Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji skuter uzeti za Rentu ?  (Posjeta: 40283 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Koji skuter uzeti za Rentu ?
« : 14 Lipanj, 2011, 17:27:13 »
Pozdrav Svima na na Forumu !

Evo odlučio sam se malo krenuti u iznajmljivanje skutera na Moru.

E sad mi samo još trebaju skuteri ...Easier said than done... :help:

Molio bih vas da mi predložite ( ukoliko uopće postoji takav bike ) neki model sa velikim kotačima a da ne prelazi 9000kn.

U nekom užem izboru su mi:

1) Keeway Goccia ( Koja je rasprodana i ne zna se hoće li dolazit više tako da otpada osim ako ne znate gdje ih ima )

2) Tomos Twister ( Koji je nažalost 4t ali navodno solidan bike nastao u suradnji sa Sym-om)

3) Peda Wind ( Koji za sada nudi najbolje uvijete i najveći popust ali upitne kvalitete)

Evo molim Vas sve ovim putem da mi od gore navedenih predložite najbolji model ili ukoliko sam propustio neki kvalitetan bike od 50 ccm s velikim kotačima do 9000 Kn da minavedete isti.

Također sam našao par kvalitetnih polovnih Kymco Agility City 50 preko oglasa koji imaju 3000 - 5000 Km ???

Evo svaka pomoć je dobrodošla :hello:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16904
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #1 : 14 Lipanj, 2011, 17:38:11 »
kupi si piaggio liberty ili malaguti centro imaju ti 16 cola gume i solidni su
a ima ih za nac ispod 5000kn  za vrlo solidno ocuvanog primjerka

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #2 : 14 Lipanj, 2011, 18:05:31 »
kupi si piaggio liberty ili malaguti centro imaju ti 16 cola gume i solidni su
a ima ih za nac ispod 5000kn  za vrlo solidno ocuvanog primjerka
libertyja u dubrovniku ima starih 4-5 god u extra stanju za 5k kuna...i skut je stvarno odličan, velike gume, stabilan, hyper2 masina...vozim ga i sam vec 4 god i prezadovoljan--
a za 9000 kn možeš uzet jednog u extra stanju i jednog od one starije linije (s ovalnim svjetlom, star 9-10 god) i oba rentat.

piaggio je piaggio....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #3 : 14 Lipanj, 2011, 18:10:26 »
Hvala svima na brzim odgovorima...Zlata mi je vrijedna svaka informacija !!!

Za piaggio Liberty sam našao par komada 2005 god sa pređenih od 5000 - 1000 km al ono djeluju uredno i solidno.

Koliko je uopće to važno koliko je prešao ako je u pitanju piaggio ili Aprillia koje sam isto našao2 komada Sportcity 50 u jako solidnom stanju jedan je čak 2010god.

Da skratim priču...Vi tvrdite da je puuuno bolje uzeti polovan Piaggio Liberty ili recimo Aprillia Sportcity ili recimo Kymco Agility City 50 od nekog novog kineza za 7000 - 9000 Kn???

Koliko je lutrija uopće sa piaggiom i aprilliom i kymcom ako su prešli min 5000Km ???

Unaprijed hvala svima na odgovorima

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #4 : 14 Lipanj, 2011, 18:14:23 »
Pozdrav Svima na na Forumu !

Evo odlučio sam se malo krenuti u iznajmljivanje skutera na Moru.

E sad mi samo još trebaju skuteri ...Easier said than done... :help:

Molio bih vas da mi predložite ( ukoliko uopće postoji takav bike ) neki model sa velikim kotačima a da ne prelazi 9000kn.

U nekom užem izboru su mi:

1) Keeway Goccia ( Koja je rasprodana i ne zna se hoće li dolazit više tako da otpada osim ako ne znate gdje ih ima )

2) Tomos Twister ( Koji je nažalost 4t ali navodno solidan bike nastao u suradnji sa Sym-om)

3) Peda Wind ( Koji za sada nudi najbolje uvijete i najveći popust ali upitne kvalitete)

Evo molim Vas sve ovim putem da mi od gore navedenih predložite najbolji model ili ukoliko sam propustio neki kvalitetan bike od 50 ccm s velikim kotačima do 9000 Kn da minavedete isti.

Također sam našao par kvalitetnih polovnih Kymco Agility City 50 preko oglasa koji imaju 3000 - 5000 Km ???

Evo svaka pomoć je dobrodošla :hello:

Peda wind i Tomos Twister mi izgledaju bas jednako.
Ja bi izabrao tomosa bas zato jer je cetverotaktni,to znaci manje kvarova itd....
Takodjer Tomos je za dijelove blize nego Peda.
Jos ako uzimas vise komada pa dobit neki popust ili makar kacige besplatne ili sl napravio si posao

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #5 : 14 Lipanj, 2011, 18:19:11 »
Hvala svima na brzim odgovorima...Zlata mi je vrijedna svaka informacija !!!

Za piaggio Liberty sam našao par komada 2005 god sa pređenih od 5000 - 1000 km al ono djeluju uredno i solidno.

Koliko je uopće to važno koliko je prešao ako je u pitanju piaggio ili Aprillia koje sam isto našao2 komada Sportcity 50 u jako solidnom stanju jedan je čak 2010god.

Da skratim priču...Vi tvrdite da je puuuno bolje uzeti polovan Piaggio Liberty ili recimo Aprillia Sportcity ili recimo Kymco Agility City 50 od nekog novog kineza za 7000 - 9000 Kn???

Koliko je lutrija uopće sa piaggiom i aprilliom i kymcom ako su prešli min 5000Km ???

Unaprijed hvala svima na odgovorima

Uzmi nove skutere (tomosa )i provozaj ih da mozes skinut blokadu i stavi u upotrebu.



Polovan skuter sa 5tkm znaci.
REMEN -150-200KN
ROLICE- 100KN
GUME - 500-800KN
PAKNE- 300KN

+ jos da uklonis problem zasto ga prodavac prodaje.

Znaci ako nadjes 1 bez greske tesko da ces nac svih 5-6-8 ....jako tesko.


Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #6 : 14 Lipanj, 2011, 18:28:50 »
po meni je veca lutrija novi kinez nego piaggio sa malo km...a tomosi novi nisu ni pola kvalitetni ko oni stari tak da....ja bi uzel ono kaj je provjerene kvalitete...moje misljenje...
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #7 : 14 Lipanj, 2011, 18:39:06 »
ma tu je to negdje novi tomos ili 2005 Piaggio liberty sa 5000 Km na cajgeru.

iskreno tomos mi je favorit jer se vodim nekom politikom da je novo . novo.

Malo mi bode oči što je 4t ali računam da to za posao nije bitno koliko brzo vuče...Da vas upitam koji se više kvari 2t ili 4t...? Općenito pošto nema troškova ulja bi 4t trebao da bude povoljniji za posao ili se varam ????

Što se tiče tomosa malo cjenom su malo iznad mog budgeta :(

Planirao sam da uzmem 5 komada po 9000kn s popustom od 10% što bi ispalo nekih 40.500 Kn koliko i imam da kupim 5 komada ( Za početak ) jer inače me nema nigdje jer ne mogu traziti vise od 250 - 300Kn po danu najma.

Inače slabo daju i popusta rjetko ko spomene i besplatne kacige ...Kako god za sada mi je što se tiče novih samo ta PEDA WIND aktivna opcija jer jedini su dali kvalitetan popust i kacige...Ali bojim se bi kupio mačka u vreći jer nigje servisa šta ako padne netko kako ću do plastika i djelova ...Prodavač kaže da za servis ima kvalitetnog majstora u mom gradu ( navodno mu Familija zet ili šta već) koji popravlja te Peda skutere + daje mi garanciju koliko se sjećam 1 ili 2 god i 5 komada jet kaciga ...???

Čak mu je i cjena dobra,lik ga nudi za 8400 Po komadu...

Ali odmah je nabrojao "MANE" i zbog toga se dvoumim opasno...

Kaže da su mu svim modelima skinuli nogare jer kad netko sjedi na njemu navodno ošteti/pukne blok motora pa su ostavili samo bočne...I kaže da se nekad treba ispraznit voda iz "nečega" kad se nakupi radi vlage i da ga obavezno zimi drzim unutra...Sve u svemu te mane je naveo pa imam neki čudan feeling vezano za taj bike ??

Kako god strange opcija gdje prodavač unaprijed upozorava na moguće šarafiranje gdje bi trebao koji put ako bude trokirao "samo 10 šarafa skinuti očistiti vlagu/vodu i opet vratiti nazad sve" i kaže pokažem ti ja sve kako i šta??

Iskreno volio bih nešto drugo malo sigurnije da nije toliko upitne kvalitete ... :(

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #8 : 14 Lipanj, 2011, 18:39:16 »
po meni je veca lutrija novi kinez nego piaggio sa malo km...a tomosi novi nisu ni pola kvalitetni ko oni stari tak da....ja bi uzel ono kaj je provjerene kvalitete...moje misljenje...

Nebi se slozio jer ovdje po primorju za iznajmljivanje svi imaju boatiane,ital scooter ili sl ....uglavnom one male kineze 4-taktne iz metroa i sve uredno iznajmljivaju. Nitko se ne zali.
Uglavnom ako uzmes polovne moras racunat 1000kn + sta moras ulozit da bi bio siguran.
A,tomos kakav god da je je cetverotaktni i na njemu je sve novo. + imas garanciju a i registracija je nesto povoljnija druge godine  :icon_scratch:
a cijena mu je 9tkn.

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #9 : 14 Lipanj, 2011, 18:43:34 »

A,tomos kakav god da je je cetverotaktni i na njemu je sve novo. + imas garanciju a i registracija je nesto povoljnija druge godine  :icon_scratch:
a cijena mu je 9tkn.

Oprosti molim te...

Gdje ih ima po 9000 Kn kupujem odmah 5 komada ???

zar nisu 12000 Kn ?

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #10 : 14 Lipanj, 2011, 18:45:22 »
ja bi ti preporucio yamahu neos.kada sam bio na moru u makarskoj vidio sam da tamo svi vozikaju te skutere.i idem ja pored plaze kad ono rent a schooter :D ima nekih 25 skutera sigurno. i to je dobra investicija samo trazi da malo trose nabaci ima svima bolkade sredi ih fino i dosta ce ti svijeta uzimat
peugeot rullezz xD

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #11 : 14 Lipanj, 2011, 18:46:38 »
Oprosti molim te...

Gdje ih ima po 9000 Kn kupujem odmah 5 komada ???

zar nisu 12000 Kn ?

Imas pravo 12 su  :'( .....google mi otvori,nisam ni otvarao stranicu....to je cijena za neki nitro.

A,nista onda liberty...bolje nego taj peda.

Nadji par ovakvih....ovaj ima i nove gume...i da promjenis potrosne dijelove opet si ispod cijene pede

http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/piaggio-liberty-50-49-cm3-oglas-2889614
« Zadnja izmjena: 14 Lipanj, 2011, 18:48:20 marin-w »

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #12 : 14 Lipanj, 2011, 18:51:34 »
Ma kužim da je yamaha neos dobar i sve to...
Ali gledam nekako po sebi da bi ja radije uzeo skuter s velikim kotačima u najam neko nekog malog s manjim kotačima.

Ali ne mislim da je i ostala brandirana roba tako loša.

Ovaj liberty mi upravo otvoren bio kad ti šalješ link ha ha ...JBG samo 2-3 komada na njuskalu a morao bih uračunati i trošak da skoknem po njih najam kombija itd itd + nemaju garancije

Računam radije da uzmem sve na jednom mjestu jer imaju dostavu a i nemam vremena se vozat po hrvatskoj pregledavat svaki dali je ispravan itd itd ... sezona počela moram kupiti ovaj tjedan :(

za sada mi je na 1 mjestu iskljucivo novi skuter sa velikim kotačima do 9000 Kn ....

P.S. Moram vas pohvaliti prava ste agencija za pomoć početnicima u izboru skuta ;) :hello:
« Zadnja izmjena: 14 Lipanj, 2011, 18:56:14 Skuter2011 »

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #13 : 14 Lipanj, 2011, 19:00:29 »
Ma kužim da je yamaha neos dobar i sve to...
Ali gledam nekako po sebi da bi ja radije uzeo skuter s velikim kotačima u najam neko nekog malog s manjim kotačima.

Ali ne mislim da je i ostala brandirana roba tako loša.

Ovaj liberty mi upravo otvoren bio kad ti šalješ link ha ha ...JBG samo 2-3 komada na njuskalu a morao bih uračunati i trošak da skoknem po njih najam kombija itd itd + nemaju garancije

Računam radije da uzmem sve na jednom mjestu jer imaju dostavu a i nemam vremena se vozat po hrvatskoj pregledavat svaki dali je ispravan itd itd ... sezona počela moram kupiti ovaj tjedan :(

za sada mi je na 1 mjestu iskljucivo novi skuter sa velikim kotačima do 9000 Kn ....

P.S. Moram vas pohvaliti prava ste agencija za pomoć početnicima u izboru skuta ;) :hello:

A,jesi li vidio za tgb laser ?

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #14 : 14 Lipanj, 2011, 19:06:13 »
Vidi tu,ih ima za 7tkn

TGB LASER 101R.....to je sa 16coll

http://www.skaromoto.hr/category/modeli/tgb/

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #15 : 14 Lipanj, 2011, 19:10:05 »
Vidi tu,ih ima za 7tkn

TGB LASER 101R.....to je sa 16coll

http://www.skaromoto.hr/category/modeli/tgb/


taj tgb mi je ugly do bola osim možda TBG 303R ali to je sad druga tema jer nije skut sa velikim kotačima.

p.s. samo da nije okićen tako tim natpisima i naljepnicama...bi mozda i razmislio o kupnji.

Inače dobra cijena.


Znači i dalje sam u potrazi za skuterima sa velikim kotačima dizajna kao tomos twister ili peda wind

Ali kako mi se čini nema takvog do 9000 Kn :'(
« Zadnja izmjena: 14 Lipanj, 2011, 19:16:24 Skuter2011 »

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #16 : 14 Lipanj, 2011, 19:11:43 »

taj tgb mi je ugly do bola ...Bez uvrede ali valjalo bi da liči na nešto

Inače dobra cijena ali budimo realni da ni ja ni ti to nikad nebi rentali kad smo na moru.

Pogotovo kad na svakom štandu ima izbora...

Znači malo nekog look-a bi treba da ima :'(

Ruzan je do boli  :laughing7:

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #17 : 14 Lipanj, 2011, 19:17:31 »
Ruzan je do boli  :laughing7:

Ne bi ga ni pijan vozio ha ha

kad smo vec kod TGB-a zanima me dali je ovaj TGB model: Capuccio ustvari normalna verzija ovoga 303R ??
« Zadnja izmjena: 14 Lipanj, 2011, 19:22:59 Skuter2011 »

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #18 : 14 Lipanj, 2011, 19:47:13 »
p.s. Molim vas da i dalje navodite neke modele 50ccm s velikim kotačima do 9000kn

Kako mi se čini jedini normalni koji je bio u tom budgetu je Keeway Goccia 50...
Ali gdje ga ima uzeti, gdje god da sam zvao kažu nema !

Najsretniji bi bio sa 5 komada Kymco Agylity City 50 ili Tomos twister 50 al jbg nemam više kuna...

Tako da sam i dalje u potrazi za alternativnom opcijom sa velikim kotačima solidnog izgleda .. pomažite ljudi pls  :sad1:

hvala svima na bilo kakvom infu :help:
« Zadnja izmjena: 14 Lipanj, 2011, 20:14:35 Skuter2011 »

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #19 : 14 Lipanj, 2011, 20:40:44 »
4 polovne aprilie sportcity će izvuć duže nego 5 novih PEDA
ono o čem se radi kod sportcity-a, veliki su kotači, nemaš vodene pumpe, mehanika nadasve jednostavna, vrlo vjerovatno ćeš ostavit blokade gore tako da ćeš ajmo uvjetno reć produžit mu trajnost


JEDINI minus - kineska proizvodnja ali taj skuter može odrađivati posao i zarađivati novce bez da dnevno imaš 5 kvarova na svakom što ćeš na pedama imati sigurno nakon neke kilometraže

uzmi u obzir da ako kupiš 5 kineza kome ćeš ih kasnije prodat, a 5 sportcity se uvijek može prodat kad budeš obnavaljao vozni park ili nešto, s tim da dijelova ima napretek jer je piaggio servisna mreža u HR jaka pa neće bit problem


e da, kymco agility je zvjerka isto, preporučit će ti ga svatko
« Zadnja izmjena: 14 Lipanj, 2011, 20:42:46 Iwo SR Tuono »
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka