Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PS 3  (Posjeta: 1192 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
PS 3
« : 31 Ožujak, 2012, 22:04:03 »
trebam nekog ko bi mi mogo i kolko to kosta? da mi na hard stavi igre,kolko se otprilike igara moze stavit imam onaj od 80GB

trebo bi PES 2012,nekakvo pecanje,formula,moze i neki auti,pucacina,borilacke itd.... znaci nesto od novijeg
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: PS 3
« Odgovori #1 : 01 Travanj, 2012, 10:37:37 »
trebam nekog ko bi mi mogo i kolko to kosta? da mi na hard stavi igre,kolko se otprilike igara moze stavit imam onaj od 80GB

trebo bi PES 2012,nekakvo pecanje,formula,moze i neki auti,pucacina,borilacke itd.... znaci nesto od novijeg

clan funky zg 26 je meni puno pomoga oko toga, ali ga odavno nema na forumu  :dontknow:
mozes ti kupit eksterni gard i napunit ga igrama
ja imam 320gb u ps3 i eksterni od oko 500

pitat cu brata ako on zna  :icon_thumright:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: PS 3
« Odgovori #2 : 01 Travanj, 2012, 23:10:56 »
aj pitaj al da je povjerljivo a ne da dam sony i novce i magla  :toothy3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: PS 3
« Odgovori #3 : 03 Travanj, 2012, 16:32:56 »
aj pitaj al da je povjerljivo a ne da dam sony i novce i magla  :toothy3:

ma daj, on ce te navodit preko skajpa ili tako nekako....
a i ti mozes donjet osobno kod mene doma, pa usput i na cugu  :icon_tongue: :icon_thumright:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: PS 3
« Odgovori #4 : 04 Travanj, 2012, 00:37:07 »
aj onda sta smo dogovorili kolka je cijena?za kolko je gotovo?kad se moze krenut?
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: PS 3
« Odgovori #5 : 05 Travanj, 2012, 17:14:11 »
zvao sam nekog coeka i j#bo me pas ja nista nekuzim ako je 3.55 verzija je ovo ako je ono onda se softver vraca na nesto pa ovo-ono i dobro jel ja onda mogu igrat sa eksternog diska igrice e kao pa ne tek onda snimas  pa igras uglavnom ja nista nekuzim daj nek neko objasni al malo bolje to pojasni
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Online Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4176
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: PS 3
« Odgovori #6 : 06 Travanj, 2012, 17:38:34 »
Poanata je da nesmijes imat najzadnji update na ps3, jer nisu razvili taj jailbreak za njega... ako imas stariji, skines jailbreak, instaliras, i mozes igrati pirate koje skines preko neta, ima ziher neki tutorial, ali ne znam gdje, jer je meni to davno bio frend pomagao... ostalo nis ne koristim jer igram samo gt5, ne zanima me drugo.

taj software za jailbreak se zvao kmeaw.... kad ga jednom stavis , nesmes praviti update firmwarea jer ces ponistiti jailbreak...  a koliko znam vise ne mozes vratit na staro...

sta se diska tice, kupis bilo koji 2.5 " disk i stavis u ps ili preko usba externi...