Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!  (Posjeta: 2257 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KillZone_O

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SF2
Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« : 28 Travanj, 2008, 00:23:30 »
Evo ja odlucio da napravim sve sto mogu na motoru ali se bas nerazumijem u odabir stvari pa bi molio ljude koji znaju(a vidio sam da ih ima posto stalno citam postove) da mi pomognu.Imam Peugeot SP2 i zelio bi dobiti sto veci max speed i ubrzanje.Molio bi vas da mi napisete za pojedini dio cijenu i model(sve sto je potrebno pare nisu neki problem).Hvala unaprijed.
 :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #1 : 28 Travanj, 2008, 00:43:11 »

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #2 : 28 Travanj, 2008, 00:52:35 »
uz svaki Tunning na pežou još treba dodat prirubnicu veću obavezno promjenit sa stavljanjem drugog većeg karburatora paše od SF 100 prirubnica, i poželjno je preradit cilindar za što brži i bolji ulazak smjese u njega jer je vertikalno postavljen cilindar (ispravite me ak griješim mislim na prema gore) da se iz pežoa dosta izvuć al s preradama ovako se ne može mjerit sa nekim minarelijem ili morinijem
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline KillZone_O

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SF2
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #3 : 28 Travanj, 2008, 22:18:02 »
e hvala vam i jos me zanima kolko bi ja mgo izvuci max speed na njemu na nekih 5000kn ulozenih?

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #4 : 28 Travanj, 2008, 22:25:28 »
sorry na spamu ali ako si ti taj na slici sa crnom kacigom onda imaš dobrog tunera u familiji!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #5 : 28 Travanj, 2008, 22:46:44 »
uz svaki Tunning na pežou još treba dodat prirubnicu veću obavezno promjenit sa stavljanjem drugog većeg karburatora paše od SF 100 prirubnica, i poželjno je preradit cilindar za što brži i bolji ulazak smjese u njega jer je vertikalno postavljen cilindar (ispravite me ak griješim mislim na prema gore) da se iz pežoa dosta izvuć al s preradama ovako se ne može mjerit sa nekim minarelijem ili morinijem

cisti primjer za dobrom i kvalitetnom sredjenom peugeot masinom je gospodin hac..sve se da sredit s pametnim ulaganjem i velikim trudom sve pohvale njemu i za njegov uradak ali nije svatko takav mozak i sposoban za uraditi tako nesto.. :icon_thumright:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #6 : 28 Travanj, 2008, 23:34:07 »
e hvala vam i jos me zanima kolko bi ja mgo izvuci max speed na njemu na nekih 5000kn ulozenih?
105-110 km/h (zavisi koliko ti sat laže hehe) uz prerade cilindra (gus 70ccm) +auspuh base (TP top line,MHR replica ili tipa nardo....), karb 19+ prirubnica od sf 100, multivar i sitnice... Za sve tehničke nejasnoće oko tunninga pežoa HAC zna  :headbang:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline KillZone_O

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SF2
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #7 : 29 Travanj, 2008, 00:22:51 »
hac hac upomoc javi se  :help:!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #8 : 29 Travanj, 2008, 00:25:44 »
ima tu nauke, vidiš kak se ja mučim ko mrcina..
cilindar hacu na obradu, bolji usis, spuh, blokove sredit može i nemora..
nema tu lego kockica ko piaggio i minarelli..

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #9 : 29 Travanj, 2008, 00:28:22 »
je istina je peugeot je zahebana stvar .treba truda puno ..jel kakav si usis stavljao jesi prirubnicu mjenjao ili samo usis

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #10 : 29 Travanj, 2008, 00:36:38 »
pa pogledaj projekt moj pežo SF2 AC pa ćeš vidjet štoriju..

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #11 : 29 Travanj, 2008, 07:05:02 »
sa pežo blokovima treba malo više truda,kod tuninga imaš 3 velika problema koja razlikuju pežo od mina ili pia blokova

1.serijski usis premalen......najbolje rješenje je polini big valve,stage 6 ili bgm usis
2. dužina spuha....zbog vertikalnog bloka spuh je predugačak i jako teško je nać dobar spuh....daleko najbolji se pokazao  yasuni R.....ili preradit neki jači pia spuh
3. kitovi za pežo su uglavnom sfušani,tj imaju timinge ko serijski 50 ccm cil.....najbolji izbor po meni je TP trophy cil koji ipak ima nešto više timinge od ostalih

što se tiće prenosa,najbolji se pokazao malossi multivar sa stock polutkama,ja bi ti preporučio kad rješiš ova gore 3 problema da staviš dulju getribu još,malossi primar......

btw ako nisi regan na http://www.peugeot-scootertuning.com/ regaj se ,pa malo pogledaj,tu se bavimo peugeot scootovima i imaš puno detaljnije peugeot projecte
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #12 : 29 Travanj, 2008, 09:40:40 »
zaboravio si zatvaranje rupe od sistema uljne pumpe..

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #13 : 29 Travanj, 2008, 11:10:47 »
zaboravio si zatvaranje rupe od sistema uljne pumpe..

a to treba svakako napravit kad se iskljući uljna pumpa,al to je sitan problem
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline KillZone_O

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SF2
Odg: Tunint Peugeot SP2-HELP!!!!
« Odgovori #14 : 29 Travanj, 2008, 12:03:48 »
Ajde hvala vam puno.