Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: GP1 krece u leru  (Posjeta: 2093 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline _nino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sibenski List
  • Mjesto: Sibenik
  • Moj Skuter: Beverly ST 350
GP1 krece u leru
« : 11 Svibanj, 2008, 19:58:58 »
Ne znam koji vrag, do jucer bilo sve super, danas upalim skut i on vozi u leru, a kad mu stisnem kocnicu onda se trese i nakon 20 sekundi se ugasi sam od sebe. Koji se vrag mogao desiti? Karburator, kvacilo, svjecica?

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #1 : 11 Svibanj, 2008, 20:03:46 »
smanji malo ler gas
onaj saraf do 1/4 i onaj drugi malo
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #2 : 11 Svibanj, 2008, 20:05:05 »
zaribala ti sajla od gasa

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #3 : 11 Svibanj, 2008, 20:05:54 »
sumnjam da je do ler gasa.. ipak nemoze sam od sebe prek noci se poremetit.. ja bi reko sajla gasa mozda se negdje savinula pa nevraca do kraja i zato motor krece.. pogledaj gas sajlu dal je dobra i bužir..

eo u isto vrijeme s agilom  :happy6:

Offline _nino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sibenski List
  • Mjesto: Sibenik
  • Moj Skuter: Beverly ST 350
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #4 : 11 Svibanj, 2008, 20:20:12 »
a k vragu, pa di bas gas sajla... a nista, sad je vec mrak pao, ujutro budem pogledao...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #5 : 11 Svibanj, 2008, 23:52:35 »
puko/otkvačio se feder kvačila ili je pukla ušica na pakni kvačila za koju se feder lovi..

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #6 : 11 Svibanj, 2008, 23:56:46 »
ma nebih rekao da je do kvacila, bit ce da mu se buzir zakacio pa mu natego sajlu ;)

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #7 : 11 Svibanj, 2008, 23:59:27 »
puko/otkvačio se feder kvačila ili je pukla ušica na pakni kvačila za koju se feder lovi..

Potpis...vjerojatno ti je pukla šuštica od kvačila...meni je iste simptome imao...

Istu stvar mi je motor radio i kada mi je cijev od vakuma izletila...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #8 : 12 Svibanj, 2008, 00:00:27 »
puko/otkvačio se feder kvačila ili je pukla ušica na pakni kvačila za koju se feder lovi..

Slazem se.
Ili se odserafila velika matica kuplunga pa se spojila sa zvonom i skut je stalno "u brzini".

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #9 : 12 Svibanj, 2008, 10:24:25 »
Skini deklo pa ćeš vidjet...

Offline _nino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sibenski List
  • Mjesto: Sibenik
  • Moj Skuter: Beverly ST 350
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #10 : 12 Svibanj, 2008, 20:11:43 »
Jap, pukla opruga od kvacila... Aj moze preporuka koje opruge da stavim, sad su bile opruge sto se dobiju sa auspuhom, neke zute... Ili da stavim Malossi Fly kvacilo?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #11 : 12 Svibanj, 2008, 20:13:42 »
ovisno o spuhu, bijele ili žute malossi..

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #12 : 12 Svibanj, 2008, 20:29:22 »
Ma ja na tvom mjestu ne bih mijenjao kvačilo...ostavi ovo i stavi nove šuštice...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #13 : 12 Svibanj, 2008, 23:59:23 »
Jap, pukla opruga od kvacila... Aj moze preporuka koje opruge da stavim, sad su bile opruge sto se dobiju sa auspuhom, neke zute... Ili da stavim Malossi Fly kvacilo?

Fly kuplung se kupuje ako je postojeci potrgan ili potrosen, a ne trazis ne znam kakve performanse od njega nego samo kvalitetu izrade.
Dakle, zadrzi ovaj kuplug i stavi Malossi bijele (srednji) ili zute (tvrdi) federe iz paketa za originalni kuplung (shifra proizvoda - 29 7454).

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #14 : 13 Svibanj, 2008, 00:04:41 »
Jap, pukla opruga od kvacila... Aj moze preporuka koje opruge da stavim, sad su bile opruge sto se dobiju sa auspuhom, neke zute... Ili da stavim Malossi Fly kvacilo?

Fly kuplung se kupuje ako je postojeci potrgan ili potrosen, a ne trazis ne znam kakve performanse od njega nego samo kvalitetu izrade.
Dakle, zadrzi ovaj kuplug i stavi Malossi bijele (srednji) ili zute (tvrdi) federe iz paketa za originalni kuplung (shifra proizvoda - 29 7454).

aj da neotvaram temu novu pitanje odma, ja sam na svoj skut stavio žute federe, nisam sa bijelim ni pokušavo, imam tt, multivar, jel ko na runnera več isprobavo između bijelih i žutih i koji su se bolje pokazali???

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: GP1 krece u leru
« Odgovori #15 : 13 Svibanj, 2008, 00:10:20 »
ja sam na svoj skut stavio žute federe, nisam sa bijelim ni pokušavo, imam tt, multivar, jel ko na runnera več isprobavo između bijelih i žutih i koji su se bolje pokazali???

Ovisi i o tome da li imas puno kretanja (guzva po ZG u spici, na primjer). Za takvu voznju bi bijeli bili bolji, ali brzi start ces imati sa zutima.