Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SCOOTERHAPPENING 2012  (Posjeta: 126411 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #620 : 04 Lipanj, 2012, 19:12:34 »
Siti se Micheleovog Skipera ;), bitno je sve uskladit ako se ide na "kopanje", a najveća zabluda je na "neprokopanim" cilindrima stavljat granu 34, bez obzira o kojem se auspuhu radi.

ta grana 34 je po meni opcenito glupost kakve nema ja neznam ko je to izmislio.da to valja svi ovi tjuning auspusi bi imali tak siroku granu a nemaju nek imaju 28.cim manje drkanja po masini to bolje treba poslozit neke "male tajne" da to juri i da traje i da malo trosi i to je to.


os otkupit nazad svoju famoznu sabijator termogrupu ja sam ju mislio sebi stavit al vidim da mi jace od ovog sta imam stvarno netreba  :toothy12:

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #621 : 04 Lipanj, 2012, 19:29:07 »


os otkupit nazad svoju famoznu sabijator termogrupu ja sam ju mislio sebi stavit al vidim da mi jace od ovog sta imam stvarno netreba  :toothy12:

Tu termo grupu je Michele dodatno poremetija kad nije moga skinit glavu pa je zabija "šaraf-kacavider" :o između nje i glave, tako da je zbog nanesene štete cilindar još skidan sa vrha.
Ako to budeš ikad stavlja na skuter traži neki divlji auspuh jer će mu trebat :icon_biggrin:
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline tonch08

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 201
  • Spol: Muški
  • Be cool.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Virovitica
  • Moj Skuter: Piaggio NRG MC2 DD
  • Moja Kaciga: Custom Made
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #622 : 04 Lipanj, 2012, 19:35:19 »
Ekipa, ispričavam se što vas prekidam, i što sam dosadan... Bio bih zahvalan kada bi mi netko poslao linkove fotografija/albuma sa ovog Scooterhappeninga, može i sa Facebook profila, tko ima nešto neka mi se javi na PM. :)

Offline runner_sp180

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 382
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: SP180
  • Moja Kaciga: Takachi
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: stock
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #623 : 04 Lipanj, 2012, 19:46:05 »
fxr stvarno ide bolesno, ali nije mi jasno viđao sam i ranije serijala nikad diranih očuvanih ali ne idu tako dobro mora da je nešta malo klimnuto i da se preporodio  :toothy10:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #624 : 04 Lipanj, 2012, 20:00:41 »
fxr stvarno ide bolesno, ali nije mi jasno viđao sam i ranije serijala nikad diranih očuvanih ali ne idu tako dobro mora da je nešta malo klimnuto i da se preporodio  :toothy10:

multivar i 12.5g role i 0.3 lamele da malo bolje hvata gas i to je cijeli tjuning masine sve drugo je seriski.imo sam 2 sp-a prije ovog i zipa 180 al ova masina je bas cudo nevidjeno.u puli prosle godine na utrci mi se iscupalo crijevo gore na poklopcu u prvom krugu i cijelu utrku sam vozio bez kapi vode temperatura valjda je bila 150 i vise motor nista nije oslabio nisam ni skuzio da nema vode dok nisam se vratio u box jedino sta se sjebalo je dihtung glave a cilindar i klip ni najmanji risic nisu dobili.sa propisanim semeringom na strani variomata se vozim od pocetka sezone nikak da uhvatim vremena da ga zamjenim al ni to mu ocito ne smeta da juri.ma makša je pravi dragulj  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 04 Lipanj, 2012, 20:04:08 2TDottore »

Offline FeZox-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1156
  • Spol: Muški
  • *Nije brzina opasna vec budala za volanom
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: PIASPEEDY
  • Moja Kaciga: Rap Helmet
  • MojSetup: ima $e
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #625 : 04 Lipanj, 2012, 20:10:04 »
dajte neke informacije vi koji ste bili u vezi s dyno test i drag trka (ak se varam pisalo je da ce bit)
koju je brzinu ko postigao, koliko hp nabio koji setup ima i ako se zna ime i prezime lika
*Fuckas krizu kad imas zizu

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #626 : 04 Lipanj, 2012, 20:28:38 »

šta ti je joka, pa to ja ona prava sirova snaga old school 2T mica  :headbang:
« Zadnja izmjena: 04 Lipanj, 2012, 20:30:12 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #628 : 04 Lipanj, 2012, 21:14:21 »
ma nek si ga jebe,čovjek ga kulturno pita a on ko seljo veli puši k**ra*,ccc

kod mene se uvijek morete buksat  :headbang:

PS nadam se da su se svi nažderali roštilja u subotu jer mi otpala kičma dok sam ispekel tih desetak kila mesurde..zahvaljujem se IVANI (petri) na pomoći oko pečenja   :hello:

čok bokte bilo ih je 5 iz trogira a ne splita :Pi da,nisi zahvalil ekipi iz SB kaj si zakasnil na vlak  :laughing7:
jbg, nisam razmisljao
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #629 : 04 Lipanj, 2012, 21:23:42 »
Ekipa, ispričavam se što vas prekidam, i što sam dosadan... Bio bih zahvalan kada bi mi netko poslao linkove fotografija/albuma sa ovog Scooterhappeninga, može i sa Facebook profila, tko ima nešto neka mi se javi na PM. :)
slike sam stavio, prije 2 stranice, video mozes skidati sa programom, youtube downloader...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #630 : 04 Lipanj, 2012, 21:30:59 »
ja se tek sada probudio.
dottore, ima li još one rakije? :laughing11:
jedini koji znju piti rakiju su dottore i ja a ovi ostali pizdeki koji nakon čaše rakije vode diskusije SA njihovim skuterima su pizdeki(POZDRAV CIGO :hello:)
moj dio scooter happeninga je počeo u petak u jutro oko 7.30 kad sam krenuo u novigrad kod štefa! ja tamo, a štef i kompanija nikako da se probude :laughing11:
želio bi se zahvaliti svima koji su došli a najviše onima koji su samnom feštali! lista je malo duža pa neću nabrajati!
KIŠA:
od zagreba do novigrada me pratila kiša bez stanke, od novigrada do virovitice samo sunce!
noć s petka na subotu je malo padalo ali sve skupa ništa strašno!
jedno pitanje za ove koji se boje vode!
kako se vi tuširate ili kupate kad se bojite par kapi kiše? i još jednom moram priznati da ste pizdeki.

a sada imam posla, moram sortirati 650 slika i uploadati iste!

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #631 : 04 Lipanj, 2012, 21:36:02 »
Tko je srao za kisu??
Sram ga bilo...  :angry7: :angry7:

Kako mu nije neugodno sto nije dosao i sto se prepirao tu dvije stranice kako ce padati kisa,i kako ne smije skuter istjerati na kisu,i kako je od secera da ce se istopiti...
Kako mu stvarno nije neugodno!!!
 :icon_scratch:







 :toothy12: :toothy12:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #632 : 04 Lipanj, 2012, 21:41:17 »
a sad se želim zahvaliti gradu Virovitica i vlasnicima staze na prvoklasnom dočeku nas skuteraša u njihovom gradu!
i još jedno posebno hvala članovima ŠTEEEEF i COSA_WP! dođem kod štefa u novigrad i dobijem skoro pa nov remen za moj skuter! mobitel mi se sav namočio od kiše i totalno se zblesirao. ja pitam dali netko ima jedan viška da mi posudi a ono cosa vadi mob i kaže uzmi ovaj ja imam dva! svaka čast dečki, malo nas je kao vas dvojica :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #633 : 04 Lipanj, 2012, 21:52:05 »
ja se tek sada probudio.
dottore, ima li još one rakije? :laughing11:
jedini koji znju piti rakiju su dottore i ja a ovi ostali pizdeki koji nakon čaše rakije vode diskusije SA njihovim skuterima su pizdeki(POZDRAV CIGO :hello:)
moj dio scooter happeninga je počeo u petak u jutro oko 7.30 kad sam krenuo u novigrad kod štefa! ja tamo, a štef i kompanija nikako da se probude :laughing11:
želio bi se zahvaliti svima koji su došli a najviše onima koji su samnom feštali! lista je malo duža pa neću nabrajati!
KIŠA:
od zagreba do novigrada me pratila kiša bez stanke, od novigrada do virovitice samo sunce!
noć s petka na subotu je malo padalo ali sve skupa ništa strašno!
jedno pitanje za ove koji se boje vode!
kako se vi tuširate ili kupate kad se bojite par kapi kiše? i još jednom moram priznati da ste pizdeki.

a sada imam posla, moram sortirati 650 slika i uploadati iste!


taman sam sad htjeo pitati jesi ti živ ne javljaš se!

Tko je srao za kisu??
Sram ga bilo...  :angry7: :angry7:

Kako mu nije neugodno sto nije dosao i sto se prepirao tu dvije stranice kako ce padati kisa,i kako ne smije skuter istjerati na kisu,i kako je od secera da ce se istopiti...
Kako mu stvarno nije neugodno!!!
 :icon_scratch:







 :toothy12: :toothy12:

ti želiš reći da si došao u VT bolje da nisi ni dolazio došao si sa R-om tek u nedjelju bio si nešto sitno, bio si glavni totalno si ne druželjubiv nit si kog pozdravio niti ista i oso si kući i sad si ti bio na meetu ma svaka čast kažem ti nisi trebao ni dolaziti, a ti se se prvi uspaničio oko te kiše nisam ja ništa izmislio ti si imao fiks ideje da se meet odgodi, pa nije to kirvaj u prnjavoru da se odgodi! što me još više iznenadilo ja mislio ti neki drkađija jbt. ti bilmez od 27 godina(ako se ne varam), a ovdje pišeš  i svađaš se kao da imaš 13 stvarno ti svaka dala!   :jerk:
« Zadnja izmjena: 04 Lipanj, 2012, 21:54:54 cosa_wp »

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #634 : 04 Lipanj, 2012, 21:58:21 »
svaka čast svim dečkima koji su se odazvali scooterhappeningu i koji su sudjelovali na njemu  :icon_thumright:
žao mi je što i ove godine nisam mogao doći, jbg... radovi na kući i u kući tako da nisam mogao ni mrdnuti...
ali ako bog da, na godinu da bude sve uredu, dolazim sa sklopljenom kosačicom i par litara rakije  ;D

 :notworthy: :icon_thumright:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #635 : 04 Lipanj, 2012, 22:02:25 »
taman sam sad htjeo pitati jesi ti živ ne javljaš se!

ti želiš reći da si došao u VT bolje da nisi ni dolazio došao si sa R-om tek u nedjelju bio si nešto sitno, bio si glavni totalno si ne druželjubiv nit si kog pozdravio niti ista i oso si kući i sad si ti bio na meetu ma svaka čast kažem ti nisi trebao ni dolaziti, a ti se se prvi uspaničio oko te kiše nisam ja ništa izmislio ti si imao fiks ideje da se meet odgodi, pa nije to kirvaj u prnjavoru da se odgodi! što me još više iznenadilo ja mislio ti neki drkađija jbt. ti bilmez od 27 godina(ako se ne varam), a ovdje pišeš  i svađaš se kao da imaš 13 stvarno ti svaka dala!   :jerk:
nemam ništa za nadopuniti jer si sve rekao!

taman sam sad htjeo pitati jesi ti živ ne javljaš se!
da , došao sam sinoć oko 10 sati doma, danas otišao na neki mali posao i brzo nazad u krevet!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #636 : 04 Lipanj, 2012, 22:05:09 »
najdosadniji dio happeninga je bio podjela pehara i medalja.
svako nekoliko dottore i lux koji su fakat prvoklasno vozili i pošteno zaradili iste!

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #637 : 04 Lipanj, 2012, 22:06:44 »

ti želiš reći da si došao u VT bolje da nisi ni dolazio došao si sa R-om tek u nedjelju bio si nešto sitno, bio si glavni totalno si ne druželjubiv nit si kog pozdravio niti ista i oso si kući i sad si ti bio na meetu ma svaka čast kažem ti nisi trebao ni dolaziti, a ti se se prvi uspaničio oko te kiše nisam ja ništa izmislio ti si imao fiks ideje da se meet odgodi, pa nije to kirvaj u prnjavoru da se odgodi! što me još više iznenadilo ja mislio ti neki drkađija jbt. ti bilmez od 27 godina(ako se ne varam), a ovdje pišeš  i svađaš se kao da imaš 13 stvarno ti svaka dala!   :jerk:
Sta se ti javljas,ljudi malo zajebancije prihvacaju kao da si im sestru silovao jeb...   :dontknow: !!!
Ja sam dosao turisticki da se malo provozam i vidim malo trkice,jer volim skutere i sve vezano uz njih.
Neki su u subotu i radili pa nisu mogli visiti cijeli vikend tamo.  ::)
Kako da koga pozdravim kad neznam nikog ni kako izgleda niti da li je tamo,da se netko javio popricao bih sa njim.
Ja dodjem ovdje na forum da se zajebavam i da malo prcam,pa da izbiju malo neki nesporazumi i tako...  :toothy12:

A i koliko godina imam nije bitno ima i starijih ljudi koji su bili tamo,i dosli su tamo da vide nesta,nesto sto ih zanima.
Sta si se zasrao kad si me vidio djelujem strasno,imam zube i to kvaliteetne ali ne grizem!!!
 :P :beah:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #638 : 04 Lipanj, 2012, 22:11:04 »
Svi ste me prepoznali i znali ste tko sam ali nitko nije prisao i rekao bok,di si sta ima ja sam taj i taj!!!
 :dontknow:
jedini covijek sa kojim sam popricao bio je Srecko tu sa foruma i covijek je stvarno ispravan svaka mu cast...



Eto toliko o cijeloj ekipi,svi se medjusobno znate a kad netko dodje novi,de odjebi.
A i nisam htjeo dolaziti zbog nekih osoba tamo(necu nikog imenovati)...
 :dontknow:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: SCOOTERHAPPENING 2012
« Odgovori #639 : 04 Lipanj, 2012, 22:13:09 »
e bero, kako mi je prišla hrpa ljudi koji su me prepoznali sa nekih slika i predstavili se? tako si mogao i ti, bilo bi mi drago da smo se upoznali ali jebaji ga sad