Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nokia C6 vraćena sa servisa  (Posjeta: 1907 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Nokia C6 vraćena sa servisa
« : 06 Listopad, 2011, 21:19:10 »
Priča kreće ovako, prošle godine u 9. mj kupio sam navedeni mobitel, sve super radi iako od početka sam uočavao tzv bug greške kad se izvlači tipkovnica ekran se sledi ponekad. Nakon 6 mjeseci pokvari se touch ekran i pošaljem ga na servis, dobijem novi ekran.
Opet nakon 6 mjeseci pokvari se ekran ali ovaj puta niti tipokovnica ne regaira niti tipke na ekranu, opet se šalje na servis, i sad mi stize mobitel s opisom kvara da je oštećen tekućinom sa slikama oštećenja matične ploče.

Radi se o tvrtki MECS iz zg-a, koja za t-mobile radi popravke mobitela. Sve bi to nekako prebolio da mi nisu poslali račun, tj ponudu da ako želim popraviti mobitel kod njih to iznosi 2.098,00 kn(mobitel je u t-mobile plaćen 2.198,00 kn).
Napisao sam prigovor na taj izvještaj sa servisa i sada čekam odgovor. Znam masu njih koji su donijeli mehanički oštećen mobitel i jamstvo je to pokrilo.

Naglašavam mobitel mi nije pao u vodu niti sam ga ičim prolio, štoviše stajao mi je stalno na stolu, jer moj posao po ljeti ne dozvoljava nošenje mobitela

http://www.novimobiteli.com/wp-content/uploads/2010/04/nokia_c6.jpg

Jel imao tko kakvih iskustava ili sličan problem?
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Nokia C6 vraćena sa servisa
« Odgovori #1 : 06 Listopad, 2011, 21:31:03 »
Tako sam ja kupio k810 prije par godina,i crkla mu maticna valjda poslao ga na servis oni mi ga vratili kao jer je ostecen  :angry7:

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Nokia C6 vraćena sa servisa
« Odgovori #2 : 06 Listopad, 2011, 21:36:15 »
Umjesto da mi pošalju novi jer očito nešto nije u redu kad 2 puta za redom se dogodi isti kvar, oni mi daju odgovor u stilu nema novog.

Prigovor je napisan, imam prijatelja odvjetnika tako da mislim podići tužbu ako se to ne riješi.
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Nokia C6 vraćena sa servisa
« Odgovori #3 : 06 Listopad, 2011, 21:47:17 »
Umjesto da mi pošalju novi jer očito nešto nije u redu kad 2 puta za redom se dogodi isti kvar, oni mi daju odgovor u stilu nema novog.

Prigovor je napisan, imam prijatelja odvjetnika tako da mislim podići tužbu ako se to ne riješi.
Ne znam koliko ti je isplativo,al vidi s odvjetnikom sta misli,hoces li dobit parnicu,ako dobijes na konju si :icon_thumright:

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Nokia C6 vraćena sa servisa
« Odgovori #4 : 07 Listopad, 2011, 02:57:14 »
Nataknem im ja mater lopovsku (da, pri tome mislim i na T-Mobile i na servise koji rade za njih)..

Stari je isto nosio mob na servis (pod garancijom, Nokia 6500 slide), gdje mu je lik rekao da je problem
do baterije (nisam siguran koji je točno servis iz Rijeke, ako je nekome bitno, mogu ga pitati sutra) i
uputio ga gdje da ju kupi...
Naravno, stari kupio, problem gašenja i nečitanja memorijske kartice je ostao...
Za divno čudo, pamćenje šupka iz servisa nije ostalo i lik je opovrgavao da je starog poslao da kupi bateriju,
(jok, samome mu palo na pamet, informatički kompletno nepismenom starom prdonji. Vjerujete, nije..)
te mu kao trešnju na šlagu poništio garanciju pod izgovorom da je mobitel proliven vodom (životom garantiram, NIJE!)...
Šta reći, držao sam starog da mu ne ode polomiti kosti... Možda sam ga trebao pustiti...  :icon_scratch:


Sa tužbom, samo naprijed, imaš moju kompletnu moralnu podršku, uništi gadove kako god možeš!
Da rade svoj posao kako bi trebali, do ovih situacija se nebi dovodili (SkuterServisi - poznata situacija?)...
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Nokia C6 vraćena sa servisa
« Odgovori #5 : 07 Listopad, 2011, 05:07:50 »
Utjeha mi je da se to ne događa samo meni!

Kao tekućinu nisu naveli vodu, već to može biti ZNOJ, PARFEM,DRŽANJE U DŽEPU, mislim koje idiotarije!!!

Nije ni čudno da nisu htjeli popraviti mobitel čija je cijena 2.198,00 kn a popravak je 2.098,00 kn, vjerojatno je i prvi puta kad sam dobio novi ekran popravak iznosio preko 1.000,00 kn

Tužbu podižem svakako jer ionako mobitel mogu baciti u smeće,a barem si malo zadovoljsta da meni moraju pisati glupu papirologiju mogu priuštiti.

Nije mi jasno, ako je crknuo električni modul, tj matična ploča kako mobitel uopće radi?

Ako ima neki znalac da mi to malo pojasni bio bih mu zahvalan!
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak