Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11  (Posjeta: 19884 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #40 : 11 Srpanj, 2011, 23:36:18 »
gledao je u salonu uzivo,i nije me se dojmila nimalo :sad3:

Offline bigfan

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 761
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 218
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSetup: GILERA:Malossi 218cc ,bregasta malossi,polini vario etc
  • MojSpuh: Kucelj
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #41 : 11 Srpanj, 2011, 23:37:41 »
Emir slažem se sa tobom ali mislim da takav sku vrijedi te novce jer ima sigurnost, pouzdanost i snagu za razliku od nekih ostalih kod nas u zg- u je model 2010 19000 i nekaj sitno ali bi sigurno doplatio još dva soma za ovu :o
Racing makes me horny

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #42 : 11 Srpanj, 2011, 23:45:45 »
Emir slažem se sa tobom ali mislim da takav sku vrijedi te novce jer ima sigurnost, pouzdanost i snagu za razliku od nekih ostalih kod nas u zg- u je model 2010 19000 i nekaj sitno ali bi sigurno doplatio još dva soma za ovu :o

Ne bi nikad dao 2 soma za novu boju i nove naljepnice.  :dontknow:

Za razliku od kojih skutera bigfan?
« Zadnja izmjena: 11 Srpanj, 2011, 23:51:39 EmirF121 »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #43 : 11 Srpanj, 2011, 23:47:54 »
nebi za 200 dao tu lovu a kamoli za 50 ccm
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #44 : 12 Srpanj, 2011, 10:37:47 »
skuter je jeben,mat crna (čoook) fak jea  :headbang:
mada nisam ljubitelj ove zlatne..to bi se rješilo..
pazi taj lak ;)
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #45 : 12 Srpanj, 2011, 16:09:36 »
e , a di si vidio jeftino a da je novo ? jbg , to je tako , zato ce i trajati.. nadam se..
nemora sve biti skupo.. da kupujem novo, nebi skutere uopce uzimao u obzir, iako su i skutovi i  motocikli debelo precjenjeni.. al jbg...
najbolje po meni uzeti skut star 2-3 god on nekog koga znam ili da je ocuvan... ono, prakticki nikakvih troskova, a trenutna linija tog skutera... u pola cijene uzmes ili cak i manje...  ;D
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #46 : 12 Srpanj, 2011, 16:19:44 »
nemora sve biti skupo.. da kupujem novo, nebi skutere uopce uzimao u obzir, iako su i skutovi i  motocikli debelo precjenjeni.. al jbg...
najbolje po meni uzeti skut star 2-3 god on nekog koga znam ili da je ocuvan... ono, prakticki nikakvih troskova, a trenutna linija tog skutera... u pola cijene uzmes ili cak i manje...  ;D

Drnda upravu si.  :icon_thumright:

I ja se kajem što nisam uzeo polovan skuter i ostalo bi mi puno para za tuning i ne bi mi bilo toliko krivo kad se prospem s njega.  :laughing7:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #47 : 12 Srpanj, 2011, 16:32:34 »
neki to zovu strah, ali po meni je to debilizam, bez uvrede, ne govorim protiv tebe ili tvojih... ali recimo susjed iz ulice uzeo 2005 istu liniju kao u tebe, platio 19 i pol tisuca, sada moze za nju dobiti max 1000 eura, znaci 3 x jeftinije jer je i rega, i sve tu..
obicno idu s njim u kafic, ducan, posao ili to, znaci nikakve gluposti nisu radjene, to je kao novo.. za 8000 k kuna imas isti skuter kao i ti, ostane ti u djepu 12 tisuca kn  :icon_thumright:
da i ulozis 2 k kn, u nova remenja, gume, kocnice i sve sto treba, opet si prosao za 10 tisuca kn bolje nego kupovinom istog s drugim naljama  ;D
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline foxy571

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Ktm Duke 125
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #48 : 12 Srpanj, 2011, 19:35:28 »
neki to zovu strah, ali po meni je to debilizam, bez uvrede, ne govorim protiv tebe ili tvojih... ali recimo susjed iz ulice uzeo 2005 istu liniju kao u tebe, platio 19 i pol tisuca, sada moze za nju dobiti max 1000 eura, znaci 3 x jeftinije jer je i rega, i sve tu..
obicno idu s njim u kafic, ducan, posao ili to, znaci nikakve gluposti nisu radjene, to je kao novo.. za 8000 k kuna imas isti skuter kao i ti, ostane ti u djepu 12 tisuca kn  :icon_thumright:
da i ulozis 2 k kn, u nova remenja, gume, kocnice i sve sto treba, opet si prosao za 10 tisuca kn bolje nego kupovinom istog s drugim naljama  ;D
kao prvo,uvijek se vise isplati uzeti novo nego staro.. imas garanciju godinu(ili vise)..a kad kupis polovno nikad ne znas sta ces kupit,a nemas pojma jel skut sto si kupio izrauban do daske i najvjerovatnije ces morat ulozit vise para nego da si ga kupio novog..ipak je novo novo i to nitko ne moze poreci..nikad polovno ne moze bit bolje da ga bog boguje.. :toothy9:
i pišanje je sranje ako pišaš u vjetar...:D

Offline ghostride666

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 593
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Gilera runner VX 125
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #49 : 12 Srpanj, 2011, 20:28:42 »
kao prvo,uvijek se vise isplati uzeti novo nego staro.. imas garanciju godinu(ili vise)..a kad kupis polovno nikad ne znas sta ces kupit,a nemas pojma jel skut sto si kupio izrauban do daske i najvjerovatnije ces morat ulozit vise para nego da si ga kupio novog..ipak je novo novo i to nitko ne moze poreci..nikad polovno ne moze bit bolje da ga bog boguje.. :toothy9:

ali recimo da imam, šta ja znam 8 000kn, rađe ću kupiti starog runnera ili sr-a nego novo kinesko g#vn%...tako da to tvoje razmišljanje za novo ne drži vodu uopče, jebeš garanciju... za početak, ovaj moj primjer isto tako se odnosi i na to da kinez nije ni približno kvalitetan i da će mu cijena kroz koju godinu biti stvarno smiješna, a neki skuteri poput runnera ili sr-a drže cijenu, a imaju i kvalitetu...istina nikad ne bi dao 20 000kn za neki novi skuter, rađe nešto polovno, ali bi još manje dao 8 000kn za novoga kineza...to je kao auto šta bi prije za 40 000kn kupio novi jugo iz srbije ili bi za te pare uzeo neki polovni golf 4?
meni za vxr-a frajer nudio BMW X5 iz 2007 i neku sitnu nadoplatu....naravno nisam pristao  :dontknow:

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #50 : 12 Srpanj, 2011, 23:15:20 »
Nećemo čovjeku kvarit ugođaj. Gilera je prelijepa, uživaj i ne žali je.

Ja sam isto tako kupio nov skuter i nakon samo godinu dana sam ga razbio. Do neki dan sam svako jutro plakao, jer više nije nov. Kada sam ugledao ČoK-ovu sr-ku shvatio sam više ne vrijedi plakati, ali također da ne vrijedi niti živjeti...  :toothy12:

ČoK nadam se da čitaš ovo.   :toothy3:

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #51 : 12 Srpanj, 2011, 23:26:08 »
Meni se svida prednji disk  :redface:

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #52 : 13 Srpanj, 2011, 00:22:35 »
po meni se isplati uzet novi skuter ako mislis s njim radit 10 000 godisnje i ako ce ti se on na neki nacin isplatit...a ovako za vozikanje itd se uvijek nade neka krama za nes sitno , slozis i vozis  :toothy12:
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline Loris Ri

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka---->Kostrena
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Held robot,Suomy trek dog
  • MojSpuh: deak hexagonal
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #53 : 13 Srpanj, 2011, 00:33:25 »
kao prvo,uvijek se vise isplati uzeti novo nego staro.. imas garanciju godinu(ili vise)..a kad kupis polovno nikad ne znas sta ces kupit,a nemas pojma jel skut sto si kupio izrauban do daske i najvjerovatnije ces morat ulozit vise para nego da si ga kupio novog..ipak je novo novo i to nitko ne moze poreci..nikad polovno ne moze bit bolje da ga bog boguje.. :toothy9:
to je donekle istina....ja sam svog vx-a platio 1800e imo je 2000km,2006,bez crtice,bio na svakom servisu,motor je mazen pazen vozio samo preko ljeta,ja kune u njega nisam ulozio sta se tice masine,a plastike sam stavio sta bi inace na istom takvom novom napravio,znaci usteda 17000kn......takvih se uvjek nade samo treba malo strpljenja a ne se zaletat jer ces kasnije zalit....
-------------------------------------------------
:::::::::::::::  Runner Club Croatia  :::::::::::::::::
::::::::>> http://runner-club.all-up.com/ <<:::::::
-------------------------------------------------

Offline foxy571

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Ktm Duke 125
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #54 : 14 Srpanj, 2011, 10:03:30 »
ali recimo da imam, šta ja znam 8 000kn, rađe ću kupiti starog runnera ili sr-a nego novo kinesko g#vn%...tako da to tvoje razmišljanje za novo ne drži vodu uopče, jebeš garanciju... za početak, ovaj moj primjer isto tako se odnosi i na to da kinez nije ni približno kvalitetan i da će mu cijena kroz koju godinu biti stvarno smiješna, a neki skuteri poput runnera ili sr-a drže cijenu, a imaju i kvalitetu...istina nikad ne bi dao 20 000kn za neki novi skuter, rađe nešto polovno, ali bi još manje dao 8 000kn za novoga kineza...to je kao auto šta bi prije za 40 000kn kupio novi jugo iz srbije ili bi za te pare uzeo neki polovni golf 4?
slazem se,znamo svi da je kinez sranje i tak to..ali ne mozes se ne slozit da je bolje novo od starog(ne govorim za kineza)..ti si tamo govorio da bi radije kupio polovnog runnera nego novog..to se ne mogu slozit..novo je novo...kineze ne brojimo u ovaj post.. :hello:
i pišanje je sranje ako pišaš u vjetar...:D

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #55 : 14 Srpanj, 2011, 10:14:43 »
Skuter jeste lijep i sve to. Ali kako lopovi izvlače pare na novom look-u  :angry7:
meni nije jasno zašto ljudi kupuju runnera, a još više mi nije jasno zašto kad kupe skuter govore da neće niš stavljat gore kad će za 2-3 mjeseca pitat dal je bolje za due+ 19 il 21 karb  :toothy12: :laughing6:

ovaj crni mi se sviđa, jednostavan i kad gruneš neki setup nemože te nitko ufatit  :icon_biggrin:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #56 : 14 Srpanj, 2011, 12:27:32 »
meni nije jasno zašto ljudi kupuju runnera, a još više mi nije jasno zašto kad kupe skuter govore da neće niš stavljat gore kad će za 2-3 mjeseca pitat dal je bolje za due+ 19 il 21 karb  :toothy12: :laughing6:

ovaj crni mi se sviđa, jednostavan i kad gruneš neki setup nemože te nitko ufatit  :icon_biggrin:

Hahaha, upravu si. Bit će tako za koji mjesec.  :laughing6:

Offline foxy571

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Ktm Duke 125
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #57 : 14 Srpanj, 2011, 20:50:00 »
to je donekle istina....ja sam svog vx-a platio 1800e imo je 2000km,2006,bez crtice,bio na svakom servisu,motor je mazen pazen vozio samo preko ljeta,ja kune u njega nisam ulozio sta se tice masine,a plastike sam stavio sta bi inace na istom takvom novom napravio,znaci usteda 17000kn......takvih se uvjek nade samo treba malo strpljenja a ne se zaletat jer ces kasnije zalit....
sve je to u redu,a mogao si naletit na motor koji je izrauban do kraja..imao si srece..:D
i pišanje je sranje ako pišaš u vjetar...:D

Offline Loris Ri

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka---->Kostrena
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Held robot,Suomy trek dog
  • MojSpuh: deak hexagonal
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #58 : 15 Srpanj, 2011, 00:26:25 »
sve je to u redu,a mogao si naletit na motor koji je izrauban do kraja..imao si srece..:D
a mogo sam,pa ga nebi uzeo.... :icon_tongue: :icon_tongue:   al uvijek se isplati malo sacekat bolju priliku....
-------------------------------------------------
:::::::::::::::  Runner Club Croatia  :::::::::::::::::
::::::::>> http://runner-club.all-up.com/ <<:::::::
-------------------------------------------------

Offline bela_injection

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 56
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSpuh: leovince rr
Odg: Gilera Runner 50 SP Black Soul '11
« Odgovori #59 : 15 Srpanj, 2011, 23:05:18 »
lijep runner ali nekako su mi drazi stariji modeli..ljepsi su mi..al sta je je..ovaj runner je super  :headbang: