Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Krokodil droga!!!  (Posjeta: 10366 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #20 : 06 Ožujak, 2012, 11:13:03 »
:toothy12: :toothy12: :toothy12:

a bas, neznam dali je za se smijat ili plakat  :)

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #21 : 06 Ožujak, 2012, 12:47:19 »
Steeef narkoman!!!!
 ;D ;D

... kako on to sve zna??
 :drunken_smilie: :icon_scratch:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #22 : 06 Ožujak, 2012, 12:49:25 »
nije gledao glupe americke filmove  ::)
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #23 : 06 Ožujak, 2012, 12:53:53 »

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #24 : 06 Ožujak, 2012, 12:55:04 »
nije mi ih previše žao, i ovako se previše pažnje posvećuje tim narkomanima.
nek se svi nadrogiraju i nek se poraspadaju pa ih neće više bit
rab

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #25 : 06 Ožujak, 2012, 12:55:32 »
Dobra pijesma!!!!
 :icon_thumright: :frajer:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #26 : 06 Ožujak, 2012, 13:03:36 »
recimo da sam i prije slušal slične pi*darije,pa nešt smo učili u školi pa sam istražil to malo dublje.čital sam i gledal dokumentarce (umjesto glupih amrekanskih teen filmova ko što reče igor) na discovery-u,history-u itd..(imam ih i doma mali milion)..a i imam frenda koi je bil navučen na neke pi*darije pa komuna ovo ono i tak..
najgori su legalni ovisnici,oni koima psihijatri i psiholozi umjesto neke terapije aktive,daju samo tabletice razne na koje se navuču i više bez toga ne funkcioniraju(razni kvazi antidepresivi,tablete za smirenje koje daju ujedno i za spavanje,pa apersi za dizanje raspoloženja itd itd) a da ne spominjem kolko problem je alkoholizam i kolko puni crne kronike al o tome niko niš ne govori..alkoholizam lječe isto sa metadnoskom terapijom ko i heroinske ovisnike pa sad neg neko veli da to nema veze jedno s drugim..neznam jel ste i vidli kad alkoholičara na odvikavanju u psihijatrijskoj ustanovi,ako niste e pa da znate da je gori prizor nego dopera dok skidaju sa dopa.al to je legalno pa kog boli ona stvar za posljedice..
ili ko i naša policija,diče se dok klince ulove kak duvaju vutru,pas mater a dileri koje bi trebali lovit,s njima imaju biznis..i tak radi koje pljuge sjediš u reštu 3 godine a oni koi siluju,pijan zgazi čovjeka itd oni isto izađu van za 2 3 godine..poserem se na državu i cijeli takav zakon !
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Johnny iber

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1446
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: je u dijelovima
  • Moja Kaciga: kapa glavu cuva
  • MojSetup: naturpijan tupom turpijom
  • MojSpuh: pofarban
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #27 : 06 Ožujak, 2012, 13:41:33 »
to kaj si stavil nije trava,nego salvia (vrsta kadulje) piše ti u videu.



Znam da nije ali nije bilo emoticona koji puse kadulju
 :toothy12:
Ubit cu se ladno jos ovoga sata jer u kladioni ostade mi plata

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16922
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #28 : 06 Ožujak, 2012, 14:51:03 »
ok u jednu ruku se s stefom slazem ima dosta legalnih stvari koje te pojebu isto ko i narkomanija
a ima i stvari koje su ilegalne za pusit (necu navodit) pa imaju ljeovita i hranjiva svojstva i s time su korisni

al definitivno se ne slazem s time da je zakon okrenut tako da se kaznjava nekog koga s pljugom prime
a onaj koji doma ima par kila i preprodaje njemu se gleda kroz prste i njega se ne dozivljava.
pogle si drzave tipa nizozemska i svicarska koje imaju djelomicno legalizirano i imaju kartice i s njima registrirani
korisnik moze legalno kupiti odredenu kolicinu za vlastitu uporabu.
Cak proizvode u svicarskoj odjecu od konoplje i slicnih stvari jer je jedno od najjacih platna pa su u grckoj cak za jedra koristili.

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #29 : 06 Ožujak, 2012, 15:02:36 »
a jebiga, triba se znat drogirat  :dontknow:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #30 : 06 Ožujak, 2012, 15:34:35 »
ja govorim o malo vecim dilerima i korupciji...jogi nisi skuzil kaj sam govoril,nebitno..
inace indijska konoplja postoji industrijska,koja nema kanabis sativa tj thc,ona se oduvijek sadila i kod nas,moje bake npr takodjer i od njih su se radili konopi i tkanine i odjeca.zato se i zove konoplja.
legalizacija nepostoji,samo dekriminalizacija u odredjenom postotku,tipa nizozemska ceska itd..
netrebaju ti kartice,to je za ljude koi kanabis koreiste na recept u medicinske svrhe..postoje kofi sopovi di se to legalno kupuje i konzumira.
pametni su to skuzili kak iskoristit i punit blagajne i imat kolko tolko kontrolu..to nemres iskorjenit,ko ni ostale pi*darije al ona treba to gledat s korisnije strane..ubirat porez,zaposlit ljude,rasteretit drzavni priracun i sudove i zatvore (milijuni kuna se trose na to) s tim da pada broj ovisnika o teskim drogama..ko oce dop ak more momentalno duvat?a sad ti je isto jel trazis ganju il dop jer isto najebes na kraju al po posljedicama fizickim i psihickim nie ni slicno..to raste prirodno,dok za vino vec treba kemijski proces,za pivo takodjer itd..
treba malo prosirit obzorje i pogledat dublje i vidit sve cinjenice a ne trpat sve u isti kos..
frendica mi radi na hitnoj i nema vikenda da nemaju bar 2 3 klinca il klinke od 13 14 g za ispumpavanje zbog trovanja alkoholom..a pogodite kolko ih je bilo zbog duvanja?nula i to godinama a ne na tjednoj bazi..zadrt smo narod iskrivljenih vrijednosti..o moralu da ne pricam..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #31 : 06 Ožujak, 2012, 16:15:01 »
ja govorim o malo vecim dilerima i korupciji...jogi nisi skuzil kaj sam govoril,nebitno..
inace indijska konoplja postoji industrijska,koja nema kanabis sativa tj thc,ona se oduvijek sadila i kod nas,moje bake npr takodjer i od njih su se radili konopi i tkanine i odjeca.zato se i zove konoplja.
legalizacija nepostoji,samo dekriminalizacija u odredjenom postotku,tipa nizozemska ceska itd..
netrebaju ti kartice,to je za ljude koi kanabis koreiste na recept u medicinske svrhe..postoje kofi sopovi di se to legalno kupuje i konzumira.
pametni su to skuzili kak iskoristit i punit blagajne i imat kolko tolko kontrolu..to nemres iskorjenit,ko ni ostale pi*darije al ona treba to gledat s korisnije strane..ubirat porez,zaposlit ljude,rasteretit drzavni priracun i sudove i zatvore (milijuni kuna se trose na to) s tim da pada broj ovisnika o teskim drogama..ko oce dop ak more momentalno duvat?a sad ti je isto jel trazis ganju il dop jer isto najebes na kraju al po posljedicama fizickim i psihickim nie ni slicno..to raste prirodno,dok za vino vec treba kemijski proces,za pivo takodjer itd..
treba malo prosirit obzorje i pogledat dublje i vidit sve cinjenice a ne trpat sve u isti kos..
frendica mi radi na hitnoj i nema vikenda da nemaju bar 2 3 klinca il klinke od 13 14 g za ispumpavanje zbog trovanja alkoholom..a pogodite kolko ih je bilo zbog duvanja?nula i to godinama a ne na tjednoj bazi..zadrt smo narod iskrivljenih vrijednosti..o moralu da ne pricam..

Tetra hidro kanabinol, treba li i da strukturu nacrtam  :icon_biggrin:? Ucio nedavno na farmakognoziji, al nebitno.

Upotpunosti se slazem sa steeefom i svaki njegov post u ovoj temi je na mjestu, al tu postoji problem. Alkohol se nikada nece moci iskorijeniti. Legalan je i ostat ce legalan. Razlog je jednostavan, vrijeme. Ljudi toliko dugo vec poznaju i proizvode alkohol da ga je ne moguce odbaciti. Toliko razlicith vrsta, toliko megafabrika, toliko zaposlenih ljudi, ne ne, to nece nestati.

Po meni, sve je od osobe do osobe, ako neko voli da unisti svoj organizam, samo naprijed. Ja iskreno volim sa vremena na vrijeme iscejfit 1 ili 2 piva ili casu vina, pri tim kolicinama vise je pozitivnog nego negativnog efekta. Proslo moje vrijeme ludog opijanja.

I da, jos jedan problem oko relacije alkohol/droga, a to je doza. Kod alkohola se povecanjem doze postepeno pojavljuju efekti (1 casa pa 2 pa 3 pa 4...) tako da se mozes koliko toliko kontrolisati, al kod npr trave, jedan dobar dim dobre trave te moze izvrnuti  :icon_biggrin:, teze je tu imati neku kontrolu.

A sto se tice "krokodil" droge, uzas, al i to ko voli nek izvoli, za mene postoji samo  :weed:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #32 : 06 Ožujak, 2012, 16:24:23 »
sve se more dozirat..ne složiš đoks da konja ruši jbg..
ne govorim ja da se alkohol iskorijeni,nebude to nikad naravno..al ni ove ilegalne stvari se nebudu iskorijenile nikad zato treba videt kak se more imat koristi od njih i da svi budu zadovoljni al naravno uz određenja ograničenja i kontrolu...(tu mislim jedino za travu,ostala sva kemija je za svaku zabranu i takve neopravdavam ni u kojem segmentu i mjeri)
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #33 : 06 Ožujak, 2012, 16:34:38 »
ja znam frenda koji si zapali malo cesce, i mogu vam rec da je majstor usporen i to pun k, nekad niti ne skuzi neku foru, ono, zatupio je covjek skroz

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #34 : 06 Ožujak, 2012, 16:56:09 »
ja znam frenda koji si zapali malo cesce, i mogu vam rec da je majstor usporen i to pun k, nekad niti ne skuzi neku foru, ono, zatupio je covjek skroz
znam ih više takvih...jednostavno izgledaju koda njim je mozak spaljen totalno.. :icon_biggrin:
jednostavno rečeno treba bit umjeren u svemu,tak i u hrani i u piću(kako alkoholu tak i ostalom), a bome i u pušenju(bio to duhan ili ganđa...)
a ona sranja koja se legalno prodavaju po dućanima po 150 kn/g...kaj za to reč...jebeni mirisi za svijeće...čista kemija,i to daju klincima da se truju s tim...prvo takva sranja iskorijenit,a poslje ostalo...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #35 : 06 Ožujak, 2012, 17:00:31 »
ja znam frenda koji si zapali malo cesce, i mogu vam rec da je majstor usporen i to pun k, nekad niti ne skuzi neku foru, ono, zatupio je covjek skroz

to znaci da nije samo na ganđi...
ja imam 19 god... znam paletu dice i ljudi od 13 do pitaj Boga koliko god sto puse pa su normalniji odmene koji ni duvan nevolin... ja cu samo rec da je losa droga stetna kao i pice i da predoziranje bilocega ubiva.. a vlast ce iskorjenit qurac od ovce, nit ce se vise niti manje trosit ako to legaliziraju ili postroze kazne.. samo bi legalizacijom imali uvid u neke stvari...

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Krokodil droza!!!
« Odgovori #36 : 06 Ožujak, 2012, 17:11:07 »
Isuse kolika tema o drozi??   :drunken_smilie: :drunken_smilie:
Neda mi se ni citati.  :sad3:


A cim sam je otvorio poceo sam da haluciniram,mora da je u drozi problem.
 :dontknow: :headbang:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #37 : 06 Ožujak, 2012, 17:16:05 »
meni samo nije jasno, kak netko ko vidi i zna koje su posljedice, se i dalje može kljukat s tim?!  :dontknow:
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #38 : 06 Ožujak, 2012, 17:23:50 »
Neznam zašto žalit čovjeka kad puši travu ili se pika,to je njegov izbor i neka se ubija samo neka poslije ne traži pomoć drugih jer si je sam kriv :)

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: Krokodil droga!!!
« Odgovori #39 : 06 Ožujak, 2012, 17:26:28 »
Neznam zašto žalit čovjeka kad puši travu ili se pika,to je njegov izbor i neka se ubija samo neka poslije ne traži pomoć drugih jer si je sam kriv :)
ja bi jos dodao i da sa svojim ponasanjem neugrozava ostale ljude