Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kad se prgrije gaasi se  (Posjeta: 1175 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ady

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sarajevo
  • Moj Skuter: speed fight 2
kad se prgrije gaasi se
« : 19 Travanj, 2008, 08:50:54 »
ev  imam  ovak  neki  mali  problem kad  se  zagrije  ugasi  se  ohladi  se  opet  upalim  i opet  ide  al  cim  se  malo  zagrije  pocinj e  slabo  vuc  na  startu  frendy  iz  hr  mi  je  rekao  da  bi  se  mogla  glava motora  iskrivit  od  pregrijavanja...............pozz

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kad se prgrije gaasi se
« Odgovori #1 : 19 Travanj, 2008, 09:18:23 »
pa jel ti temp. na normali? imaš rashladne tekućine u sistemu, jel vrti pumpa?
pežo na pumpi ima čudnu flanđu od plastike koja se da zglodati, pa se pumpa ne vrti i skuter se pregrijava..

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: kad se prgrije gaasi se
« Odgovori #2 : 20 Travanj, 2008, 16:55:08 »
nema podmazivanja , klip kad se zagrije sirise tako vecinom svaki metal , ak o nije podmazivanje hlađenje je ... bok
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: kad se prgrije gaasi se
« Odgovori #3 : 20 Travanj, 2008, 18:24:06 »
ma imas li ti serijski auspuh na skuteru ako imas to ti je normalna nenormalna  stvar kod peugeota ja sam muku mucio stim.peglas ga pod punim gasom nekih 5-6 minuta a kad stanes nemozes ka upalit..kad sam stavio veci karb i rez spuh sad nemam problema ..taj serijski auspuh na sf-u su jadni do bola ko i vecina serijskih

Offline ady

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sarajevo
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: kad se prgrije gaasi se
« Odgovori #4 : 21 Travanj, 2008, 09:49:24 »
moze  bit  da  nema  podmazivanja  jer  mi  je  jedan  kit  zaribao  i  zbog  uljne  pumpe  i  onda  sam  odlucio  kao  i  vecina  da  iskljucim  uljnu  pumpu    i  da  pocnem s am  mjesat  sam  rekao  mi  je  hac  kako  cu  izvadit  zupcaniki  iz  uljne  pumpe  i  to s am i  uradio i s ad   sam  mjesam    prije  sam  koristi  naj  gore  ulje  koje  postoji  mozda  je  i  zbog  toga   

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: kad se prgrije gaasi se
« Odgovori #5 : 21 Travanj, 2008, 10:29:14 »
cime si popunio prostor gdje je bio zupcanik uljne pumpe?!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ady

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sarajevo
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: kad se prgrije gaasi se
« Odgovori #6 : 22 Travanj, 2008, 08:37:30 »
samo  sam  iskljucio  uljnu  pumpu  i  tak s am  vozio  a  sad  cu  izvadit  onaj  zupcanik  od  uljne  pumpe  i  natrag  uljnu  pumpu  poz  cim  bi  mogao  zacepit  ima  hac neki  napravljen  dio  sto  je  sebi  stavio