Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanja ?!  (Posjeta: 2804 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanja ?!
« Odgovori #20 : 23 Siječanj, 2008, 18:16:36 »
ok thx puno:)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanja ?!
« Odgovori #21 : 24 Siječanj, 2008, 13:09:39 »
ev da ne otvaram novu temu....naravno dobio sma multivar 2000 sa grubim kanalima kad sam uzimo i kad sam mnjeo sve na scootu ...pogledam rolnice na kojima nije predjeno ni 2000Km rolnice na jednom dijelu su ono izgubile valjkasti oblik tj ravne ....nisam mogo vjerovat da su tako brzo otisle...eh mene zanima sta sad ? ocul sta smirglat kanale multivara ili ce se to samo izlizat i postat glatko?? i nakon koliko pakala rolnica hehe ? :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pitanja ?!
« Odgovori #22 : 24 Siječanj, 2008, 13:15:08 »
Kod mene je na Multivaru2000 isto tako, ali rolice se ne trose nepravilno. Koristim samo Malossi rolice koje su "samopodmazujuce".

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanja ?!
« Odgovori #23 : 24 Siječanj, 2008, 13:19:14 »
da ali mene zanima hoceli se uvijek tako brzo trosit ?? ili ce se sami kanali varia postat glatki ?? i kada ?? ili ce uvijek ostati tako max 2000Km i nove rolnice...?!
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pitanja ?!
« Odgovori #24 : 24 Siječanj, 2008, 13:31:56 »
Tesko da ce (mekane) rolice zagladiti (tvrdi) variomat. Koje rolice koristis?

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanja ?!
« Odgovori #25 : 24 Siječanj, 2008, 13:49:01 »
Malossi ,Stage 6....jel se mogu cim kanali mulltivara malo uradit da budi glatki ?? ..nije meni problem mjenjo bi ja rolnice stalno ebes 70kuna...nego je fazon sto sam ja iz bosne ...ovdje nema za uzet rolnice za lijeka...tak da uvijek moram uzimat...u Hr ili srbiji...i nekog muljakat da mi posajle...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pitanja ?!
« Odgovori #26 : 24 Siječanj, 2008, 14:38:42 »
Mozes necime ispolirati kanale variomata, ali pazi da ih samo ispoliras, a da im ne narusis geometriju.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanja ?!
« Odgovori #27 : 24 Siječanj, 2008, 15:04:00 »
ja sam kanale na multivaru "ispolirao" vodobrusnim šmirglom 600, zatim polir pastom za metal, trebalo bi biti puno bolje od tvorničkog..

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Pitanja ?!
« Odgovori #28 : 25 Siječanj, 2008, 00:07:57 »
ja sam kanale na multivaru "ispolirao" vodobrusnim šmirglom 600, zatim polir pastom za metal, trebalo bi biti puno bolje od tvorničkog..

e to mi je baš sad palo na pamet, to ću i ja da uradim samo ću koristiti malo finiju šmirglu da što manje pošmirglam metala... i naravno posle polir pastom da uglačam..
trebalo bi biti bolje!
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd