Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pomoć oko štelanja dell 19..  (Posjeta: 3028 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stjepan

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 517
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Sf 2, Runner 70
pomoć oko štelanja dell 19..
« : 08 Listopad, 2011, 12:54:52 »
problem je u karbu..imam 19 i 21.... sa 21 sve radi ok klipić:50 igla w10 dizna 80, a na 19 neće krenut stalno se guši, probao sam sa 3 razna filtera sa pložajima igle i iglom w16 ali bezuspješno....  :help: :help:

Offline stjepan

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 517
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Sf 2, Runner 70
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #1 : 08 Listopad, 2011, 16:16:54 »
Ajde ljudi recite šta da radim hitno jee..

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #2 : 08 Listopad, 2011, 16:34:04 »
pa zasto onda ne ostavis 21?

ako se gusi premala dizna,spusti iglu do kraja pa javi
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline stjepan

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 517
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Sf 2, Runner 70
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #3 : 08 Listopad, 2011, 18:22:57 »
Neće sad ni na 21 jbt popizdio sam neće sa iglom na zadnjem zarezu stalno se guši.

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #4 : 08 Listopad, 2011, 19:20:39 »
idealan set up karba za dell 19mm je klipić 40, igla w7, ler dizna50 i glavna dizna 85...stavi to i preporodit će ti se skut :icon_thumright:
RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©

Offline zeezy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: NRG Extreme LC 2000g.
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: LeoVince GP
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #5 : 08 Listopad, 2011, 23:50:09 »
idealan set up karba za dell 19mm je klipić 40, igla w7, ler dizna50 i glavna dizna 85...stavi to i preporodit će ti se skut :icon_thumright:

da ne otvaram novu temu..koji bi bio idealan setup karba za dell 17.5,kit malossi,leovince gp

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #6 : 09 Listopad, 2011, 11:03:12 »
da ne otvaram novu temu..koji bi bio idealan setup karba za dell 17.5,kit malossi,leovince gp

Klipić: 40
Igla:a 20
Pozicija igle: 1 ili 2 zub...to moraš sam na licu mjesta isprobati, voziš staneš digneš iglu za zub i vidiš kak ti se onda skut ponaša, ak je bolje ostaviš, ak previše trokira vratiš na 1 zub i to je to
Glavna dizna:80
RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #7 : 09 Listopad, 2011, 11:22:51 »
smijesni ste vise s tim idealni setpovima karb  ::)
svaki se karb radi razlicito cak i na istom setupu,sta ce te reci ako vam kazem da sam ja vozio dell 21 phbg bd na dr evo i yasuni r,dizna 90,w16 igla,klipic 50 i sve to na airboxu jer sa manjom diznom i ostalim stvarima nije htio raditi nego je ovo bilo idealno...
toliko o vasim provjerenim kombinacijama,i ovo je samo jedan od primjera a bilo ih je jos dosta...
daj ljudi,kupite si set dizni i igli,sami nesta nastelajte a nemojte slusati ove gluposti o idelanom setupu...

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #8 : 09 Listopad, 2011, 14:29:47 »
smijesni ste vise s tim idealni setpovima karb  ::)
svaki se karb radi razlicito cak i na istom setupu,sta ce te reci ako vam kazem da sam ja vozio dell 21 phbg bd na dr evo i yasuni r,dizna 90,w16 igla,klipic 50 i sve to na airboxu jer sa manjom diznom i ostalim stvarima nije htio raditi nego je ovo bilo idealno...
toliko o vasim provjerenim kombinacijama,i ovo je samo jedan od primjera a bilo ih je jos dosta...
daj ljudi,kupite si set dizni i igli,sami nesta nastelajte a nemojte slusati ove gluposti o idelanom setupu...

ne slažem se s tobom, jer čovjek mora od nekud krenut..pa normalno da valjda pita ak prvi put to ide sam slagati i štelati (pa zato i postoji forum)....nije isto hoće staviti w16 ili w7 iglu...razlika može biti takva da mu skut ne bu ni krenuo sa w16 iglom od silnog trokiranja..od kud može znati da sa w7 iglom ide cca10 brojeva veća dizna neg sa w16....ili koji bi klipić bio najbolji 30,40,50....nema smisla kupovati 3 klipića 5 igli i 15 dizni, bacanje love...evo ja sam sve to nabavio i popušio novce bezveze, a mogo sam od prve poslušat savjet 3alfe3 i odma ga tak poštelat i ostalo bi mi 300-400kn u đepu..

a generalno idealan setup postoji, jer koliko vidim da se apsolutno niko ne žali na set up sa klipićem 40 iglom w7, dizna od 80-85...govorim o karbu dell19mm
RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #9 : 09 Listopad, 2011, 22:19:54 »
ne slažem se s tobom, jer čovjek mora od nekud krenut..pa normalno da valjda pita ak prvi put to ide sam slagati i štelati (pa zato i postoji forum)....nije isto hoće staviti w16 ili w7 iglu...razlika može biti takva da mu skut ne bu ni krenuo sa w16 iglom od silnog trokiranja..od kud može znati da sa w7 iglom ide cca10 brojeva veća dizna neg sa w16....ili koji bi klipić bio najbolji 30,40,50....nema smisla kupovati 3 klipića 5 igli i 15 dizni, bacanje love...evo ja sam sve to nabavio i popušio novce bezveze, a mogo sam od prve poslušat savjet 3alfe3 i odma ga tak poštelat i ostalo bi mi 300-400kn u đepu..

a generalno idealan setup postoji, jer koliko vidim da se apsolutno niko ne žali na set up sa klipićem 40 iglom w7, dizna od 80-85...govorim o karbu dell19mm
nije stvar u tome,nego ces nesta i nauciti ako sam nastelas karb a ne ispitujes po forumu koji je idealni setup bla bla bla
ako sam sam se necega nastelao to je barem dellorto karbova od dellorta 12,17.5 pia,17.5 malossi pakiranje,19 black edition,21 phbg bd.....
tako su i meni govorili,otkud ti tolika dizna ovo ono,ali meni ni jedan cilindar nikada nije risa dobio eno pogledaj si u mojoj temi kako je izgledao metrakit nakon skidanja termogrupe...taj decko kojem sam prodao metrakit i dalje ne moze vjerovati koliko je karb bio nastelan i kakva je smjesa bila...
i to da sa w7 iglom treba 10 brojeva veca dizna su gluposti,jer igla ovisi o smjesi na pola gasa a ne full gasu,dosta sam kemijao sa iglama kako bi dobio savrsenu smjesu na pola gasa i nikada bi se to nije pokazalo da sa npr. w7 iglom treba veca dizna nego sa w16.....

uzmi malo i za primjer jace setupove,jer su na njima razlike ogromne u stelanju karba i tamo ti nitko nece moci reci idealni setup karba....
evo ti je primjer clan salej600 ima tpr-a i yasuni c16,gore je ogromna stage 6 double layer gljiva i karb 21-glavna dizna je bila ako se ne varam 80/82

i ja sam imao roosta sprinta i metrakit,preradeni airbox i isto dell 21-pogodi koju sam ja diznu imao?-90
i da obojica smo imali w16 iglu

a obojici je smjesa bila odlicna i sale napravio ohoho kilometara s tom diznom i sve 5,po tvom idealnom setupu karba on bi realno trebao imati na takvom jakom setupu i tolikoj gljivi diznu oko 110...

mislim da vise nemamo o cemu pricati

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #10 : 09 Listopad, 2011, 22:54:04 »
nije stvar u tome,nego ces nesta i nauciti ako sam nastelas karb a ne ispitujes po forumu koji je idealni setup bla bla bla


Ma sve je to meni jasno i  sve to stoji šta pričaš, ali ima ljudi kojima se baš neda toliko trošiti vremena oko štelanja, a hoće neki savjeti koji bi mogo biti 80% učinkovit i to je to......
Onaj ko razmišlja o ozbiljnijim štelanjima taj već dosta razumije tuning pa ni ne treba savjet sa foruma..to je realnost


i to da sa w7 iglom treba 10 brojeva veca dizna su gluposti,jer igla ovisi o smjesi na pola gasa a ne full gasu,dosta sam kemijao sa iglama kako bi dobio savrsenu smjesu na pola gasa i nikada bi se to nije pokazalo da sa npr. w7 iglom treba veca dizna nego sa w16.....


a meni je sa w16 iglom i glavnom diznom 75 bila smjesa praktički isto bogata ko sad sa w7 i diznom 85, čak i na full gasu, jer igla ima puno utjecaja i na smjesu na full gasu, a ne samo 1/2 i 3/4.....a to znaš i bolje od mene
 kad sam stavio diznu 80 na w16 jedva sam uspio krenut, a sa 82 sam stajo na mjestu od trokiranja, a kad sam imo w7 i diznu 80 smjesa je bila dosta slabija, sve je super radilo i nije trošio skoro niš, ali zacviko bi samo tako, a sad sa 85 je onak taman malo bogatija kak i treba biti za AC

imam frenda koji slaže već dugo drugima skutere i praktički sve karbove štela isto po nekakvoj špranci eventualno broj dizne gore-dolje.....ali doslovce svim isto...i sad neki rade dobro, neki odlično i to je to, ali svima rade bar dobro...
sad zamisli di bi došo kad bi posebno svakom baš samo za njega išo u te detalje da čak i ler diznu mijenja..pa to bi mogo danima štelati i koliko bi to onda trebalo naplatiti...hmmm

zato velim, dobro s znaju osnovne šprance za štelanje više manje svih karbova gdje će raditi bar dobro, ako ne i odlično, a sad ako ko hoće perfekcionizam e to je druga priča ili mora platiti za ili se mora hebeno naučiti štelanju
RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #11 : 09 Listopad, 2011, 23:03:26 »
np,sve 5 :icon_thumright:
ja sam ti samo htio reci svoje misljenje o svemu tome i kako su se neke stvari pokazale kod mene....

istina dosta tih idealnih setupva koje ti navodis mogu biti korisne do nekog slabije midracea,ali sve preko toga nema idealnog setupa koji ce ti netko reci nego lijepo uzmes 10 dizni2-3 igle,2 klipca...i sam nastelanas(naravno ako znas) u detalje ili kako ti velis perf. da smjesa bude savrsena na svakom otvoru gasa...

naravno ne mora znaciti da ce i na nekom base setupu odg. to sto ti pricas mozda vecini hoce ali naci ce se i onih kojima se to nece dobra pokazati,upravo se to meni dog. jos davnih dana i od tada se opremim sa setom dizni,igli i klipica te nastelam kak treba ;)

evo bas opet primjer za metrakit i roost sto je poprilicno jak setup,neces vjerovati ali njega sam nastelao iz "prve"...otprilike sam imao u glavi koju diznu staviti i koju iglu te na koji polozaj,bez ikakvih racunanja izbusaio sam airbox kako sam mislio da treba biti,saraf zraka odvrnuo za krug  i od pocetka do kraja koliko sam se vozio vise karb nisam taknio jer je bio perfektno nastelan na svim otvorima...al dobro,vec se s vremenom naucis sta i kako-kada se samo ja sjetim koliko sam puta rastavio dell karbova i zajebavo se sa stelanjem  :drunken_smilie:

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #12 : 09 Listopad, 2011, 23:27:35 »
...al dobro,vec se s vremenom naucis sta i kako-kada se samo ja sjetim koliko sam puta rastavio dell karbova i zajebavo se sa stelanjem  :drunken_smilie:
potpis na ovo :icon_thumright:

uff moj karb mi negdje reda sve po spisku :hmh: :angry9:, koliko sam ga puta rastavio u samo sat vremena, a da ne spominjemo dane :laughing7: :laughing7: :laughing7:
spusti iglu-digni iglu, deblja igla-tanja igla,manja dizna-veća dizna, veći klipić-manji klipić..ajojjjjjj.....već su me susedi u garažama počeli gledati koda nisam normalan, prvo me vide da se vozim normalno pa za dva sata rastavljen skut...ahaha..niš im nije bilo jasno..čak me jedan pito pa kaj nije u redu...ja velim ma sve je u redu, ali hoću da je bolje..pa je samo klimnuo glavom, kao ovaj je lud :confused5: :confused5: ;D ;D
RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #13 : 09 Listopad, 2011, 23:36:35 »
potpis na ovo :icon_thumright:

uff moj karb mi negdje reda sve po spisku :hmh: :angry9:, koliko sam ga puta rastavio u samo sat vremena, a da ne spominjemo dane :laughing7: :laughing7: :laughing7:
spusti iglu-digni iglu, deblja igla-tanja igla,manja dizna-veća dizna, veći klipić-manji klipić..ajojjjjjj.....već su me susedi u garažama počeli gledati koda nisam normalan, prvo me vide da se vozim normalno pa za dva sata rastavljen skut...ahaha..niš im nije bilo jasno..čak me jedan pito pa kaj nije u redu...ja velim ma sve je u redu, ali hoću da je bolje..pa je samo klimnuo glavom, kao ovaj je lud :confused5: :confused5: ;D ;D
;D
ja ne zelim prijsjecati svojih sarafanja karbova i onda ona testiranja bez pola skuter samo rama i motor  ;D
jos sad nedavno dok je bio roost i metrakit,kad me susjed lijepo cekao iza zavoja sa sjekirom,onda jebanja mame sa ceste dok se vozim eh da to su bili dani  :drunken_smilie:

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #14 : 09 Listopad, 2011, 23:50:14 »
;D
ja ne zelim prijsjecati svojih sarafanja karbova i onda ona testiranja bez pola skuter samo rama i motor  ;D
jos sad nedavno dok je bio roost i metrakit,kad me susjed lijepo cekao iza zavoja sa sjekirom,onda jebanja mame sa ceste dok se vozim eh da to su bili dani  :drunken_smilie:

hahaha :laughing3: :laughing3: :laughing3:..bez pola skutera samo rama i motor :laughing11: :laughing11:, ajde ja bar nisam trebo toliko ići daleko sa rastavljanjem, premda ga baš ne bi ni mogo sam tak testirat po gradu i glavnim prometnicama..mislim da bi žena morala dolaziti po mene u muriju svaki put :laughing7:....jer nema šanse da bi izbjego zausavljanje policije..na svakom su čošku i još non stop obilaze kvartove....e onda bi bilo veselo :argue: :violent1: :violent1:
RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #15 : 09 Listopad, 2011, 23:57:02 »
hahaha :laughing3: :laughing3: :laughing3:..bez pola skutera samo rama i motor :laughing11: :laughing11:, ajde ja bar nisam trebo toliko ići daleko sa rastavljanjem, premda ga baš ne bi ni mogo sam tak testirat po gradu i glavnim prometnicama..mislim da bi žena morala dolaziti po mene u muriju svaki put :laughing7:....jer nema šanse da bi izbjego zausavljanje policije..na svakom su čošku i još non stop obilaze kvartove....e onda bi bilo veselo :argue: :violent1: :violent1:
ma sve je to dolazno i prolazno,ja sam isto bio zaluđen tuningom 70-ki i sada me to totalno proslo,dobro ja sam za debelo presao granicu isplativosti i na kraju sam ga vise za svoj gušt slagao...eto di sam sada,sve prodo i stedim za nes jace u proljece ;)

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #16 : 10 Listopad, 2011, 16:50:19 »
19ka na base kitu treba se štelat iglom w7 i diznom 82-85, klipić 40 i au262 atomizer

nemoš fulat s time
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #17 : 10 Listopad, 2011, 17:25:26 »
19ka na base kitu treba se štelat iglom w7 i diznom 82-85, klipić 40 i au262 atomizer

nemoš fulat s time
:icon_thumright:

pa to je ono o čemu sam i pričo da ipak ima neka špranca setupa karba sa kojom će 85% skutera dobro funkcionirati...za 19-icu je definitivno ta koju si naveo
RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #18 : 10 Listopad, 2011, 17:27:55 »
19ka na base kitu treba se štelat iglom w7 i diznom 82-85, klipić 40 i au262 atomizer

nemoš fulat s time


I na midraceu. Pa cak i punokrvnom (ali sa airboxom). Eventualno koji broj veca dizna


Ta W7 igla sa 40 klipicem i atomizerom AU262 je jebena kombinacija. Ako smjesa i nije idealna na 2. zubu igle kako je to serijski, samim stelanjem zegera na igli se rijesi sve sto treba
« Zadnja izmjena: 10 Listopad, 2011, 17:29:57 3alfa3 »

Offline stjepan

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 517
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Sf 2, Runner 70
Odg: pomoć oko štelanja dell 19..
« Odgovori #19 : 11 Listopad, 2011, 23:31:09 »
jel mi možete objasnit šta je to ATOMIZER?
..ovo za karb efz mi treba poslat ponudu za klipic 40 i iglu w9 ili w7 jako su slicne..tako da je rijeseno.
kolika bi bila potrošnja tog setupa sa diznom 82 na trofiju.?