Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cagiva Mito 500  (Posjeta: 3931 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dejvid

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • Znam da ništa ne znam
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
  • Moj Skuter: Runner VX
Cagiva Mito 500
« : 26 Veljača, 2008, 23:28:36 »
Čitao sam davno da je Cagiva razvila prototip Mito 500 ccm, 1 cilindar ubačen u okvir od Mito 125 i baš mi se zasviđao taj motor.
Guglam danas i nađem da će staviti V2 motor 650 ccm sa svega 60 KS i to mi je bilo baš super kao za prvi motor, čitam dalje i kaže da motor proizvodi Hyosung, baš sam se razočarao i onda pročitam da će se proizvoditi u Indiji, totalno razočaranje, pa to nema ni C od Cagiva.
Ali će valjda malo koštati.

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cagiva Mito 500
« Odgovori #1 : 27 Veljača, 2008, 14:46:15 »
A u Motopulsu nasrali svašta o tom motoru i još napisali da im nije jasno zašto se Cagiva i ovaj put odlučila za 2t agregat...a ja gledam  ???

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Cagiva Mito 500
« Odgovori #2 : 29 Veljača, 2008, 20:10:10 »
nije Hyosung losa marka...stovise, jako je dobra...mala cijena, kvalitetni proizvodi...ali ne znam ja kakva je to njihova masina jer su odi do sad koristili Suzukijeve masine u svojim motorima

Offline Agv46

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Subotica
Odg: Cagiva Mito 500
« Odgovori #3 : 01 Ožujak, 2008, 08:58:38 »
nije Hyosung losa marka...stovise, jako je dobra...mala cijena, kvalitetni proizvodi...ali ne znam ja kakva je to njihova masina jer su odi do sad koristili Suzukijeve masine u svojim motorima

Znam da je onaj najveci gt650r ili kako vec imao motor, po licenci suzuki sv650, ako te zanima nacicu ti test iz prve ruke (ne mislim na novine:) )
Njiii :)