Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Servis Radilica  (Posjeta: 907 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline haris_

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: piaggio zip
  • Moja Kaciga: Koji
Servis Radilica
« : 27 Travanj, 2011, 10:17:12 »
Pozdrav svim prisutnim forumašima !!!
Čuo sam da ima neko u Hrvatskoj ko popravlja radilice...mislim mjenja klipnjače...Da li je to istina ?
I ako jeste ako moze malo više informacija o tome...
Hvala !

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Servis Radilica
« Odgovori #1 : 27 Travanj, 2011, 10:32:47 »
Ima ti jedan u imotskom, znam da je jeftinije dosta novu radilicu za skuter kupovat nego reparirat staru, radilica se prvo ispresa jedna od druge polutke, zamine se klipnjaca, iglice, mozda i bolcen ako je dobio, onda se odoka to sve upresa nazad pa se balansira na aparatu za balans radilice, ovisno do koliko okretaja ides balansirat kosta te balans... Ugl reperatura radilice je izmedju 50e i 100e, za tu se lovu nadje uvik bolja, pogotovo  ako ti triba za zipa... Na bb piaggio masinama reparatura radilce je isplativa, ali dvosjekli mač ako se radi o fxr-u npr, jer nanjima cesto puca radilica sa strane variomata tako da se netrosi samo klipnjaca i iglicasti...
Moj ti je savjet zaobidji reparaturu, eventualno ako sve mozes izvest za 50e, moze, al ako pita vise love, imas jeftinih radilica s punim polutkama na scooter centeru i slicnim stranicama...