Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rupa u stratu- ler dizna veća ili tvrđe opruge na kvačilu? Riješeno oprugama  (Posjeta: 6444 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
160 kn je, i meni se razjebalo nakon 4000km...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
A zove se malossi wing bell? i ima u vinkovcim? i kako mogu znat da je odjeb#lo?
« Zadnja izmjena: 22 Ožujak, 2008, 12:15:34 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
A zove se malossi wing bell? i ima u vinkovcim? i kako mogu znat da je odjeb#lo?

Ne, obicno je 160-tak kuna. Wingbel koji bi ti savjetovao jer jako opterecujes zvono sa visokim okretajima je oko 350-400 kuna.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
A zove se malossi wing bell? i ima u vinkovcim? i kako mogu znat da je odjeb#lo?

Wing bell je racing zvono i cijena je oko 400kn nisam siguran, a imas i ovo obicno malossi za 140kn u piaggio centru. Sad neznam jel to obicno malossi sire od serijskoga jer ako jest, onda je to dobro u kombinaciji sa fly/deltom, a i mrvicu je teze jer je sire.

Ja sam primjetio da je zvono lose jer sam imao blag start i osjetio sam proklizavanje, tjera okretaje a neide. kad sam stavio drugo zvono okretaji su vrlo malo pali, ali je ubrzanje bilo osjetno bolje.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
tako u mene proklizuje, a ima zvono od 105 i 107mm ja mislim da meni treba 105 jer delta pokriva površinu seriskog zvona znači ne ide izvan njega
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
to zamjensko se zove malossi wingbel isto kao još jedno koje ima na sebi one kao kanale za bolje strujanje zraka a ono sportsko se zove malossi wingbell MHR to na SA sam gledo neka greška mora bit nemogu se dva različita proizvoda isto zvat
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
greska u nazivu na SA stranici. Wingbell je samo jedan (najbolje Malossi zvono, ono sa rebrima).

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
tako u mene proklizuje, a ima zvono od 105 i 107mm ja mislim da meni treba 105 jer delta pokriva površinu seriskog zvona znači ne ide izvan njega

105 i 107 su oznake promjera zvona a ne sirine. Dobro pazi koje trebas!!!! Isto si trebao paziti i da imas kuplung 105 ili 107.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
znam to kad je prijatelj imo fly u njega ti bilo skoro isto najtvrđe i neke mekane opruge mala razlika bude a to vjervatno zbog toga a neznam sad mislim da je delta 105 jer normalno radi i kako treba u skladu s obrtajima sam et malo zvono proklizuje, a serisko u minarelija je 105?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
malossi clutchbell minarelli 7711124

malossi wingbell minarelli 7711166

safety clutch bell MHR 7711167


sometimes the pictures might be different from the product which they refer to, as concerns some details
ali šifre su sve tri različite..

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
ne, serijsko je 107......
malossi clutchbell je 150-ak kn
wingbell je oko 400 kak su ti rekli

meni je riknilo jer je stalno dodirivalo lamele od kvačila... jedva se mogao gurat skuter
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Ti imas zvono 107. Mislim da stari minarelli prije 98.g imaju promjer 105.
Uzmi (pomicno mjerilo) subler i izmjeri unutarnji promjer zvona.

Ja sam mjerio na Neosu jer sam i ja sumnjao da je u njega 105, ali nije, ipak je 107mm. Vjerojatno onaj MBK i stari neos imaju 105 :dontknow:
« Zadnja izmjena: 22 Ožujak, 2008, 14:16:20 SlowRider »

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
a u mene je to uredu lako se gura sam sad neznam jel u mene 107 ili 105 ak je serisko 107 onda i ovo mora u mene bit. e to se cijeni to su slike
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
delta je 107mm i tvoje serijsko zvono i kvacilo su 107mm

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
delta je 107mm i tvoje serijsko zvono i kvacilo su 107mm

potpis