Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pitanje o zakonu?  (Posjeta: 868 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
pitanje o zakonu?
« : 01 Listopad, 2011, 19:00:02 »
nešto sam načuo a neznam jel istina ili ne,bojim se da je!

npr.ako imam neplačene kazne(dug prema poreznoj upravi) dali mogu na sebe prepisat neki skuter jači od 50ccm/motor/auto za koji se inače plača porez,a da sve prođe normalno i da me ne terete da moram prvo platit dug..... :dontknow:





Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: pitanje o zakonu?
« Odgovori #1 : 01 Listopad, 2011, 19:07:37 »
Ne mozes - sve porezne obaveze moras zatvorit prije nego zelis rijesit nove. I nije to od jucer...

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: pitanje o zakonu?
« Odgovori #2 : 01 Listopad, 2011, 19:21:55 »
Ne mozes - sve porezne obaveze moras zatvorit prije nego zelis rijesit nove. I nije to od jucer...

fala,tak sam si i mislio,znam da nije od jučer,ali mislim da unazad dvije godine otprilike,prometne kazne nakraju završavaju na poreznoj,nisam siguran ali mislim da prije to nije imalo veze sa poreznom....tj.nije završavalo na poreznoj....

Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline clone

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
  • vozim dok ne padnem a onda se dignem i opet vozim
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pitanje o zakonu?
« Odgovori #3 : 01 Listopad, 2011, 23:59:19 »
imam i ja pitanjce!
ako maloljetnik kupi recimo kros motor koji nije homologiran za cestu i vozi se s jim po brdu,šumi,daleko od civilizacije ima račun od 1. vlasnika i dokaz da motor nije ukraden,policija ga štopa na nekom šumskom putu i zapljeni motor,i traži da 1. vlasnik dođe podignuti motor,dal to mogu napraviti? dal smiju?
frend mi je talentirani majstor krosa,pa sam mu ja posudio 250 krosera i več je murija načula i mjerka ga  negdje štopat !
Ajde ako je neko imao sličnu situaciju,ili ako je nekome tata "školovani policajac" neka nam objasni!

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: pitanje o zakonu?
« Odgovori #4 : 10 Listopad, 2011, 00:31:54 »
imam i ja pitanjce!
ako maloljetnik kupi recimo kros motor koji nije homologiran za cestu i vozi se s jim po brdu,šumi,daleko od civilizacije ima račun od 1. vlasnika i dokaz da motor nije ukraden,policija ga štopa na nekom šumskom putu i zapljeni motor,i traži da 1. vlasnik dođe podignuti motor,dal to mogu napraviti? dal smiju?
frend mi je talentirani majstor krosa,pa sam mu ja posudio 250 krosera i več je murija načula i mjerka ga  negdje štopat !
Ajde ako je neko imao sličnu situaciju,ili ako je nekome tata "školovani policajac" neka nam objasni!
i mene interesuje

Offline BilyPiton

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 1433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Ubizec-Soft.com
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Tomos Atx e90
  • Moja Kaciga: uvjek na glavi!
  • MojSetup: Nema kite!
  • MojSpuh: MF3 Power
Odg: pitanje o zakonu?
« Odgovori #5 : 10 Listopad, 2011, 00:36:05 »
kolko znam ti se izvan saobračaja mozes vozit na magarcu pa tako i na motoru samo ako te zaustave trebo bi imat neki dokument da ej to tvoje a ak glasi na nekog ko ti nije familija bliza onda te sigurno enbuju pustili sve dok se vlasnik ne izjasni dal je motor dan sa pristankom ili bez njega
Izrađujem WEB stranice! Zakup domena, hostinga... više info na pm!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pitanje o zakonu?
« Odgovori #6 : 10 Listopad, 2011, 06:01:30 »
mora bit vozilo na vlasnika il da vozač ima punomoć vlasnika. Mislim da se ovjeri kod bilježnika i to je 30-ak kn.