Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ivan_sp  (Posjeta: 1470 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
ivan_sp
« : 13 Srpanj, 2011, 13:25:41 »
zašto je navedeni član kickan s foruma?

bio je jedan od korektinijih i poštenijih članova na forumu, koga je to prevario da je zaslužio kick a ima i gorih članova koji su još na forumu??  :sad1:
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: ivan_sp
« Odgovori #1 : 13 Srpanj, 2011, 13:37:33 »
Da riješimo misteriju,ovo je već treća tema o njemu! Naručivao je bez Eladiovog znanja dijelove,iako je imao dogovor njim! Nije plačao porez forumu! :D ....tako je meni rečeno!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: ivan_sp
« Odgovori #2 : 13 Srpanj, 2011, 13:44:44 »
znam da narucuje, nisam htio iznositi u javnost razlog. mislim da i christian se ne pridrzava pravila , pa ce biti problema
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: ivan_sp
« Odgovori #3 : 13 Srpanj, 2011, 14:20:03 »
sad cu ja u potpisu stavit da prodajem stajsko gnojivo, i onda ce me oni pitat proviziju od prodanog djubra
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: ivan_sp
« Odgovori #4 : 13 Srpanj, 2011, 14:52:54 »
ne baljezgajte bezveze...

covjek je muljator i laze cim zine, uglavnom meni vise lagat sigurno nece...
i nije morao nikakve provizije placat.. ..dapace cak je imao povlasteni status ovdje.. ali ga je izigrao...
a ako vam sta znaci., znam osobno da je duzan i drugima kao grcka, radi se o preko 1000EUR..

uglavnom nema se tu sta raspravljati , on zna najbolje koliki je muljator   :angry7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Ivan_sf_2

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: SF2
Odg: ivan_sp
« Odgovori #5 : 13 Srpanj, 2011, 20:23:16 »
bok
evo ivana_sp

da razjasnimo ovu situaciju,iako znam da ce tema biti obrisana,pošto je ovo forum gdje se istina nesmije znati
1.) sto se tice samog banna,ok,sta je tu je,istina naručivao sam bez eladievog i efz znanja
2.)razlog takvog naručivanja je taj što niti od strane eladievog dogovora nije bilo ništa(znaci nisu mi dani rabati koji su obećani,niti cijene nisu bile kako je obećano
3.) NAJBITNIJE-NISAM nikoga prevario,neznam šta eladio tu priča gluposti da sam preko 1000 eura dužan
hahahahahah aj kad si tolki frajer daj napisi imena od tih ljudi,brojeve mobitela,bilo sta
a evo i popis članova koji mogu i dalje potvrdit da nisam nikoga zaj#bo i da i dalje uredno isporucujem djelove bez repova,otkad sam bannan sa foruma

stefek,panther007,maminjo,kamikaza,bogus,domagoy46,ivan drifter,duje(onaj koji vozi kymca),endi,doritos,iwo,miroslav kamba,kos3,nixa,roby iz valpova(neznam nick točan),formoz,guje,fleky,go go runner,noky,Ivan_sf_2 i jos dosta ljudi kojih se nemogu sjetit sad,nickova

to su ljudi samo od dana kad sam bannan kojima sam prodao djelove,i sve ovo oni mogu potvrdit + onih 50 pluseva u trgovinama koji su mi obrisani

nikada nikome nisam kune ostao dužan,čak i meni neki ljudi na forumu duguju,ali ok

eto ovo je istina,a sad cemo vidit oce admini bit korektni pa nek se povede rasprava oko ove teme,il ce standardno bit šup** pa obrisat ovu temu

pozdrav od ivana_sp

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: ivan_sp
« Odgovori #6 : 13 Srpanj, 2011, 21:19:32 »
nisam ti ni trebao dati sansu, cime sam to bio duzan? pa si ju ipak dobio.. maksimalno smo ti isli na ruku koliko je moguce... i sad se tu jos bahatis..
kao sto rekoh,mozes ici sa ovog foruma , ovdje vise nemas sta traziti...
mene vise lagat neces , niti muljat    :nono:
muljaj nekog drugog... samo slovencu si duzan 800eur, a da ne pricam dalje..
da ne ponavljam , na ovom forumu vise nemas sta trazit!


PS
..to sto i ovdje sad lazes i jos nas zoves supcima bez isprike samo pokazuje kakav si bahat mulac  :angry7:
« Zadnja izmjena: 13 Srpanj, 2011, 21:28:12 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: ivan_sp
« Odgovori #7 : 13 Srpanj, 2011, 21:34:20 »
Sjedio sam osobno sa covjekom kada ti je slao sms poruke da ce te prijaviti ako mu ne doneses novac za koji je rekao da ga navlacis raznim pricama i obecanjima, znas dobro o cemu pricam pogledaj poruke od 25.06. U vecernjim satima, cak sam mu pomogao da ti napise sms jer mu Hrvatski neide najbolje, dobro znas o cemu pricam, a o ekipi koju si nabrojao bi se takoder dalo pricat na popisu ima ljudi koji su nama rekli drukciju pricu, necu ih imenovati nek ti osobno kaze ko sta misli ako zeli naravno!

Kao sto je eladio reko ovdje neces vise muljati a radit po svojem mozes negdje drugdje, mi cemo nastaviti  kako smo i krenuli LEGALNIM putem i mirno spavati, a ova dva nacina "rada" se nikako ne mogu mjeriti :icon_thumright:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja