Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Krokodil droga!!!  (Posjeta: 10219 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #80 : 07 Ožujak, 2012, 15:04:00 »
sigurno da je veće zlo nego duhan...bome od duhana se nemreš napušit da zabrijavaš neke stvari...a ima ljudi(ja ih znam jako puno osobno),kaj se naduvaju i onda sjedaju za volan,pa si briju stvari...ko oće nek duva doma lepo zaprt di nikom ne smeta,ista stvar i s alkoholom...a ne da mi ide pijan i napušen vozit pa sranja budu...

mislim da je štef mislio da za samo zdravlje nije niš štetnija trava od alkohola i duhana......naravno da moš nesreću skrivit pijan,napušen ili pak samo umoran....zato razmisliš prije nek sjedneš u auto.....a i ak napraviš sranje misilm da je u toj situaciji najmanje bitno dal si pijan ili napušen....ista te sudbina čeka.... :dontknow:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #81 : 07 Ožujak, 2012, 15:12:33 »
sigurno da je veće zlo nego duhan...bome od duhana se nemreš napušit da zabrijavaš neke stvari...a ima ljudi(ja ih znam jako puno osobno),kaj se naduvaju i onda sjedaju za volan,pa si briju stvari...ko oće nek duva doma lepo zaprt di nikom ne smeta,ista stvar i s alkoholom...a ne da mi ide pijan i napušen vozit pa sranja budu...

vadiš me iz konteksta..nije veće zlo financijski i zdravstveno sigurno..
to kaj si oni briju je preseravanje,j#bote nije to lsd da bi imal halicinacije i slično,halo?
isto tak ovi kaj piju ljekove za 'živce' pa voze,oni su 3 put nesposobniji za volanom od ovih naduvanih,zaspe za volanom j#bote..naduvan dok si onda si oprezniji,voziš se polakše i kulturnije,neki tak voze normalnije nego inače jer su nervozni vozači (ne govorim da je to dobro nit zagovaram,naravno da treba to ograničit ko i s alkoholom)
al pijani zato u naletu adrenalina tek opletu po gasu,ko da ih pustiš s lanca..
i opet da ti ponovim,ako je tak da ima tolko lošeg utjecaja na vožnju,pokaži mi di piše da je neko naduvan napravil prometnu,ubil par ljudi,zatukel susjeda sjekirom i slično..ili ako si nekaj tak čul..
al eto,bilo je da su palili ljudi cigarete u vožnji pa su se slupali il slupali nekog drugog..ili se doma zapilili i slično..tak da ;)

edit; na početku sam navel da bi to bilo ok uz određena ograničenja i kontrole...brkate legalizaciju i dekriminalizaciju,a to nie isto..
« Zadnja izmjena: 07 Ožujak, 2012, 15:14:44 steeef »
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #82 : 07 Ožujak, 2012, 15:17:42 »
ako kome treba, nek se javi na pm

povoljno
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #83 : 07 Ožujak, 2012, 15:22:55 »
ako kome treba, nek se javi na pm

povoljno

može meni 2 krokodila,mužjaka i ženku za daljnji uzgoj  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 07 Ožujak, 2012, 15:33:17 steeef »
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline NRG 172

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 172
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG 172
  • MojSetup: 172
  • MojSpuh: Fabrizi racing
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #84 : 07 Ožujak, 2012, 16:30:11 »

Samo nek se rola, samo nek se mrvi  :laughing7:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #85 : 07 Ožujak, 2012, 17:13:18 »
hits from the bong  :frajer:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #86 : 07 Ožujak, 2012, 20:24:53 »
mozda su neki stvarno na krivom forumu  :weed: :joks:
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline Nyzvo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 761
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Pia Sym LC
  • Moja Kaciga: N85
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #87 : 07 Ožujak, 2012, 23:53:40 »
sigurno da je veće zlo nego duhan...bome od duhana se nemreš napušit da zabrijavaš neke stvari...a ima ljudi(ja ih znam jako puno osobno),kaj se naduvaju i onda sjedaju za volan,pa si briju stvari...ko oće nek duva doma lepo zaprt di nikom ne smeta,ista stvar i s alkoholom...a ne da mi ide pijan i napušen vozit pa sranja budu...

definitivno je duhan vece zlo... a ovi tvoji kaj si briju stvari su neki zesci brijaci :hello:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #88 : 07 Ožujak, 2012, 23:56:08 »
droge koje razvijaju fizičku ovisnost ko npr heroin,s njih te nemru skinut prek noći niti razgovori niti rad ni niš..moraju se zamjenskim sredstiva (metadonska terapija) skidat postupno jer kod fizičke ovisnosti drogu trebaju ko hranu,ko vodu i zrak jer to treba tijelu da funkcionira..ista stvar je s kroničnim alkoholičarima,također bez alkohola nemru više funkcionirat pa ih također sa metadonskom terapijom postupno skidaju..sve su to dugotrajni procesi hospitalizacije za koje treba puno volje da se postignu rezultati..onda tek dolazi na red grupna i radna terapija tipa komune i slično.
travu nebi svrstaval u droge,bar ne ove s koima se sad svrstava jer nije niš veće zlo nego alkohol i duhan.
potpuno krivo stef za metadonsku terapiju može se i tako ali je proces puno dugotrajni...
lovac u mutnom team

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #89 : 08 Ožujak, 2012, 08:52:56 »
najbolje da travu uvedu u vrtiće za uzinu kolko ju svi tu hvalite da je zdrava,ljekovita i neznam kaj sve ne...svi ste zapeli za nju koda nemrete živjet bez nje pa ju hvalite i dizete u visine... :sad3:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #90 : 08 Ožujak, 2012, 09:25:29 »
najbolje da travu uvedu u vrtiće za uzinu kolko ju svi tu hvalite da je zdrava,ljekovita i neznam kaj sve ne...svi ste zapeli za nju koda nemrete živjet bez nje pa ju hvalite i dizete u visine... :sad3:
ovo si ti...










jbg...
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #91 : 08 Ožujak, 2012, 10:08:06 »
potpuno krivo stef za metadonsku terapiju može se i tako ali je proces puno dugotrajni...

nije krivo jer se to najcesce primjenjuje kod nas.vjerojatno nisi imal prilike videt dok padaju u krizu i kakav cirkus se dogadja ko i alkoholicari dok padnu u delirij,ja sam videl i nemas tu kaj rjesavat razgovorom ni slicno..fizicku potrebu mogu zamjenit samo slicna sredstva ko metadon kak sam navel i  postupno skidanje.

najbolje da travu uvedu u vrtiće za uzinu kolko ju svi tu hvalite da je zdrava,ljekovita i neznam kaj sve ne...svi ste zapeli za nju koda nemrete živjet bez nje pa ju hvalite i dizete u visine... :sad3:

ova ti je izjava u rangu vrtickog uzrasta.
vidim da nisi procital ni jednu analizu il studiju o tome al glavno da kokodaces.
najbolje da im damo u vrtic duvan nek si motaju djeca i nek popuse 18 cigareta na jednoj kavi,to je zdravije nego lizalice chupa chups koje boje jezik
 ::)
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #92 : 08 Ožujak, 2012, 10:35:05 »
@3alfa3
Moj buraz (živi u Zg) je uzgojio steviu, čak ju i doma imam u jednoj lončarici.. Pričao mi je
o toj biljci, koliko je super za npr šećeraše itd.. Blebletao je dosta o zavjerama farmaceta..

Uglavnom, neka ti cura nabavi sjeme (ne to sjeme, perverznjaci jedni),
 ako ima problem sa nabavkom, poslati ću ti po burazu (opet, ne to sjeme...)..

Fala, al nije potrebno. Kupuje tu steviu prek neta i zadovoljna je .Dijabeticar je i zivi zdravo pa ne zeli umjetna sladila koja imaju aspartam, a koji je sladilo u svemu sto postoji na trzistu (Natren, light gazirana pica itd)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #93 : 08 Ožujak, 2012, 10:43:02 »
prešel sam i alkohola i pi*darija tak da meni to više netreba,samo uzaludno trošenje novca i organizma,a ko oće nek puši i pije,meni je toga dosta...normalna stvar da je i duhan loš,možda čak i gori i od trave,al jbg...svako sebi bira...mada bi trebalo zabranit prvo alkohol,jer on najviše štete donosi u društvo,a potom druge stvari... :hello:
malo sam pretjeral s postom gore,al jbg jutro je bilo... :icon_biggrin:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #94 : 08 Ožujak, 2012, 10:44:11 »
stef vijeruj mi volontiro sam puno godina u komuni družio sa sa bivšim narkomanima išao na razgovore sa njima i ostalo.neki dan danas su se riješili tog pakla dok drugi su mrtvi,u zatvoru,vratili se na staro ili zamijenili sa alkoholom...
metadoni samo produžuju oporavak ali krizu moraš proči
nemoj me krivo shvatit da ti nešto pametujem :icon_thumright:
lovac u mutnom team

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #95 : 08 Ožujak, 2012, 11:24:14 »
stef vijeruj mi volontiro sam puno godina u komuni družio sa sa bivšim narkomanima išao na razgovore sa njima i ostalo.neki dan danas su se riješili tog pakla dok drugi su mrtvi,u zatvoru,vratili se na staro ili zamijenili sa alkoholom...
metadoni samo produžuju oporavak ali krizu moraš proči
nemoj me krivo shvatit da ti nešto pametujem :icon_thumright:

ma znam kaj oces rec,mislim da me nisi shvatil..to s metadonima je pocetak,kasnije idu komune i radne terapije itd..slazem se da bez toga nema oporavka isto ko i da te pi*darije tj ljekovi nisu najbolji izbor al su najjednostavniji..da,znam i takve koi se vrate opet na staro pa zavrse gore nego kae bilo prije.dok neko sam ne spozna da ima problem i sam neodluci da se oce izljecit nebude pozitivnog rezultata.

et grale,niko ne potice nit govori da je ganja zdrava nego da nije stetnija nego ovo ostalo kae legalno..i da se etiketiraju ljudi i trpaju u isti kos s ovisnicima samo zbog neinformiranosti i stereotipa koima su godinama nametani od strane ljudi koi nisu malo dalje pogledali i realnije razmislili o cijeloj toj situaciji i vidli koje moru bit korisne stvari da se to malo pametnije razradi i odigra..al eto tu smo di jesmo.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline sikirica

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 536
  • Spol: Muški
  • what?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novalja
  • Moj Skuter: Aprilia SR 150
  • Moja Kaciga: Airoh Joker
  • MojSetup: serijska zrakača
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #96 : 08 Ožujak, 2012, 11:25:15 »
stef vijeruj mi volontiro sam puno godina u komuni družio sa sa bivšim narkomanima išao na razgovore sa njima i ostalo.neki dan danas su se riješili tog pakla dok drugi su mrtvi,u zatvoru,vratili se na staro ili zamijenili sa alkoholom...
metadoni samo produžuju oporavak ali krizu moraš proči
nemoj me krivo shvatit da ti nešto pametujem :icon_thumright:

a subotoxon? zvani "subić"
on je umjesto heroina ili?

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #97 : 08 Ožujak, 2012, 12:20:16 »
ma znam kaj oces rec,mislim da me nisi shvatil..to s metadonima je pocetak,kasnije idu komune i radne terapije itd..slazem se da bez toga nema oporavka isto ko i da te pi*darije tj ljekovi nisu najbolji izbor al su najjednostavniji..da,znam i takve koi se vrate opet na staro pa zavrse gore nego kae bilo prije.dok neko sam ne spozna da ima problem i sam neodluci da se oce izljecit nebude pozitivnog rezultata.

et grale,niko ne potice nit govori da je ganja zdrava nego da nije stetnija nego ovo ostalo kae legalno..i da se etiketiraju ljudi i trpaju u isti kos s ovisnicima samo zbog neinformiranosti i stereotipa koima su godinama nametani od strane ljudi koi nisu malo dalje pogledali i realnije razmislili o cijeloj toj situaciji i vidli koje moru bit korisne stvari da se to malo pametnije razradi i odigra..al eto tu smo di jesmo.
ma večina tih narkiča što se prijavi na odvikavanje,se prijave samo radi metadoske terapije(koja daje isti filing kao da si na heroinu).a ostali što imaju volju za skidanjem nakon dužeg vremena zavlačenjem sa heptanonima odlaze u komune...
« Zadnja izmjena: 08 Ožujak, 2012, 12:39:28 pajo »
lovac u mutnom team

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #98 : 08 Ožujak, 2012, 12:45:46 »
et grale,niko ne potice nit govori da je ganja zdrava nego da nije stetnija nego ovo ostalo kae legalno..i da se etiketiraju ljudi i trpaju u isti kos s ovisnicima samo zbog neinformiranosti i stereotipa koima su godinama nametani od strane ljudi koi nisu malo dalje pogledali i realnije razmislili o cijeloj toj situaciji i vidli koje moru bit korisne stvari da se to malo pametnije razradi i odigra..al eto tu smo di jesmo.
:icon_thumright:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #99 : 08 Ožujak, 2012, 14:23:46 »
trava je zakon !
Never gave a shit, never gave a fuck.