Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: GLJIVA ILI ...?!  (Posjeta: 5858 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MMABEST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
GLJIVA ILI ...?!
« : 12 Lipanj, 2006, 19:44:03 »
Ako netko zna jel ima gljiva za serijale ili su isključivo za kit. Ustvari htio bi dobiti malo bolji zvuk na skuteru npr. kao kad se otvori airbox, pa me zanima jel gljiva daje taj zvuk!

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #1 : 12 Lipanj, 2006, 20:13:12 »
gljiva nije za serijale!!!!ona je za tunirane skutere koji žele izvuč maksimum....ak očeš zvuk stavi spulju ili kit...eventualno izbuši airbox!

Offline Lovre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: se po blatu i šumi
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #2 : 12 Lipanj, 2006, 22:54:25 »
ona je za tjunirane skutere,ali se može staviti i na standardni skuter.
u tom slučaju triba poštelati karburator!!
-KTM 625 SMC
-YAMAHA YZF 450

Offline MMABEST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #3 : 13 Lipanj, 2006, 12:38:28 »
Spuh mi je trenutno prevelika investicija, a ako otvorim airbox onda mi ide do 70kmh, ali je zvuk do jaja, pa sam zato pitao za gljivu.

Offline Lovre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: se po blatu i šumi
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #4 : 13 Lipanj, 2006, 12:49:06 »
Spuh mi je trenutno prevelika investicija, a ako otvorim airbox onda mi ide do 70kmh, ali je zvuk do jaja, pa sam zato pitao za gljivu.

vidiš ,sve zavisi o ukusu,ja kad čujem zvuk gljive na 50 ccm padne mi mrak na oči.
samo tuli ,a neide :icon_tongue:
-KTM 625 SMC
-YAMAHA YZF 450

Offline MMABEST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #5 : 13 Lipanj, 2006, 13:56:52 »
Pa jel se može kako namjestiti da ide normalno a da ima zvuk ko kad je otvoren airbox? Ili se to može postići gljivom i kojom? :notworthy:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4169
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #6 : 14 Lipanj, 2006, 00:00:55 »
Airbox nemoj bušit, ak več očeš gljivu, moraš stavit i veću diznu. Al to nebuš pogodil za 5 min, imaš se kaj igrat sa time  :icon_thumright:

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #7 : 21 Lipanj, 2006, 15:35:16 »
Na serijali ne diraj ništa oko airboxa a pogotovo ne stavljaj gljivu. I na tunirane skutere je teško pronać gljivu koja je optimalna. Staviš li je na serijalu rezultat je da ti skut ne ide kako triba i vuće više zraka a i povećava potrošnju. Višak zraka = izgoreni prstenovi = zaribao skuter! ;)

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #8 : 25 Lipanj, 2006, 08:49:45 »
...  imas bolje rjesenje.. na gas sajlu pričvrstis mjerac s potenciometrom koji putem cipa generira zeljeni zvuk auspuha, koji proizvode dva snažna zvučnika u stereo tehnici, što s postojećim zvukom serijskog ili drugog auspuha daje izvrsne slušne reuzltate. Polifone zvune matrice mogu se podesavati ili mijenjati i tijekom vožnje...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #9 : 25 Lipanj, 2006, 11:15:53 »
 :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:

bolje da onda ima ovo:


Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #10 : 07 Srpanj, 2006, 15:51:01 »
:toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:

bolje da onda ima ovo:


Šta nije to od frane sa ss-a nrg?  :toothy9:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #11 : 07 Srpanj, 2006, 16:37:27 »
točno ;D

Offline smart

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 racing, Zip sp
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #12 : 16 Studeni, 2007, 22:52:58 »
Možeš zbusit auspuh ali ti se to neisplati  :nono: zato kaj bi ti motor iso 20 KM/h   :icon_biggrin:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #13 : 17 Studeni, 2007, 01:28:22 »
mad a se stavit na sreijalu ....gljiva samo ---ali nepotrebno i muka je za nariktat karb..zato ja preferiram vise airbox iako sam imao isto pitanje kao i ti gljiva ili airbox
ali airbox je bolji iako je gljiva ljepsa i kul izgggledaa... :toothy10:

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #14 : 17 Studeni, 2007, 09:54:16 »
jao koliko tema oko tih gljiva...to su gluposti da ce ti skuter zaribat,ali treba pripazit na neke stvari:nikako po kisi,tj ne mocit gljivu jer kao sto znamo na filteru zraka je usis i onda vuce vlagu unutra,pozeljno je po zimi vracat airbox a kad su vece temp onda gljivu...sve ovisi koji skuter imas,ali neces nesto dobit na serijali 50ccm dok sam ja na serijala sr150 nabio samo malossi e 13 spuzvenu gljivu i dobio puno bolji start te krajnju sa 110 na 120kmh :headbang:

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #15 : 17 Studeni, 2007, 11:20:22 »
Na serijali ne diraj ništa oko airboxa a pogotovo ne stavljaj gljivu. I na tunirane skutere je teško pronać gljivu koja je optimalna. Staviš li je na serijalu rezultat je da ti skut ne ide kako triba i vuće više zraka a i povećava potrošnju. Višak zraka = izgoreni prstenovi = zaribao skuter! ;)


jao   :laughing3:, nema tu skut ići šta kako netreba!! stavi gljivu, poštelaj karburator i to je to, i kao što je napiso iznad mene, po zimi stavi airbox jer je bolje, i naravno na gljivi treba paziti po kiši!!  a sa malossi gljivom imaš u kutijici one male rupice, ako ti previše vuće zraka začepi ih izolirkom i to je to!
stavljaj gljivu  :laughing7:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #16 : 17 Studeni, 2007, 12:28:15 »
Nabi gljivu gore pa vidi hoces li biti zadovoljan.

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #17 : 17 Studeni, 2007, 16:06:32 »
A koja je cijena malosijeve gljive? i otprilike koliku bi onda diznu trebao stavit?
Ventura Motorsport

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #18 : 17 Studeni, 2007, 17:31:25 »
A koja je cijena malosijeve gljive? i otprilike koliku bi onda diznu trebao stavit?


ak se nevaram tamo u becony ja kad sam gledo 120kn, ak me čoek nie krivo razumio pa mi krivo i reko a što se tiće dizne svi preporućavaju odma 10 brojeva
veću, e sad....kolka ti je dizna ovisi.

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: GLJIVA ILI ...?!
« Odgovori #19 : 17 Studeni, 2007, 18:41:56 »
A koja je cijena malosijeve gljive? i otprilike koliku bi onda diznu trebao stavit?
inace malossi e 13 ti nova u hrv dodje 270 prokletih kn...ja sam je za 50 nabavio... :toothy10: