Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: lg ku990 problem !  (Posjeta: 633 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
lg ku990 problem !
« : 17 Svibanj, 2011, 09:51:35 »
imam lg ku990, star cca pola godine..prije par dana se ugasio i sad kad ga palim se događa ista stvar kao u videu, cijelo se vrijeme samo resetira lg logo...
vidim da tu ekipa zna mnogo o takvim stvarima, pa ako netko ima ikakav koristan savjet...pisite :icon_thumright:

video
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: lg ku990 problem !
« Odgovori #1 : 17 Svibanj, 2011, 20:36:33 »
nitko nista :( :( :( :( :(
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: lg ku990 problem !
« Odgovori #2 : 17 Svibanj, 2011, 20:53:42 »
Jel to viewty model?
Ne mogu se vise sjetit (imao sam taj viewty), ali znam da se moze rijesit jer je meni uspjelo. Vjerojatno si prckao sa nekim softwareom na PC-u po mobitelu i sad je zblokao.
Za detalje progooglaj malo, jer se ni blizu ne mogu sjetit sto treba napravit

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: lg ku990 problem !
« Odgovori #3 : 17 Svibanj, 2011, 21:49:43 »
je, viewty je..
nisam nista prckao..pise tamo da treba skinuti neki efs explorer za ovaj model i onda preko njega spojiti mob....problem je taj što ovaj explorer prepozna mob samo par sekundi i onda se diskonektira
 :'(
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: lg ku990 problem !
« Odgovori #4 : 17 Svibanj, 2011, 21:51:19 »
Na zalost, ne sjecam se vise postupka.
Ali ako sam ja nasao na googleu i rijesio problem, mozes i ti  :icon_biggrin: