Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)  (Posjeta: 6850 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivan1994

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power SS
  • Moja Kaciga: Vemar
Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« : 20 Travanj, 2012, 22:32:48 »
Evo slozio sam si ovakav steup:


http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640959280&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_ZYLINDER

:kit MHR Replica - 195,99


http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621639093600&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_KURBELWELLE

:BGM PRO welle - 149,99


http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640331184&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_VERGASER%3ACAT_VERGASER_VERGASER

:Dellorto 19 PHBG DS - 79,99

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640308096&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_VERGASER%3ACAT_VERGASER_MEMBRAN

:Malossi Membran - MHR Replica - 59,99

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621637391472&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_ANTRIEB%3ACAT_ANTRIEB_KUPPLUNG

:BGM Racing Pro kvacilo - 45,99

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621637602000&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_ANTRIEB%3ACAT_ANTRIEB_VARIOMATIK

:*Mallosi MHR V2008 - 95,99

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621639141680&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_KURBELWELLE%3ACAT_KURBELWELLE_LAGERSATZ

:lageri SKF 3055B + semerinzi - 39,99

Auspuh ce bit Gianelli Revers, mislim da cu ga malo skratit, i mozda granu prosirit za koji mm...ovisi dal cu turpijat ovaj kit.....jos me interesira dal su ovi bgm djelovi vrijedni te cjene?


Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #1 : 21 Travanj, 2012, 01:26:33 »
Ne bi ja to tako..

S6 sport pro mk2
S6-dell 19ka karb
bgm pro radilica
malossi multivar-s6 oversize vario
s6 torque control kvacilo
motoforce usis
i glavno,tj. spuh mozes birat al ja bi ti preporucio yasuni r-a ili hebo performera,mada ni revers nije los ako si vec kupio

Offline kamikaza

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1076
  • Spol: Muški
  • 0911889594
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: area 51
  • Moja Kaciga: kbc
  • MojSetup: evo
  • MojSpuh: shot
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #2 : 21 Travanj, 2012, 09:10:06 »
revers je malo jači od zx-a ali opet presla za repliku

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #3 : 21 Travanj, 2012, 11:02:46 »
Evo slozio sam si ovakav steup:


http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640959280&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_ZYLINDER

:kit MHR Replica - 195,99


http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621639093600&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_KURBELWELLE

:BGM PRO welle - 149,99


http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640331184&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_VERGASER%3ACAT_VERGASER_VERGASER

:Dellorto 19 PHBG DS - 79,99

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640308096&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_VERGASER%3ACAT_VERGASER_MEMBRAN

:Malossi Membran - MHR Replica - 59,99

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621637391472&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_ANTRIEB%3ACAT_ANTRIEB_KUPPLUNG

:BGM Racing Pro kvacilo - 45,99

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621637602000&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_ANTRIEB%3ACAT_ANTRIEB_VARIOMATIK

:*Mallosi MHR V2008 - 95,99

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621639141680&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_KURBELWELLE%3ACAT_KURBELWELLE_LAGERSATZ

:lageri SKF 3055B + semerinzi - 39,99

Auspuh ce bit Gianelli Revers, mislim da cu ga malo skratit, i mozda granu prosirit za koji mm...ovisi dal cu turpijat ovaj kit.....jos me interesira dal su ovi bgm djelovi vrijedni te cjene?



odlicno!
evo ovako, zavisi za sta koristis skuter
ako je za svaki dan defintivno odlican izbor, ako mislis ic u daljnji tuning nesto bi drugacije poslozili
auspuh je sporan, radije bi yasuni r ili cak yasuni city 16
ovaj vario ti se ne isplati kupovat ako neces poslje stavljat citav overrange (polutke, remen, ventilvar u konacnici cca 300€)
a i to ti ne treba ako neces ic na jaci setup  :icon_thumright:

Ne bi ja to tako..

S6 sport pro mk2
S6-dell 19ka karb
bgm pro radilica
malossi multivar-s6 oversize vario
s6 torque control kvacilo
motoforce usis
i glavno,tj. spuh mozes birat al ja bi ti preporucio yasuni r-a ili hebo performera,mada ni revers nije los ako si vec kupio

aj miki ne pricaj gluposti
to je kit koji radi na visokim okretajima, bilo je zajebano ustelat i mkI a ne ovaj mkII koji je jos jaci i ostriji
i ovaj stage6 ovrsize ima izuzetno agresivne kanale, tako da ne radi kako treba na slabijim setupima
nisam reka da ovo nebi funkcioniralo, ali ako nema potrebe da rade optimizira setup za ono sta mu treba  :icon_thumright:

Offline ivan1994

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power SS
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #4 : 21 Travanj, 2012, 19:59:13 »
Dal bi bio Polini high speed vario dobar za ovaj setup?To imam trenutno gore...

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #5 : 21 Travanj, 2012, 21:44:41 »
LoooL josipe,sta treba dat 60e za fakin usis,tj razliku u odzivu gasa koju nece ni osjetit? to tebi odlicno?
Dalje,ima dosta jeftinijih kiteva koji ne odudaraju toliko kvalitetom od mhr replice
Bgm pro kvacilo,hell yeah..necu ni komentarisat
 ::)
Sastavljeno je ko da je neko uletio u prodavnicu i nabacao u korpu sve to,nista ni s cim..
Ako ce ic setup do 10-10,5k ni ne treba ti kvacilo,usis,zvono itd.
« Zadnja izmjena: 21 Travanj, 2012, 21:51:13 Miki-speedy »

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #6 : 21 Travanj, 2012, 22:19:32 »
LoooL josipe,sta treba dat 60e za fakin usis,tj razliku u odzivu gasa koju nece ni osjetit? to tebi odlicno?
Dalje,ima dosta jeftinijih kiteva koji ne odudaraju toliko kvalitetom od mhr replice
Bgm pro kvacilo,hell yeah..necu ni komentarisat
 ::)
Sastavljeno je ko da je neko uletio u prodavnicu i nabacao u korpu sve to,nista ni s cim..
Ako ce ic setup do 10-10,5k ni ne treba ti kvacilo,usis,zvono itd.



s ovim se slazem, ali ako covik oce imat usis nek stavi isto ko i taje "HE" vario

naravno da ima i drugih kiteva, ali ako oce ovaj nema ni jednog minusa  :dontknow:

Offline kamikaza

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1076
  • Spol: Muški
  • 0911889594
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: area 51
  • Moja Kaciga: kbc
  • MojSetup: evo
  • MojSpuh: shot
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #7 : 21 Travanj, 2012, 22:45:43 »
mhr je super kit sa tim nece pogriješiti trajan a ima snage samo dobar auspuh vario imaš karb 19 makar možes i sa 17.5 vozit i to je to ostalo ti je bacanje novaca jos jedino možda ako uleti delta rabljena
« Zadnja izmjena: 21 Travanj, 2012, 22:51:21 kamikaza »

Offline ivan1994

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power SS
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #8 : 22 Travanj, 2012, 01:02:23 »
Moze onda ovako...MHR replica, Yasuni City 16, BGM Pro radilica, Karb dell19...i koji sad usis na to, oce std bit ok......

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #9 : 22 Travanj, 2012, 03:21:40 »
Moze onda ovako...MHR replica, Yasuni City 16, BGM Pro radilica, Karb dell19...i koji sad usis na to, oce std bit ok......
Ako ides na city 16 onda moras malo vise ulozit,jer se vrti oko 13k tako da tu replika otpada onda bi onaj s6 kit pasao,motoforce usis(nece ni  itd.
s ovim se slazem, ali ako covik oce imat usis nek stavi isto ko i taje "HE" vario

naravno da ima i drugih kiteva, ali ako oce ovaj nema ni jednog minusa  :dontknow:
pa valjda smo tu da mu kazemo da ce popisat pare u vjetar  :dontknow:

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #10 : 22 Travanj, 2012, 10:01:35 »
Ako ides na city 16 onda moras malo vise ulozit,jer se vrti oko 13k tako da tu replika otpada onda bi onaj s6 kit pasao,motoforce usis(nece ni  itd.pa valjda smo tu da mu kazemo da ce popisat pare u vjetar  :dontknow:

tako sam i ja mislio, ali nije tako
city 16 je izmedu yasuni r i c16, a powerband mu je od 10,5t rpm do 12t rpm, i ima snage iz niskih okretaja
tako da je city 16 (uz polini for race koji je preskup, i stage6 pro koji ima jako uzak powerband) najbolji izbor, a i kvalitetan

znam zato sta sam preko tjedan dana trazio po netu i po stranim forumima naletio na informacije, gdje ga momci masovno voze na base kitevima sa 17,5mm carbom (iako bi ja osobno stavio 19)
i u ovoj soluciji mu igra i usis  :icon_thumright: :icon_tongue:

Offline ivan1994

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power SS
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #11 : 22 Travanj, 2012, 15:28:03 »
Lako za pare, skupit ce se....sta nebi mogo uzet replicu i dic malo ispuh, tamo pise da na 8.8t ima max snagu znaci trebo bi dic ispuh za 1-2mm??Kit sa jednom karikom ne dolazi u obzir, zelim da dura barem 10t km, sad imam 13.4t i vec lagano gubi okretaje, karike se cuju, a mislim da su i lageri radilice lufta dobili, ali i dalje ljepo ide......

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #12 : 23 Travanj, 2012, 15:31:29 »
Lako za pare, skupit ce se....sta nebi mogo uzet replicu i dic malo ispuh, tamo pise da na 8.8t ima max snagu znaci trebo bi dic ispuh za 1-2mm??Kit sa jednom karikom ne dolazi u obzir, zelim da dura barem 10t km, sad imam 13.4t i vec lagano gubi okretaje, karike se cuju, a mislim da su i lageri radilice lufta dobili, ali i dalje ljepo ide......

nije ti taj podatak tocan, decki su pisali da je peak power na oko 11t rpm, a i ima dosta momenta iz niskih okretaja

Offline IvanRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 726
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bakar
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: AGV Gp-1
  • MojSetup: Stage 6 sport pro,19,multivar...
  • MojSpuh: TPR top line
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #13 : 23 Travanj, 2012, 15:47:29 »
LoooL josipe,sta treba dat 60e za fakin usis,tj razliku u odzivu gasa koju nece ni osjetit? to tebi odlicno?
Dalje,ima dosta jeftinijih kiteva koji ne odudaraju toliko kvalitetom od mhr replice
Bgm pro kvacilo,hell yeah..necu ni komentarisat
 ::)
Sastavljeno je ko da je neko uletio u prodavnicu i nabacao u korpu sve to,nista ni s cim..
Ako ce ic setup do 10-10,5k ni ne treba ti kvacilo,usis,zvono itd.

a sta fali kvacilu molim te ?

Offline ivan1994

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power SS
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #14 : 24 Travanj, 2012, 20:47:10 »
Onda cu uzet za pocetak ovako: MHR replicu, Yasuni Carrera City 16, i BGM pro radilicu i mozda delorta 19....a poslije cu onda jos uzet neko kvacilo najvjervatnije ovo od BGM-a i polini super high speed vario.....

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #15 : 24 Travanj, 2012, 21:33:34 »
a sta fali kvacilu molim te ?
A sta ima dobro?
To sto se mogu federi natezat i sta jos? :)

Offline ivan1994

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power SS
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #16 : 26 Travanj, 2012, 23:30:03 »
Ne kosta badava 50Evra, a i necu ga uzimat, bar ne za sad...koji je tvoj prijedlog?

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #17 : 27 Travanj, 2012, 00:46:36 »
Ne kosta badava 50Evra, a i necu ga uzimat, bar ne za sad...koji je tvoj prijedlog?
Ma ne trebas uopste kvacilo,samo zamjeni federe na serijskom i vozi

Offline ivan1994

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power SS
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #18 : 28 Travanj, 2012, 15:28:03 »
Imam vec tvrdje feder jer sam stavljo spuh....to se lako sredi...ali ako cu portat kit neznam jel ce ovo izdrzat, za niske okretaje ubacivanja je sigurno dobro e sad neznam za vislje, tamo iznad 8t...a imam neka razmisljanja mozda uzet nesto jace, ko recimo mhr team...

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG Tuning(nabava djelova)
« Odgovori #19 : 28 Travanj, 2012, 22:48:10 »
Imam vec tvrdje feder jer sam stavljo spuh....to se lako sredi...ali ako cu portat kit neznam jel ce ovo izdrzat, za niske okretaje ubacivanja je sigurno dobro e sad neznam za vislje, tamo iznad 8t...a imam neka razmisljanja mozda uzet nesto jace, ko recimo mhr team...
sa replice na team :omfg:
odluci se