Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rupa u stratu- ler dizna veća ili tvrđe opruge na kvačilu? Riješeno oprugama  (Posjeta: 6445 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Rupa u stratu- ler dizna veća ili tvrđe opruge na kvačilu?
« Odgovori #20 : 21 Ožujak, 2008, 13:38:10 »
sjećam se ti dana kad je bio serijala 2 godine samo sam svjećicu mjenjo kad ode...serijala je serijala, sad normalno ko prvo imo sam saobraćajnu pa je to trebalo riješit šta je razbijeno a onda sam sve novo kupio i eto ti ispod setup pa se misli da ne treba ništa dirat doće i taj period kad se ništa neće trebat dirat a to je tek kad budem zadovoljan sa ubrzanjem i svime zasad nisam dok rupu ne riješim i još nije krajnje uštelan iako je slabi midrace ipak kad bi htio jači trebam samo kit zamjenit jer imam sad debelu osnovicu za neki high midrace
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rupa u stratu- ler dizna veća ili tvrđe opruge na kvačilu?
« Odgovori #21 : 21 Ožujak, 2008, 14:01:34 »
ma zamisli IZBUSI PAR RUPA na airboxu wtf? nemos tako, ako vec ides busit onda to radis kak spada (malosijeve upute) ali nema potrebe za time! tek kad kit stavis onda to radi :)

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Rupa u stratu- ler dizna veća ili tvrđe opruge na kvačilu?
« Odgovori #22 : 21 Ožujak, 2008, 14:45:34 »
Pa sam kažem šta da uradi,na njemu je da odluči ak htjedne izbušit kazat će i onda će mu se objasnit koliko i gdje... Mjenjo sam gl. diznu stavio sam 95 zato šta je smjesa prebogata sa 104 (crna svjećica) ler dizna nije premala more bit samo prevelika 55 je to ću još vidit šta ću s tim,nemam gdje nać manju al čudi me ne trokira i kad malo duže radi u mjestu mokra svjećica bude... znači ostaju mi opruge na kvačilu i sredit malo zvono.
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Rupa u stratu- ler dizna veća ili tvrđe opruge na kvačilu?
« Odgovori #23 : 21 Ožujak, 2008, 15:17:38 »
Evo sad sam si stavio bijele federe za FLY i to je to. Skuter mi je odlicno postelan od pocetka do kraja i prezadovoljan sam trenutnim stanjem.

Igore zuti federi mi nisu potrebni :thefinger: :beah: :icon_rr:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Rupa u stratu- ler dizna veća ili tvrđe opruge na kvačilu?
« Odgovori #24 : 21 Ožujak, 2008, 15:35:50 »
testiro sam malo sad,na startu na jednom djelu se čuje i osjeti kako zatrokira(na kraju te rupe na gasu) i odma iza tog dobje obrtaje i ide ko lud, neznam gdje naći ler diznu 45 dal paše sa dellorto 12? i mislim da bi mogo taj problem rupe riješit jačim federim al opet je prevelika ler dizna
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Rupa u stratu- ler dizna veća ili tvrđe opruge na kvačilu?
« Odgovori #25 : 21 Ožujak, 2008, 16:56:34 »
Ne paše sa dellorto 12 malo je duža u 12 tak da to više ne diram,ako sa plavim malossi oprugama ne izgladim rupu
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Rupa u stratu- ler dizna veća ili tvrđe opruge na kvačilu?
« Odgovori #26 : 21 Ožujak, 2008, 18:33:49 »
Evo sad sam si stavio bijele federe za FLY i to je to. Skuter mi je odlicno postelan od pocetka do kraja i prezadovoljan sam trenutnim stanjem.

Igore zuti federi mi nisu potrebni :thefinger: :beah: :icon_rr:

ajde neka, na kraju ce ispast da ni meni ne trebaju...bijeli rullz  :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Rupa u stratu- ler dizna veća ili tvrđe opruge na kvačilu?
« Odgovori #27 : 21 Ožujak, 2008, 18:40:16 »
stavio jedva palve opruge i zategnute na srednjem položaju, skuter kreće sa onoliko obrtaja koliko ima i u vožnji  :headbang: rupe više nema diže se ko lud na zadnji,pod dvoicom more sa 40-50 na gas extra sam zadovoljan a za diznu nek stoji 55... federi su bili bijeli pa me i ne čudi što je odma hvato... sam bi sad trebo stavit valjke 4.3-4.5
« Zadnja izmjena: 21 Ožujak, 2008, 18:46:28 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Rupa u stratu- ler dizna veća ili tvrđe opruge na kvačilu?
« Odgovori #28 : 21 Ožujak, 2008, 19:20:36 »
stavio jedva palve opruge i zategnute na srednjem položaju, skuter kreće sa onoliko obrtaja koliko ima i u vožnji  :headbang: rupe više nema diže se ko lud na zadnji,pod dvoicom more sa 40-50 na gas extra sam zadovoljan a za diznu nek stoji 55... federi su bili bijeli pa me i ne čudi što je odma hvato... sam bi sad trebo stavit valjke 4.3-4.5

Normalno da se dize na zadnji sa dvojicom kada je suvozac poluga i sjedi na repu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
pa bila je rupa i nije mogo dok ne izađe iz rupe a sad odma ide na zadnji i pod jednim isto ide na zadnji na gas  :headbang: ipak ima 80kg skuter pa se misli
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
neznam kak si se sa bjelim oprugicama uopče mogo vozit kak spada.. na kolko je to kretalo jedno 5500-6000 okretaja?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
pa bila je rupa i nije mogo dok ne izađe iz rupe a sad odma ide na zadnji i pod jednim isto ide na zadnji na gas  :headbang: ipak ima 80kg skuter pa se misli

Stalker ide serijski na zadnji koliko je lagan prednji kraj :laughing7:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
neznam kak si se sa bjelim oprugicama uopče mogo vozit kak spada.. na kolko je to kretalo jedno 5500-6000 okretaja?

Evo ja se vozim sada na bijelim oprugicama, jest da je malossi sport u pitanju al savrseno pogodjene za start :headbang: I krece mi oko 5500

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
pa dobro malossi sport i koji auspuh imaš?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
pa dobro malossi sport i koji auspuh imaš?

Da i RR, pa to sve ranije pocnje raditi ;D

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
A neam obrtomjer uglavnom odma je kreto sa mali posve obrtaja... ne vjerujem da je na gas išo seriski na zadnji jedino ako sjedneš nazad posve onda je moguće,al prije je bilo sa mikuni 16 nagnem se na prednji kraj znači polegnem i digne me na zadnji džaba šta je sa malo okretaja kreto al i sa mikunijem je to izgubio pa onda sa 19 ide normalno bolje sad to tak uvik bude kad je sve novo prvi 1000km ide ko lud i onda nešta oslabi u tome startu neznam zašto valjci su novi al nije mi ni bitno sad sam zadovoljan
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rupa u stratu- ler dizna veća ili tvrđe opruge na kvačilu?
« Odgovori #36 : 22 Ožujak, 2008, 00:30:46 »
stavio jedva palve opruge i zategnute na srednjem položaju, skuter kreće sa onoliko obrtaja koliko ima i u vožnji...

Tu onda nesto opako ne stima, jer bi trebao u voznji imat oko 11500 okretaja obzirom na kit i spuh.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
da, a te plave puštaju ako su na sredini na nekih 7800-8000?
kako su utezi podešeni?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
te plave puštaju ako su na sredini na nekih 7800-8000?


Da, pod uvjetom da je prijenos postelan tako da vario ne pocne raditi prije tih okretaja

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
utezi su su stavljeni da kreće sa više obrtaja(nisam skido tak da more bit da je do kraja zategnuto al vidim da je na srednjem,a za utege reko mi je da je stavio do kraja da kreće sa više obrtaja-mrsko me bilo skidat i gledat kad znam otprilike kako je),valjci su 4.1. ma hvata ono i malo prije eto ako je u vožnji 11500 ja bi reko da hvata sa 9500-10000 nego on dok krene sa toliko nakon 1-2s odma ide na ti 11500, sad osjećamda bi trebo valjke oko 4.5g a moguće da mi kvačilo malo proklizuje jer zvono serisko a ima oko 35000km a malossi zvono(neznam koje) novo jel oko 160kn?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije