Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novi skuter  (Posjeta: 1752 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MUTNI

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Novi skuter
« : 19 Travanj, 2008, 18:58:17 »
Ugodan dan vam zelim ,novi sam na forumu i novi opcenito u skuterima ,planiram kupovinu novog skutera i trenutno sam zagrijan za skuter Generic XOR
125cc...zanima me vase misljenje o tom skuteru (ako ga imate ) :frajer:i eventualna preporuka nekog drugog modela do 12k kuna ..zahvaljujem  :notworthy:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Novi skuter
« Odgovori #1 : 19 Travanj, 2008, 20:43:18 »
Ugodan dan vam zelim ,novi sam na forumu i novi opcenito u skuterima ,planiram kupovinu novog skutera i trenutno sam zagrijan za skuter Generic XOR
125cc...zanima me vase misljenje o tom skuteru (ako ga imate ) :frajer:i eventualna preporuka nekog drugog modela do 12k kuna ..zahvaljujem  :notworthy:

ima susjed...

moja preporuka je uzmi nesto drugo... za te novce nemas bas neki izbor vece kubikaze novih, ali imas polovnih... npr. gilera runner vx125 (vrlo jednostavno se preradi u vxr 200)

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline MUTNI

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Novi skuter
« Odgovori #2 : 20 Travanj, 2008, 01:33:29 »
Nadopuna .. ;D, skuter mi treba za dostavu klope ,kao svaki vrli obrtnik volim kupovat na rate .. :'(taj mi se skuter ucinio ok pa ako nije neki bed da mi malo objasnis zasto ne taj i jel mozda bolje kupit neki od 50cc za vise love ...vodio sam se mislju da je mozda bolje uzet neki jaci skuter jer i sam dostavljam klopu a imam hvala bogu 110 kg  :redface:uglavnom  :help:letva sam totalna sta se tice skutera ,jedni tvrde ne kineza drugi tvrde preskupi su talijani ,ajmo vi ste experti ..

Offline 2044

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: R50X
Odg: Novi skuter
« Odgovori #3 : 20 Travanj, 2008, 01:42:29 »
Pozdrav! moja osobna preporuka je TGB Speedy s onim koferom za dostavu.jer je stvarno velik. I jos nesto.
P.S. nemoj brate biti MUTNI ja sam to u mom društvu preko 10 god. zato se nisam mogao tako registrovati.
Salim se drago mi je da znam da ima jos koji Mutni.
Z.M.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Novi skuter
« Odgovori #4 : 21 Travanj, 2008, 10:26:09 »
zbog toga sto je skuter dosta nekvalitetan, vidim nebi zelio utuci mnogo novaca u skuter onda uzmi bas ovaj dostavni tgb...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Novi skuter
« Odgovori #5 : 23 Travanj, 2008, 17:29:15 »
Uzmi neki mali da se lakše probijaš kroz gužvu...


I mogao bi se predstaviti!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Novi skuter
« Odgovori #6 : 23 Travanj, 2008, 20:18:00 »
piggio free ili liberty definitivno! jako jako izdrzljivi skuteri!!! kofer mozes da stavis velicine kutije za porodicnu picu!!!
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·