Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mid / high end 2 kvacila  (Posjeta: 3536 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #20 : 15 Srpanj, 2011, 15:12:28 »
bero ga je ima dugo i nije bloka, jos ga je pegla na 19mm.....  :dontknow:
imao ga je ali ga vise nema jer je taj roost sada kod mene ;)
po spuhu se vidi kada mi je dosao da je napravio jako jako malo kilometara na due+ jer je auspuh bio doslovno novi ni boju na grani nije dobio...
tako da sigurno nije puno km napravio na due+ a i par puta je zaribao,mislim zbog visokih okretaja da je Bero rekao...
uzaludno je usporedivati sto je trajnije gus ili alu na oko 13 500 okretaja...

ps.Bero je imao 2 killera i to je dellorto iz mhr paketa za utrke!

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #21 : 15 Srpanj, 2011, 15:33:53 »
ti mene ocito nisi skontao kad sam napisao da kad bi stavio sprinta na due+ da bi dobio još jaci set up nego da je nardo na due+!

i ko tu ne zeli priznavati nesto, ovo, ono??

ja sam vec ranije u drugoj temi od danco00 napisao da je alu kit puno superirorniji od gusa , pogotovo u klasi miderace-race , nikasil i alu materijal je jednostavno super stvar.

kolko si ti dugo vozio na tom set upu da mozes tolko argumentirano i tocno govoriti?? jesi ti to sam slagao da znas apsolutno sve sitnice i finese??

koji ti je set up prije tog metrakita bio i kolko dugo si ga vozio i da li si ga sam slagao da tolko argumentirano mozes govoriti??

malo teoriju na stranu, ovaj forum je pun teorija a rijetko ko je sam slagao i kvalitetno imao pravi miderace i race set up :icon_thumright:

malo prebahato i preumišljeno se razgovaras o tim svojim set upovima...koji nisu niti vozili nit ista dokazao... :icon_thumright:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #22 : 15 Srpanj, 2011, 15:41:35 »
ti mene ocito nisi skontao kad sam napisao da kad bi stavio sprinta na due+ da bi dobio još jaci set up nego da je nardo na due+!

i ko tu ne zeli priznavati nesto, ovo, ono??

ja sam vec ranije u drugoj temi od danco00 napisao da je alu kit puno superirorniji od gusa , pogotovo u klasi miderace-race , nikasil i alu materijal je jednostavno super stvar.

kolko si ti dugo vozio na tom set upu da mozes tolko argumentirano i tocno govoriti?? jesi ti to sam slagao da znas apsolutno sve sitnice i finese??

koji ti je set up prije tog metrakita bio i kolko dugo si ga vozio i da li si ga sam slagao da tolko argumentirano mozes govoriti??

malo teoriju na stranu, ovaj forum je pun teorija a rijetko ko je sam slagao i kvalitetno imao pravi miderace i race set up :icon_thumright:

malo prebahato i preumišljeno se razgovaras o tim svojim set upovima...koji nisu niti vozili nit ista dokazao... :icon_thumright:
kada se vratim,malo cu ti poduzi teks napisati,jer vidim da si u jebenoj zabludi sto se tice nekih stvari ::)
sad moram do grada pa se cujemo kasnije da ti objasnim neke stvari ;)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #23 : 15 Srpanj, 2011, 15:49:11 »
i da crni jos,nesto tata mi je slagao svaki moj setup tako da ja znm samo teoriju,jbg :'(

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #24 : 15 Srpanj, 2011, 15:54:55 »
Pa materijal je nebitan - bitni su tajminzi i velicina kanala. Naravno, ako ne zariba zato jer je gus  ;D

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #25 : 15 Srpanj, 2011, 16:48:13 »
ajmo da tuneri da cujem šta je bolje :
Malossi Delta

Stage6 MKII

E upravo sam tu dilemu imal prije par dana kad mi sestra priredila havariju  :laughing7:

Ja sam imal u ponudi FLY DELTA STAGE 6 MKII

FLY- je dolazil u komplet sa zvonom, no kvačilo je mrak, kad se primi u ruke ferode i sama konstrukcija kvačila je daleko iznad serijskog a i RMS-a, skoro    da se nemre uspoređivat, jednostavno se pod rukom da je FLY kvaliteta, pakne su također puno bolje nego kod ovih dvoje!
     Mana je što se štela po federima, te ti bu komplicirano to mjenjat, ali ak ti to ne smeta uzmi FLY !

DELTA - također se vidi kvaliteta no pakne su mi izgledale ko da su zaljepljene gore samo tak i nisu bile neke dobre ko kod FLY, te nisu baš velike! Ne znam da me ne napadnete ali ovu deltu koju sam ja imal je bila takva...pakne su mi djelovalo šlampasto ! No ostalo je na razini, robusno i kvalitetno kvačilo sa jednostavnim štelanjem!

STAGE 6 MK II- ja sam se odlučil za to kvačilo, neki bi rekli šminka a ja bi rekel kvalitetna obrada i zbilja izgleda ko da je rađeno za izložbu... Ali mene je privuklo to što je kad se pogleda sve pic-pic...nema nićeg po čemu bi se vidlo nekaj šlampasto ili slično, pakne su vjerojatno od drugčijeg materijala naspram fly, delta, serijskog, rms... kompaktna crna skoro pa liči na gumenu smjesu, pakne su široke u puno duže od Deltinih...

Štelanje je milina, skoro u stote djelove okretaja, te štelanje ne samo federa več i proklizavanja, federi se izmjenjuju samo tak, trebaju ti špic-klješta i imbuse koje dobiš u kompletu( hehe obični kineski imbusi koji su za jednokratnu upotrebu :)  )

    Velim, deltu nisam vozil, ko ni fly pa je to bil moj dojam na opip i pogled, a stage 6 sad vozim i zbilja se razlika osjeti naspram serijskog, nije uzalud bačen novac...No prava kvaliteta se bu vidla u narednim kilometrima te kak bu dugotrajno kvačilo :icon_thumright:

Od ova tri koje god uzmeš nemreš fulat, jednostavno je takav izbor da su sva dobra...
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #26 : 15 Srpanj, 2011, 17:13:30 »
fly je dobar jedino jer ima kvalitetne ferode, koje su na nekom base setupu vjecne

10tkm kvacilo izgleda kao novo

al je glupo, ljeno i nedokazno, moras ga terat s tvrdim federima da bi se pomaknuo

recimo onaj set sport za fly/deltu bijeli, zeleni i zuti federi sve 0 bodova dok ne puknes mhr set neces se usreciti

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #27 : 15 Srpanj, 2011, 17:49:44 »
kada se vratim,malo cu ti poduzi teks napisati,jer vidim da si u jebenoj zabludi sto se tice nekih stvari ::)
sad moram do grada pa se cujemo kasnije da ti objasnim neke stvari ;)

de dobro je  :icon_thumright: :icon_thumright:

INTERNET ĆUNERI :headbang: :headbang:

i pliz ne budi prost, kakve hebene zablude?? ti i tvoj TBG NAJJAKIJI NA SVETU STE MAJKE MI :dontknow:

vidim da si i dalje ostao na razini kojoj si i bio od kad si poceo sa tjuningom 2t zverki, na razini TAIWAN GOLDEN BEE  :icon_thumright:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #28 : 15 Srpanj, 2011, 19:16:18 »
de dobro je  :icon_thumright: :icon_thumright:

INTERNET ĆUNERI :headbang: :headbang:

i pliz ne budi prost, kakve hebene zablude?? ti i tvoj TBG NAJJAKIJI NA SVETU STE MAJKE MI :dontknow:

vidim da si i dalje ostao na razini kojoj si i bio od kad si poceo sa tjuningom 2t zverki, na razini TAIWAN GOLDEN BEE  :icon_thumright:
e sada ovako,stvarno mi je smijesno i zalosno kada citam ovakve stvari...
sad cu ti u par koraka opisati da ti bude jasnije...

1.ismijavas TGB,na koji je ulozeno toliko truda da si ne mozes zamisliti,stavljena minarelli lc masina i medu jednim je u Hvatskoj s tom masinom ako ne i jedini...ali dobro,bila je najbrza 70-ka u osijeku a bas bi volio vidjeti sta bi mu tvoj Aprila mogla,udisao bi prasinu iza njega ;)

2.to sto nisam bio u mogucnosti kupiti kada sam kupovao neku BRAND marku jer tebi je ocito vazno da pise aprilia,yamaha...ni to me nije sprijecilo da napravim ovo sto je napravljeno od skutera,i to treba puno vise cijeniti nego da sam odmah uzeo recimo gileru ;)

3.skuter sam sam slozio,ovaj roost i metrakit takoder,od prerade blokova,turpijanja cilindra,karb je nastelan vrhunski u svim segmentima...tako da bi ti mogao reci da ima puno vise prakse nego teorije,i nisam nista procitao nego temeljim sve na vlastitom iskustvu...a ako si ti nesta krivo rekao oprosti sto sam te ispravio jer je tako kako je,to sam vozio stelo i znm kako sve radi!

4.svaki moj setup je isao jako dobro,to ti mogu potvrditi par clanova sa foruma...na ni jednom setup nisam presao puno kilometara,zasto?zato jer sam uvijek htio jace i jace!

5.ako ti mene smatras da se bahatim onda se malo zapitaj,jer sve cinjenice koja sam iznio su tocne jer sam to prosao i slagao takav setup a ne kupio teoriju sa foruma ;)

6.daj ne serendaj vise,pun mi je rac ovakvih ljudi koji sam nes seru ne znaju nista o meni,nisu me nikad vidjeli niti vozili moj skuter...

7.i necu tebi sigurno poslati skuter da mi ga slazes kada mogu sam ::)

8.necu vise nista pisati jer mi se par ljudi sam ovog foruma popelo preko kurca a isto tako i cijeli ovaj forum!

I DA JOS CU TI NESTA RECI STO NISAM PLANIRAO,JEL SE SJECAS ONE TOP PERFORMANCE RADILCE SA PUNIM POLUTKAMA STO SI MI HTIO PRODATI???
NA SRECU PA SAM PAMETNIJI OD TEBE,I PROCITAO SAM U JEDNOJ STAROJ TEMI NA FORUMU LIJEPO SI NAPISAO " radilica nije u centru i spopigana bas tam di je iglicasti lezaj klipnjace".MISLIO SI MI UVALITI JER SI OČITO MISLIO DA NEMAM POJMA,E CRNI CRNI TAKO SE TO NE RADI I UBUDUCE POTRAZI NEKOGA KO ME CES TO MOCI STVARNO UVALITI JER MENI NECES ;)

čovjeće di ti je obraz,UTEKO AA?
NEMAM JA S TOBOM VISE STA PRICATI,STO SAM ZNAO TO SAM OTPJEVAO I ZAVRSIO S TOBOM ZA VIJEKE VIJEKOVA!

ČAO,PUSA,BOK I NEMOJ ME JEBAVATI VISE ;)

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #29 : 15 Srpanj, 2011, 20:28:46 »


Jeben si igrac, majke mi  :dontknow:   al ne denes


Ti si ocito malo pobrkao sa tim dijelovima i to fest.ja sam imao i top radilicu ko novu i top radilicu svoju prvu jos od 2007 koja se bila razletila, nesto sam nudio u oglasu koje su bile zacvikane od frenda sa foruma Aprlije Top-a, ne kuzim ako mislis da sam ti htjeo tu spopiganu radilicu uvaliti, zasto mi se obracas na fejsbuku da ti kazem kako ovo bi trebalo, kako ono, seletra i picke matere...  malo si prevec lud u glavu, tako si dijelovao i na mob kad si me zvao za top nardo i mogo sam ti ga i prodat odmah, al sam ti bio reko da je super stanje al da je vec bio varen i preporucio ti ga da ne kupujes... :icon_thumright:

Kome sam ja prodao do sada nesto sjebano, da ne valja??  :dontknow:

Pralasu ti nisi slagao za sebe i svoj gust, ti si slagao za forum, pa daj si pogledaj sve te silne postove po forumu.

Ti se zbok svog prenapuhanog i umisljenog razmisljanja sa miljon njih tu posvadjao i bio banan na vise dana.
Ljudima se obracas prepun sebe i ne prihvacas niti malo zajbancije jer ne kuzis i totalno si zabrijao.

al nebitno, bzvz se zakacis i pricas nebuloze ljudima tu...

al okej, bitno da si danas brijo kupovati italkit struju, pa sutra kupujes seletru i onda vec preksutra prodajes itd...

nebitno... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #30 : 15 Srpanj, 2011, 20:38:26 »
de baaa ljudi mir  ;D
bit će te UBIVENI ko sudija falkone i žalit će te što se niste dokopali MINKENA  ;D
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #31 : 15 Srpanj, 2011, 20:40:43 »
de baaa ljudi mir  ;D
bit će te UBIVENI ko sudija falkone i žalit će te što se niste dokopali MINKENA  ;D

sa tonu dinamita  :dontknow: :laughing3: :laughing3:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #32 : 15 Srpanj, 2011, 20:40:49 »

Jeben si igrac, majke mi  :dontknow:   al ne denes


Ti si ocito malo pobrkao sa tim dijelovima i to fest.ja sam imao i top radilicu ko novu i top radilicu svoju prvu jos od 2007 koja se bila razletila, nesto sam nudio u oglasu koje su bile zacvikane od frenda sa foruma Aprlije Top-a, ne kuzim ako mislis da sam ti htjeo tu spopiganu radilicu uvaliti, zasto mi se obracas na fejsbuku da ti kazem kako ovo bi trebalo, kako ono, seletra i picke matere...  malo si prevec lud u glavu, tako si dijelovao i na mob kad si me zvao za top nardo i mogo sam ti ga i prodat odmah, al sam ti bio reko da je super stanje al da je vec bio varen i preporucio ti ga da ne kupujes... :icon_thumright:

Kome sam ja prodao do sada nesto sjebano, da ne valja??  :dontknow:

Pralasu ti nisi slagao za sebe i svoj gust, ti si slagao za forum, pa daj si pogledaj sve te silne postove po forumu.

Ti se zbok svog prenapuhanog i umisljenog razmisljanja sa miljon njih tu posvadjao i bio banan na vise dana.
Ljudima se obracas prepun sebe i ne prihvacas niti malo zajbancije jer ne kuzis i totalno si zabrijao.

al nebitno, bzvz se zakacis i pricas nebuloze ljudima tu...

al okej, bitno da si danas brijo kupovati italkit struju, pa sutra kupujes seletru i onda vec preksutra prodajes itd...

nebitno... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

vidi se tu ko je jeben igrac ::)
vidim da si na crvenoj listi iz zato sto si dobro trgovao? ::)
daj molim te koga ti lazes u vezi radilice,serem se ja po takvima kojima je cilj zajebati ljudi :angry7:
i da sta onda sto sam te pitao u vezi stelanja selletre,jel to neki problem?
niti sam je ikad imao na skuteru,jer mi je dobro radio i na 13 500 okretaja!
i da skuter slazem za forum,razmisljanje ti je ono ::)

jos cu ti reci par stvari,pokacio sam se sa par ljudi jer su me pokusali prevariti u trgovini!

za cijelo ovo vrijeme sam banan sve ukupno 72 sata,kako ti imas obraza meni nesta govoriti za banove a ti si jedno 3 puta dobio trajni ban ::)
i sta tebe boli koji k**ra* sta ja prodajem i kupujem ::)
da me znas promjenio bi ovo misljenje u vezi toga da ja nisam za zajebanciju ;)

A OVO JE UPRAVO ZADNJI POST KOJI SAM NAPISAO NA FORUMU PUN MI k**ra* SVEGA VISE!


Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #33 : 15 Srpanj, 2011, 20:44:13 »
 :dontknow:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #34 : 15 Srpanj, 2011, 20:48:22 »
ja ti krif nisam kaj si kupovao od krivih ljudi, jbg frende :laughing7:

otkud si ti iscupao za tu neku radilicu majke ti?? zadnju sta sam imao top je kod mog frenda u njegovoj area 51 i vozi skut i sve 5...msm baljezgas al oke...s tobom se ne valja puno tu zajebavat kad si ovako i onako nebitan lik.. :icon_thumright:


Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #35 : 15 Srpanj, 2011, 20:57:57 »
ja ti krif nisam kaj si kupovao od krivih ljudi, jbg frende :laughing7:

otkud si ti iscupao za tu neku radilicu majke ti?? zadnju sta sam imao top je kod mog frenda u njegovoj area 51 i vozi skut i sve 5...msm baljezgas al oke...s tobom se ne valja puno tu zajebavat kad si ovako i onako nebitan lik.. :icon_thumright:


ajde nemoj vise pisati postove,jer ti uvijek moram odgovoriti da ne ispadne da ja izmisljam...
potrazi temu na forumu o top perf. radilici pa ces vidjeti o cem pricam,jos sam je davnih dana slucajno naso i slike su iste koje si ti meni slao,i lijepo si napisao radilica nije u centru i spopigana bas tam di je iglicasti lezaj klipnjace ::)
nebi je ti bezveze iz blokova izvadio nakon 500km da je sve bilo u redu ::)

vise je to ne bitno,sada je vazno da si ti bitan lik i da te ovaj forum treba pa nastavi dijeliti savjete jer mene sigurno vise neces vidjeti na ovom forumu!

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #36 : 15 Srpanj, 2011, 21:04:06 »
jebaa vas srp i čekić  ;D raspravljajte o kvačilima i što jajan kaže kumplugu a ne o radilicama  ;D MINEKN !!!
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #37 : 16 Srpanj, 2011, 14:42:56 »
http://cheezburger.com/View/463222016


dajte se nađite negdje na stazi i ispušite te frustracije i svađanja i do kurca

edit: pralas jesi siguran da je najjača 70ka u gradu?
« Zadnja izmjena: 16 Srpanj, 2011, 14:54:23 gumy »
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #38 : 16 Srpanj, 2011, 15:10:26 »
nisam,ali sam siguran da je bila jedna od najbrzih a mozda i najbrza ;)
perica me proganja :laughing7:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: mid / high end 2 kvacila
« Odgovori #39 : 16 Srpanj, 2011, 15:13:05 »
To ionak sad nije bitno jer nikad nebumo saznali, nema više 70tke...  :dontknow:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636