Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Neide!  (Posjeta: 2749 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Neide!
« : 18 Travanj, 2008, 22:00:17 »
Danas ja doma upalim skuter, sve normalno, zagrijem ga jedno 5 minuta i krenem... Vozim se ja koji 2-3 kilometra, kad stisnem gas bolje i skuter počne malo cukta i najedno usporava... ja satnem, ugasim skut... čekam par sekundi upalim ga dam gas al on neide! Mogu ga turirat do kraja al on ne krene! I porinuo sam ga do frendove kuće i tamo ostavio... I dok sam ga rivao sam osjetio sam da ga je lakše rivat!

Kaj mi je to otišlo? Da nije remen puknuo ili riknula delta ili multivar???

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Neide!
« Odgovori #1 : 18 Travanj, 2008, 22:01:50 »
Danas ja doma upalim skuter, sve normalno, zagrijem ga jedno 5 minuta i krenem... Vozim se ja koji 2-3 kilometra, kad stisnem gas bolje i skuter počne malo cukta i najedno usporava... ja satnem, ugasim skut... čekam par sekundi upalim ga dam gas al on neide! Mogu ga turirat do kraja al on ne krene! I porinuo sam ga do frendove kuće i tamo ostavio... I dok sam ga rivao sam osjetio sam da ga je lakše rivat!

Kaj mi je to otišlo? Da nije remen puknuo ili riknula delta ili multivar???
ako ga je lakse gurati postoji velika mogucnost da ti je remen pukao,skini prvo deklo pa vidi jel sta otislo,a onda cemo razmislit o mogucim sljedecim kvarovima

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Neide!
« Odgovori #2 : 18 Travanj, 2008, 22:04:20 »
iskreno....prije bi skinuo deklo dole i pogledo jel sve na svom mjestu nego da si ovo isao pisati!!  :dontknow:

sta cekas??  :toothy11:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #3 : 18 Travanj, 2008, 22:08:47 »
Motor je kod frenda, sutra ujutro idem po njega... kad sam se vratio doma, jer sam se skutom zaputio u grad, počela je padat kiša... ujutro kad rastepem, javim...

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Neide!
« Odgovori #4 : 18 Travanj, 2008, 22:11:45 »
Motor je kod frenda, sutra ujutro idem po njega... kad sam se vratio doma, jer sam se skutom zaputio u grad, počela je padat kiša... ujutro kad rastepem, javim...


sretno i drzimo fige  :icon_thumright:

btw...jao pa nema remen nikakve veze s guranjem skutera i pruzanja otpora isuseeee

jel kvacilo spojeno za zvonom, nije!! tako da remen ti nije pukao  :icon_thumright:


nadam se da ti nisam ''uljepsao'' vecer...sorry :zubo:
« Zadnja izmjena: 18 Travanj, 2008, 22:15:53 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #5 : 18 Travanj, 2008, 22:22:41 »
ja sam se nadao remenu.... al sve čemo sutra vidit...

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Neide!
« Odgovori #6 : 18 Travanj, 2008, 22:33:12 »
remen kada pukne u voznji onda se naglo dignu okretaji...

ako je svjecica probila onda ti hoce upaliti i mozes ga turirati ali kada sjednes na njega ne ide i ugasi se...

Moze biti svasta...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Stevo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 500
Odg: Neide!
« Odgovori #7 : 18 Travanj, 2008, 23:08:37 »
iskreno....prije bi skinuo deklo dole i pogledo jel sve na svom mjestu nego da si ovo isao pisati!!  :dontknow:

sta cekas??  :toothy11:

na temelju čega si ti zaključio da ipak nije puko remen , jer nisi reko niš konkretno , ja se kladim da mu je puko remen
jer ako ga može turirat na mjestu a motor neide znači da nema što prenjeti okretaje sa variomata na polutke i jedino logično je da je remen puko

to:Zero Cool

a ovo za guranje , to il si bio na nizbrdici laganoj il si si neš zabrio , jer kad je motor zagašen ne pokreče se cijeli prijenos nego samo zvono koje se vrti u prazno

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #8 : 18 Travanj, 2008, 23:10:41 »
sutra ujuro čemo vidjet sve....

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #9 : 18 Travanj, 2008, 23:13:56 »
ja se nadam da je samo remen...

to: Stevo
može biti da je nizbrdica, kad je baš zavoj, a novi asfat pa malo zbog otjecanja vode ili mi se samo čini...

Offline Stevo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 500
Odg: Neide!
« Odgovori #10 : 18 Travanj, 2008, 23:17:24 »
Ma remen ti je puko 95% a ostalih 5 je da su ti polutke nekak , kad ih je remen na večoj brzini rastegnu , zaštekale i nisu se skupile pa remen samo bezveze klizi po njima

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Neide!
« Odgovori #11 : 18 Travanj, 2008, 23:24:03 »
na temelju čega si ti zaključio da ipak nije puko remen , jer nisi reko niš konkretno , ja se kladim da mu je puko remen
jer ako ga može turirat na mjestu a motor neide znači da nema što prenjeti okretaje sa variomata na polutke i jedino logično je da je remen puko

to sto sam napisao ''tako da ti remen nije pukao'' sam napisao na osnovu onog lakse ga guram, jer znamo da nema veze s tim

i da budem iskren uopće nisam dozivio ovo
Citat:
čekam par sekundi upalim ga dam gas al on neide! Mogu ga turirat do kraja al on ne krene

 :icon_thumright:

btw...u sta se kladimo  :toothy11:

2 zero koji remen imas?
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Stevo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 500
Odg: Neide!
« Odgovori #12 : 18 Travanj, 2008, 23:34:59 »
u čevape ja kažem da je puko  :icon_biggrin:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #13 : 19 Travanj, 2008, 07:36:40 »
to igor.sb:
imam kevlara

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Neide!
« Odgovori #14 : 19 Travanj, 2008, 07:55:04 »
to kaj ti je usporavao se je remen kad je pukao namotao oko polutki i ostaci su zapinjali za blokove.... a sad ako ga ti možeš turirati na mjestu onda sam isto siguran da je remen... i moli boga ako ti je pukao da ti nije zvinuo polutke jer treba izbjegavati pucanje remena samo radi tih oštečenja koje mogu nastati... imam iskustva sa tim pucanjem remena oko 5 komada mi je petrožol strgao...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Neide!
« Odgovori #15 : 19 Travanj, 2008, 10:10:02 »
Meni je isto poceo gubiti snagu, sve slabije i slabije ici uz veci broj okretaja, sve se desilo u nekih 1km. Bilo je vec krajnje vrijeme kevlaru jer je imao oko 5000km. Nakon 1km cudne voznje morao sam stati, i onda napucao gas i remen se rasuo. Sreca da sam imao imbus, tako da sam na licu mjesta skinuo dekl i pocistio smece da se ne zapetlja. Dobro je da sam gurao skut samo 1300m.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Neide!
« Odgovori #16 : 19 Travanj, 2008, 10:20:11 »
oće kevlar punkut, da..
moj ima 5000 km, al još je u granicama istrošenosti..
neznam vozit ću ga još koju tisuću, pa kupit novi, i možda ipak onaj special belt..
skup mi je taj kevlar..
prošle godine je bio 250 kn, alfa kaže da ga je neki dan platio 290 kn!!

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Neide!
« Odgovori #17 : 19 Travanj, 2008, 10:48:06 »
oće kevlar punkut, da..
moj ima 5000 km, al još je u granicama istrošenosti..

On se i mijenja najkasnije nakon 5000km. Istrosenost kod njega skoro da ne postoji jer je tvrd i to nije mjerilo za izmjenu kevlar remena.

skup mi je taj kevlar..
prošle godine je bio 250 kn, alfa kaže da ga je neki dan platio 290 kn!!

Ja sam ga kupio (u 1 mjesecu) kod Benceka jer ga nisam drugdje mogao naci, a on je uvijek skuplji.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #18 : 19 Travanj, 2008, 14:29:18 »
još mi je skut kod frenda, pada kiša nemogu ga dovest kuči... e lud sam!

Kolko dojte special belt? ili da natrag stavim kevlara?

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Neide!
« Odgovori #19 : 19 Travanj, 2008, 14:42:29 »
x special belt ako sam ja dobro gledao dođe oko 450 kn :icon_thumright: :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!