Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: (HITNO) Ima li netko alat za promjenu federa kvačila?? Zagreb (Zapad)  (Posjeta: 1667 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dionysus_

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: --
  • MojSpuh: leo vince tt
Skuter Luna II. Vrti mi kotač na nogari, skinuo deklo i našao polomljeni feder kvačila. Imam rezervne (original luna) i trebam nekog tko ima alat za skidanje kvačila i zamjenu federa. Hitno jer moram na tehnički do petka :) Dogovorimo se za naknadu.. Broj na PM
kad nemam niš pametnog za pisat pišem gluposti

Offline StudioIT

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 500
  • Moja Kaciga: Nolan N85
Ako ne možeš skinuti zvono kvačila uzmi komad deblje žice i omotaj kroz rupu od kvačila pa oko nosača amortizera i ključem odvrneš maticu.

Federiće probaj kliještima.
Nexus 500: mašina Master 492 ccm + polirana glava + "sportskija" bregasta + ravan usis i konusni filter + vanjski regulator pritiska goriva + Auspuh R1 + tokaren variomat, polutke i zvono + razdvojene kočnice s pumpicama od GP800 i opletene cijevi

Offline dionysus_

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: --
  • MojSpuh: leo vince tt
hvala na ideji :) no ipak bi radje s alatom to napravio, ako netko ima? inače u servis jbg.
kad nemam niš pametnog za pisat pišem gluposti