Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: hitno pomagajte.  (Posjeta: 1107 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brinc

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sr50 www
hitno pomagajte.
« : 29 Travanj, 2008, 17:00:32 »
imam aprilliu sr50 www  '01 godina, sve serijsko,13000km, prije 500-tinjak km promjenjeni cilindar i karike.

motor je imo jako slabo i sporo ubrzanje i uz brijeg je iso jako sporo.

i danas se desilo da je negde pri 70 kmh motor krepo, i vise ga nisam mogo upalit. struje ima posto mi svjetle lampice na njemu. ima i benzina tak da neznam koji se vrag desava.

ajd molim odgovore stvarno je hitno.

hvala!!!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: hitno pomagajte.
« Odgovori #1 : 29 Travanj, 2008, 17:03:35 »
jel mozes zakurblat nogom??

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: hitno pomagajte.
« Odgovori #2 : 29 Travanj, 2008, 17:30:42 »
ili ti se progrijo pa je zacviko mozda slabi podmazivanje,svasta moze biti ,,nisi bas neko jasno doznanje dao ,pa t inemogu nist reci,, i znaju ti lezaji otici na radilici..
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline brinc

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sr50 www
Odg: hitno pomagajte.
« Odgovori #3 : 30 Travanj, 2008, 07:33:49 »
nemogu zakurblat nogom. mislim kurblam ja al se on nece upalit.

mislim cudno mi je kaj se to desilo u voznji. ko da je osto bez benzina tak se ponaso.
imam osjecaj ko da se skroz zagusio. ko npr kad ga tek upalim i dam mu full gas i onda se ugasi . tak nekak je to zgledalo.

e sad nemam nikakvog pojma pa pitam samo.
jel moguce da je svjecica problem, il da se rolica zablokirala, il da je remen puko???
nabrajam samo!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: hitno pomagajte.
« Odgovori #4 : 30 Travanj, 2008, 07:49:40 »
ak se zagušio, ostao je bez benzina, ili povuko falš zrak, treba pregledati sve spojeve oko karba i diznu, naravno..
možda je i svječica, tko bi ovako znao?

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: hitno pomagajte.
« Odgovori #5 : 30 Travanj, 2008, 11:59:46 »
Remen ti nije puko 100% , jer da je motor bi radio, samo ne bi mogao krenuti (meni se desilo pa znam).
Odvrni svjećicu, spoji je na njen kabel i prisloni donji dio negdje na metalno kućište.
Zaverglaj motor i vidi da li baca iskru.