Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: MALAGUTTI FIREFOX 99god problem  (Posjeta: 856 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
MALAGUTTI FIREFOX 99god problem
« : 27 Veljača, 2008, 10:53:34 »
Znaci na karburatoru mi kad stanem u filter ispusti malo benzine,tj ocito mi plovak ne zatvori dovod tako brzo pa mi prelije,koristim bocnu nozicu,pa sve ode u airbox !! Cistio karb i sad se to svelo na malu kolicinu vjerovatno 1/6deca !!

PITANJE JE ???

1 dali plovak ne radi
2 dali je otiso feder na klipicu sto zatvara dovod
3 sta da radim
4 KAKO SE SKIDA ONA SAJLA STA IDE OD KARBURATORA U MOTOR ????? ovo me najvise zanima - ps. nisam jos stigo do garaze,samo sam karb ocistio

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: MALAGUTTI FIREFOX 99god problem
« Odgovori #1 : 27 Veljača, 2008, 14:36:56 »
...4to...odvidaš one dve vide od kučišta sajle u karbu...sve to lijepo izvadiš izvan karba...šuštu koja vraća klapnu kada pustiš gas, nategneš preko "onoga" (ovalnog kučišta sajle koje regulira koliko smjese lol)...zatim makneš plastičnu kapicu koja se nalazi na igli i nakon nje i iglu...ostaju ti samo sajla koja je uglavljena u onom gore navedenom ovalnom kučištu...i zatim pogledaj to što imaš u ruci i logički skuži kako da sajla izađe van...u biti, trebaš ju gurnut "prema dolje" da izađe iz položaja u kojemu je uglavljena i da glava sajle prođe kroz onu rupicu koja se nalazi odmah do ove u koju je uglavljena =) Moglo je ovo i jednostavnije ali jbg  ;D

A za ovo ti neznam...odvidaj čašicu i vidi u kojemu je stanju plovak...neznam...odi sistemom eliminacije...

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: MALAGUTTI FIREFOX 99god problem
« Odgovori #2 : 27 Veljača, 2008, 15:40:39 »
meni isto se javlja taj problem ali samo kad ler gas nastelam da radi jako..i onda kad izgasim motor masina izbacuje bengu u airbox