
Runner 50cc 2007, 3kw
« : 12 Svibanj, 2008, 16:57:59 »
citam malo po netu, i raspitujem se okolo.. kazu da ima 3 blokade.

1 varijomat onaj prsten
2 auspuh
3 di se nalazi? neki kazu karburator, neki na usisu? zna netko tocno di je na tom godistu? neku kazu da stalno ovisi od godista do godista modela i sl. pa me zanima..

onda nadalje... kontam stavit druge rolice.. trebam za krajnju brzinu nije mi bitano nesta ubrzanje? koliko grama? u servisu mi predlozili da stavim i sportski filter? bacanje novaca ili ne? iz austrije mi dolazi auspuh koji moze ici i na 70cc...

pa me sad zanimaju ove stvari di je ta treca blokada. i koje rolice ?? neko eksperimetirao??? vjerovatno je. grebem po forumima zovem okolo nitko nis konkretno kao isprobavaj mene zanima konkretno. iz prve ruke

nadalje... kad to sve napravim izmjerim ja sa GPS koliko ide tak da znate i za ubuduce


onda jos jedno pitanje. dali se isplati mjenjat varijomat? i sl?? nebih nikakav kit stavaljo vec ovako od mehanike sto se da promjeniti da se projmjeni. mozda veca dizna????

pa aj pomazite dok ne kupim neko sranje koje mi nece trebat :)
prodajem auto u dijelovima od osijeka do zagreba

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Runner 50cc 2007, 3kw
« Odgovori #1 : 12 Svibanj, 2008, 17:05:57 »
joooj pisano vec 56456464x

3. blokada je na air boxu di se spaja s karbom

kakav sportski filter (gljivu) tko i gdje su ti to preporucili?

kakav spuh ti dolazi iz austrije i po kojoj cijeni

znaci kad kupis spuh, morat ces promjeniti federe i rolice, ako imas viska novaca kupi multivar npr a i ne moras, lakse se da prijenos nastelat

kad budes skidao blokade stavit ce ti odma diznu 64 i maknuti taj limic s karba..treba li bi

i de malo prelistaj po forumu, svaki dan jedna te ista pitanja

i zasto si naveo u naslovu 3kw?
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner 50cc 2007, 3kw
« Odgovori #2 : 12 Svibanj, 2008, 17:27:45 »
Prvo se predstavi : http://www.mojskuter.com/forum/index.php?board=3.0

drugo:eto igor ti je sve odgovorio...jedino da nadodam ako neces stavljat drugi vario tj Multivar sa sportskim auspuhom stavi rolne 4.8 i kupi set malossi federa za serijsko kvacilo pa stavi zute ili bijele...ako ces stavit mutivar ...stavi 6.1 gram rolne i isto federe bijele ili zute iz tog pakovanja ail bolje zute....centralnu oprugu sto dobijes u multivar mozes komonto prodat jer ti je bolja serijska ,a ako si planiro sa stavljat lakse rolnice sa obicnim auspuhom stavi pola grama ,gram lakse i to ti je to i da ta 3. blokada je tu gdje ti je igor reko i nemoj stavljat gljivu bezze ako nemas kit ..nepotrebno samo ti ode potrosnja a i tesko je postelovat serijalu sa gljivom nego umjesto one obicne spuzve u filteru,stavi Malossi red spoonge nesto oko 30 kn ti je ona ....rolnice su ti oko 80 kn.....i set malossi federa je oko 160 kn....i obavezno napomeni u servisu da ti stave diznu 64 kad skinu blokade ....mozda kod vas sami to urade ...ali ovdje kod mene moras napomenut inace nista od toga hehe....
« Zadnja izmjena: 12 Svibanj, 2008, 17:31:28 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline saro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sarcevic
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 CC
Odg: Runner 50cc 2007, 3kw
« Odgovori #3 : 12 Svibanj, 2008, 17:35:41 »
ma listao sam po forumu i nisam uspio nac. cini se da sam blago retardiran hehehe :) sorry

neznam koji je auspuh... ali znam da su duplo ili skorom troduplo jeftiniji nego kod nas. kolega na poslu ima runnera i ima kit od 70. njegov leti... jao lele . ja koda stojim kad vozim 50. ide mi ko zak**ra* .. poceli su me sustizat i zaobilazit hebeni baotini.. pa mi dopizdilo

neznam nista za gljivu i to, i dali su mi gljivu preporucili. to sam bio zvao moto violu. i pitao koliko kosta skidanje blokada. kazu mi 150kn. posto mi je jos motor pod garancijom pa nebih se htio zahebava s time. nit imam trenutno volje :) a ni vremena. a ipak imam 3 banke na grbaci pa... a rolice sa filterom su mi rekli da kosta 200kn. za varijomat skidanje prstena i da pokusam druge rolice stavit i iz auspuha iscupat onaj pimpek ajde jos nekako to sam sposoban, onaj pimpek na usisu ni neznam di se nalazi... kao treca blokada....pa da je se sam odvazim skinit. a po karburatoru isto nebih sarafao jer ga ja ustimat neznam. ovako mi g#vn% jedno trosi od 3.6-4 hebene litre....

neznam koliko su tamo sposobni to napravit sto se tice dizne i limica, ali cu im i naglasiti da i to promjene skinu il vec stogod da naprave.

a ovo od 3kw sam naveo jer ako sam dobro skontao postoji i neko izdanje sa jos malo vise kw... ako me pamet dobro sluzi. jer ga je poznanik kupio e sad jel to isto to sranje ili je to neka replica il neznam. ili ne postoji drugo sranje !!?

koliko kosta cca multivar. i jel on dodje u kompletu ili jos ima s njim dodatnih cinculatora za kupit?


sorry na retardiranim pitanjima al slab sam na tome. citam po forumima gulim vec danima, i ispitujem okolo i svako ima svoju pricu... a cini mi se da ovdje ima nekih deckiju koji se kontaju koliko sam vidio pa bolje onda tu mi pitat ...
prodajem auto u dijelovima od osijeka do zagreba

Offline saro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sarcevic
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 CC
Odg: Runner 50cc 2007, 3kw
« Odgovori #4 : 12 Svibanj, 2008, 17:36:45 »
Prvo se predstavi : http://www.mojskuter.com/forum/index.php?board=3.0



mislim da sam se prestavio prosle godine ali nisam bio dulje vremena ulogiran tu

aj fala na odgovorima.... pokusam nes iskemijat!
prodajem auto u dijelovima od osijeka do zagreba

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner 50cc 2007, 3kw
« Odgovori #5 : 12 Svibanj, 2008, 18:10:24 »
za rolnice i filter 200kn ...vidi se da vole i ti da ukradu malo ....ja sam ti reko cijene rolnice 80 kn i filter oko 50 max...sad ako ti nije zao 70 kn uzmi kod njih za 200kn to dvoje ....i ako vec imas garanciju i sve nemoj ti sam nikakve blokade skidat i to..nego njima odvuci jer ode ti odma garanacija ....sto se tice Runnera ono sp50 Race,Special editon,Sp 50 Sc i to....svi su iste snage...to su samo price da su malo jaci i brzi vak nak,razlika je samo u kombinaciji boja i naljepnica...svi 2t 50ccm Piaggio,Gilera,Derbi i aprilija novi skuteri su jednaki sto se tice jacine ....multivar bi trebo biti oko 50-70 eura neznam tacno ali je tako bilo kad sma ja uzimo ja ga platio 50 ali je sad skuplji mal ja mislim .... i sve dobijes samo uz njega dobiejs 7.2 rolnice a tebi ce trebat 6.1 gram.......sto se tice foruma drugi ...vjeruj mi ovaj je najbolji i najvise ces ovdje naucit a i sto se tice ekipe svi hoce uvijek pomoci i lijepo objasnit ....
« Zadnja izmjena: 12 Svibanj, 2008, 19:11:47 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Runner 50cc 2007, 3kw
« Odgovori #6 : 12 Svibanj, 2008, 18:31:45 »
dobro ti je rossi napisao rolice su 80kn i filter oko 50 najbolje je da uzmes malossi red sponge (sportski filter) i da ti na skidanju blokada stave diznu 64 , nastelaju frgic i to je to uz naravno skidanje blokada sa auspuha i prstena s variomata


Offline saro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sarcevic
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 CC
Odg: Runner 50cc 2007, 3kw
« Odgovori #7 : 13 Svibanj, 2008, 09:56:09 »
pricao sa servisom oni ne diraju diznu ni nista oko toga. znaci za skidanje prstena i da mi iz auspah izvade ono cudo uzimaju 200kn! to znam i sam nasarafat. za to mi ne treba ipak servis. rekli su mi za diznu da oni ne mjenjaju vec ju buse (u ivandiji)! i da potrosnja raste podosta.... sad koliko nisu znali reci. a u motoviola su mi rekli isto da ne rade nista na karburatoru vec samo da skidaju te 2 stvari onu trecu ne diraju.

isto tak kazem im da odma promjenim rolice oni kazu da nema smisla mjenjat... i da se s tim nista ne dobija e sad.. jel oni mene pokusavaju odgovorit od toga ili im se neda zajebavat!!? ne kontam.... sad vise neznam ko je lud.  u motovioli su mi nudili neki ppp multivar nemam sad pojma koje ime je. a u ivandiji imaju malosijeve oni te mogu nabavljat. cijene ne znam. sad glupo mi je da dajem 200 kuna za 2 te stvari ipak mogu to i sam skinit. a konto sam ako skidam to vec sve onda da odma promjenim i variomat taj sportski sa tim rolicama. pa da nemoram ponovo kasnije skidat i jebavat se sa time

neznam motor ima 1000km i za sada jos nije nista krepalo... nit nesta curi od vode i sl. mal mi je glupo da nes posarafam pa da krepa ak imam garanciju. al s drueg strane ipak 200 kn za 30 min posla kojeg i ja sam kod kuce mogu napravit mi je sad mal previse.

karburator neznam stelovat. jedino da pokusam naci nekog pa da ak i probusi diznu pa da mi ga fino ustela... ipak nebih da mi trosi 5 litara. toliko mi auto ne trosi goriva :)

prodajem auto u dijelovima od osijeka do zagreba

Offline saro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sarcevic
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 CC
Odg: Runner 50cc 2007, 3kw
« Odgovori #8 : 13 Svibanj, 2008, 10:23:00 »
ne mogu naruciti variomat za skuter kao ni filter za zrak.... a imaju samo 6.5g rolice... i nista drugo. kaze kao da naruce pa da im ne dodje.

kog da dalje zovem? kog jos ima u hrvatskoj ko to dobavlja i nabavlja?
prodajem auto u dijelovima od osijeka do zagreba

Offline saro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sarcevic
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 CC
Odg: Runner 50cc 2007, 3kw
« Odgovori #9 : 13 Svibanj, 2008, 11:52:35 »
nasao neki TOP hmm nesto nesto multi sportski i imaju 5.5g valjcice... oko 500kn kosta cinculator opruge kazu da su standardne 120kn .. vjerovatno se ne diraju ak sam dobro skontao.. se isplati uzimat ili ne???

nitko drugi nis nema za nabaviti......
prodajem auto u dijelovima od osijeka do zagreba

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner 50cc 2007, 3kw
« Odgovori #10 : 13 Svibanj, 2008, 12:42:08 »
ovako..prvo zamoli admina da ti prebaci ovu temu u tunning i stayling skutera....tj nek prebaci sve osim onog pocetka gdje je rijec o blokadi....drugo...zar kod tebe negdje nema tu neki Piaggio centar ?? gdje prodaju samo piaggio i gilera skutere i derbi npr ..??? i gdje si kupio skut ??odes kod njih ...i ne uzimaj nikakve druve varie sem multivara ....nisu ni oni losi ali malossi je koliko ja znam po najbolji ....nadlji u clanovima eladia,mr j ,ili nekog drugog moderatora i posalji privatnu poruku da ti premjeste temu u tunning i styling skutera, jer ovdje ljudi puno i ne gledaju...tako da slabo imas odgovora...a ja ipak neznam gdje sta ima u osijeku i koji su serviseri tamo dobri..jer nisam iz hr uopste... i da opruga da kosta 500kn ...nemoguce ....oni nisu normalni.....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline saro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sarcevic
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 CC
Odg: Runner 50cc 2007, 3kw
« Odgovori #11 : 13 Svibanj, 2008, 13:34:30 »
eto 2 zastupnika u osijeku, i to ovlasteni....i nijedni nisu sposobni to naruciti.... nijedan ne moze naruciti malosijev, o filteru da ni ne pricam. dok su mi jednu nudili neki pegaso il tak vec neko ime. naravno rolica nema nit mogu uopce narucivati koje ja gramature hocu.. vec neke leve.... imaju samo one standardne koje su tvornicke.... u yamahi su mi nudili taj od 500kn TOP neki model i 5.5 rolice.. drugo nigdje nista nema.

nekontam u cem je problem?

prodajem auto u dijelovima od osijeka do zagreba

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner 50cc 2007, 3kw
« Odgovori #12 : 13 Svibanj, 2008, 14:12:41 »
mora bit neki drugi serviser jbg ....a problem je u tome sto ovdje niko ne gleda temu pa ti nema odgovora...a i ovao je tema samo sto se tice blokada....moras tovorit novu na tunning i styling skutera...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner 50cc 2007, 3kw
« Odgovori #13 : 13 Svibanj, 2008, 16:07:52 »
Evo ti u Vinkovcima:
MAG MOTO
   
Vinkovci
   
032/306-502
   
Hrvoja Vukčića-Hrvatinića 55

Nazovi, pa provjeri.