Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )  (Posjeta: 1165116 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5800 : 16 Lipanj, 2019, 13:12:26 »
Te snimke nisu za javnost,pogotovo spust sa Vratnika i voznja po magistrali.
Ludi Corector i ja smo Vozili 150km/h po mt03 satu na jednom spustu na magistrali.Ganjali smo lika u Porscheu.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Nyzvo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 761
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Pia Sym LC
  • Moja Kaciga: N85
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5801 : 16 Lipanj, 2019, 13:15:58 »
Steta kaj pero nije snimio moj highside na vratniku, mislim da se ni markez nebi posramio kak sam se iscupao  :icon_biggrin:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5802 : 16 Lipanj, 2019, 13:23:01 »
Steta kaj pero nije snimio moj highside na vratniku, mislim da se ni markez nebi posramio kak sam se iscupao  :icon_biggrin:

Majku ti Bozju, tocno sam pogledao u tebe u tom trenutku, reko bog te j#bo pa di ces sa 50% brze proc ovaj zavoj od sigurne zone, izdrzao si otresanje svaka cast, kad ono LIJEVO-DESNO, LIJEVO-DESNO, LIJEVO-DESNO, i skripi zadnja guma, bokte izgledalo je kao da te trese onaj stroj za otresanje maslina.

LJUDI NEMOJTE SE ZAJEBAVAT S MICHELINOM j****U MATER!!! Ja sam se vozio jebacki oprezno jer imam g#vn% zvano Michelin na ovom MT-u i opet sam osjetio PAR puta da mi zadnji abs radi bez kocione sile, znaci to varljivo g#vn% u 500km voznje JE SUPER, ali PAR PUTA je bilo okliz okliz. Na tripovima po 2, 3 hiljade mi niti jednom ne oklizne niti da ikakvu nazvaku da c ebiti problema.


Rade ima jebene gume i to se odmah vidi, predbilkjezavam se za Heidenau  :toothy10:


Suhi se trijeznio do Senja hahaha, svaka cast, ide GSX-R, a par minuta iz njega stize Suhi  :laughing9: Moram priznati da se ona peza vozi najbolje od svih ovih trkaca, samo da apgrejda moc, i nece ga nitko imati, jer peza je jebeni zgewindani Lamborgini (mutna mi slika onog Lamborgijina inace bi nju stavio sada  :toothy9:)




Prebacite ovaj trip u voznje izvan KVARTA, a sada slijede sve influenserske slike koje sam poFatao:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5803 : 16 Lipanj, 2019, 13:41:39 »
Ma nece doc kazne :D

E za sljedeci spust niz Vratnik kacim kameru!
Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovisi o brzini ???
Kamera je aktivna u vukmanickom cerovcu, okrenuta je prema karlovcu tako da snima tablicu u vasem slucaju.
Jedino ako je neko vozil na rikverc :laughing7:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5804 : 16 Lipanj, 2019, 13:45:26 »
Oko 110ak gps-a je bilo u Vukmanickom Cerovcu,nebu nis doslo. Smislili smo dobro rijesenje za brz povratak kuci ;)
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5805 : 16 Lipanj, 2019, 13:53:28 »
To je pametno. Znaci bez tablice?
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5806 : 16 Lipanj, 2019, 14:18:43 »
TRIP 28, 15.6.2019. oko 500km, ZG, Donji Dragonozec, Pisarovina, Karlovac, Duga Resa, Josipdol, Senj, Karlobag, Gospic, Korenica, Plitvicka Jezera, Karlovac (za neke Cerovac Vukmanicki), pa Pisarovina i ZG.

   Jebeno lijep i vruc dan, bez previse sunca, a meni je ovo drugo varanje za tripove nakon Nexusa 250 pa nisam isao s purejetom jer me sjebao Suhi sa svojom neocekivanom pojavom (lik se satrao do zore i tko bi ga ocekivao u 10h, a cekaju samo ljute pile kojima je 1mm gasa 100km na 50 minuta).
Dogovor je zapoceo iz nicega, prvo neka 2 glasa za voznju, ali sreca da je 2=5, tako da nas je bilo jako puno i trip je bio vec zagarantirano dobar i zanimljiv ( :toothy9: nekom ce se seraf odferafiti, nekom otpasti dio, nekom mora i svijecica fasovati, a nekom dupe, jedino Pezi nista), ok, malo je Peza tu kocila stvar, ali vrlo dobrom organizacijom sve se moze uskladiti, tako da, steta sto nismo imali srijskog zablokiranog Baotiana s rastelanim fergazerom, jer bi ga pogurali uz Kapelu i Velebit 2x.

S cim se islo na voznju:
1. Dario007 s Nrgom
2. Nizmo s Apriliom
3. Dacerovs s X8 150
4. Ja s MT03
5. Suhi, neocekivano s pezom i serijskim auspuhom

Ne znam sto da vise kazem, osim da je bilo ODLICNO, vi dodajte sto hocete, ja cu sad izresetat materijal koji sam skupio. Ako je bilo nekih propusta slobodno napomenite da se edikujemo svi skupa, ali mislim da je dosta visok nivo voznje zadovoljen, jedino su nas kamere jebavale, jer to vise nije moguce, Suhi je stavio serijski auspuh na 50ccm i opet ce popusiti kaznu na D8 cesti, nema mu druge nego da stavi prsten na variomat...



Ovo je ta tripcina, ja sam sasio oko 515km.



Sve je krenulo iz kafane u Donjem Dragonoscu, gdje nam se pridruzio i sesti vozac s ljutom pilom, ali dok smo mi pili kavu, on je maznuo 4 ljute, tako da alkoholizirane tripere ne primamo na voznje!!


Suhi se dvoumio izmedju peze ili tomosakija


Picimo po gasu prema Pisarovini, skutercad se vozi po onim kratkim zavojima samo tako, a ja se s motorcetom pomalo patim, plus saltanja oduzimaju vrijeme.
Na ravnici smo odmah odmjerili snage da se zna tko je na kojem mjestu za taj dan, sta reci za Pezu




Preko Pisarovine picimo direktno u Karlovac, i donosimo sloznu odluku s 3 rukavice ZA i 2 Protiv da cemo tankirati na Ini u Dugoj Resi, jer nas 3 lako poguramo dvojicu...
Duga Resa i mini odmor, te pusenje pokraj benziske, jer se na bengi ne smije pusiti


Bilo je vremena za okinuti koju iz drugog kuta



Nakon toga piciM dalje lagano jer zakuhavam, dok Suhi omotava konop s T ruckicom oko pezinog magneta... i odlucim ih docekati iza zavoja, medjutim nisu prosli onako kako sam ocekivao


Picaka se dalje, kroz Zvecaj naravno uzivancija kroz one prejeben zavoje, Peza vodi, ostali idu od crte do crte... pa je palo nekakvo raspirivanje gremlina i eto nas zacas u Josipdolu, naravno pod drvetom u hladovini. Tu vijecamo u kojem cemo smjeru i je li plan i dalje isti, iako nemamo plan, drzimo se rute prema Senju.
Radetu je ispao 1 seraf airboxa, , hoce to kad se ne stave sajbice, ali boze moj, toliki projekt je iza njega tako da je ovo najmanja sitnica.


Suhi naravno opet ima show, stela vilicu na 4. stupanj tvrdoce, jer dolaze opaki zavoji na Kapeli  :toothy9:


Novi mini odmor nakon par minuta  :laughing9:
Okrijepa vodom, a niz padinu su tekli slapovi Huang He





Nedugo zatim, novi odmor na Kapeli, zapravo tu je slavlje, jer tko savlada Kapelu, taj je polozio za taj dan  :toothy10:

Ovdje vidimo kako se rashladjuje ulje na X8, navodno se to najbolje odradjuje na vrhu prijevoja voznjom amo tamo  :laughing7:




Uslijedio je jebacki spust bez kamera koliko znam


I nakon toga novi ODMOR, zapravo tradicionalno slikanje  :frajer:





A niz kapelu, naravno ispred mene  ::) sa X8 je ispao poklopac matice zvona, Rade je pokupio posto je on bio iza mene. Razlog ispadanja je vjerojatno nevidjena brzina za X8  :icon_biggrin:



Zaustavljemo se na pravi ODMOR i rucak podno Vratnika na onom T krizanju gdje se iskljucuje s autoceste za Senj
Klopa je bila ODLICNA, kobaja do jaja, samo puno corbe u grahu kojeg je bila sacica, zato je tjestenina popravila stvar. Gablec je 35kn i preporucujem.
Malo razbijenih casa




Tu smo Suhog malo izbrasnarili jer smo pratili GSXR 1000

« Zadnja izmjena: 16 Lipanj, 2019, 16:30:48 dacerovs »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5807 : 16 Lipanj, 2019, 14:22:23 »
Nastavljamo dalje na petnaestak minuta i opet ODMOR, slikanje na Vratniku, jbg za lijepe uspomene treba potrositi nesto neplaniranog vremena. Posto uvijek ima izbirljivih, ovdje su svijetlije i tamnije fotke pa si uokvirite neku.




Na spustu je bilo nekima jako veselo (proklet bio Michelin!!!), ja sam tu vozio bez jakne i na 2% potencijala, sta je sigurno sigurno je, a ako od tih 2% bude sranje, pa nek ide sve u pm.
Okupljamo se na bengi Ina u Senju, tu je palo tocenje opasnog benzina 100, za sigurnih 100kmh po magistrali, bogami ima tu istine, ovo zamorce je ispreskakalo autobus, kampere ko veverica grane i to 2 ili 3 puta hahaha  :laughing9:


Bilo je vrijeme za kupanac, gdje? Na Senjskoj plazi, predobro je, temperatura mora brutalno osvjezava, i more je definitivno bolje nego Crno, bolesno cisto i zbog utjecaja Velebitskih oborinskih voda, osvjezavajuce do jaja  :headbang:
Sparkali se direktno na plazu (nikome nista ne curi niti slini, tako da smo si priustili taj luksuz)






Vidi more Mrale



Nakon malo duzeg osvjezenja i kave u beach kafani, vijecamo kuda cemo dalje. Mozemo opet na Velebit (dosadno, 5 rukavica ZA), ili sjeverno magistralom, ili pak malo extremnije juznom (4 rukavice ZA). Tako da smo odlucili zapiciti velicanstvenom magistralom do Karlobaga. jaooooo Mraleeeeeeeee, slika naravno nema jer smo svi preskrti za stajanje  :toothy10:  :rock_: :rock_: :rock_: :rock_: :rock_: :rock_: :rock_: :rock_: :rock_: :rock_: :rock_: :rock_: :rock_: :rock_:
Evo neka slucajna



:rock_: :rock_:


Ne znam sto reci za magistralu, neka komentira onaj koji nije jebeno odusevljen!
Ne preporucujem voznju po magistrali iza nekih nadrkanih automobila koji imaju u gepeku motor i ogromne auspuhe, jer griju kao sam vrag iza sebe, pogotovo ako imate skuter od 50ccm, jer ce se onda i on pregrijati.

Stigli u Karlobag, tu smo htjeli otici na onu predivnu uvalicu, tj. lijepo uredjenu plazu prije samog centra, ali nemremo se spustit dole sa skuterima, vjerojatno moze makadamom, ali smo ipak stali kod crkve na juznoj strani gdje sam jedini bacio kupanac koji je jos jebeniji od Senjskog, vruljeeeee, kakvo Nobelovnsko more :headbang:
Par random slikica


« Zadnja izmjena: 16 Lipanj, 2019, 14:48:02 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5808 : 16 Lipanj, 2019, 14:23:29 »
Skupili se na bengi, natocili neozbiljne pile, i udri odmah u Velebitske sepertine skroz do vrha gdje smo okinuli jos poneku fotku




Ova je lijepa




Picimo dalje na Gospic gdje ima kamera, vidljivih i nevidljivih, pa prema Korenici s uzitkom jer je cesta cijelo vrijeme za Oskara   :headbang: :headbang:
Putem malo prisilnog ODMORA


Zatim malo narodnog veselja, polizala se ona glupa kapica tj njen navoj koliko sam shvatio, jbg, ali sve je rijeseno na putu.





Eto, to je to od mene, dalje je pala mrakaca pa smo vijecali gdje vecerati, i u Grabovcu smo jeli pizze za Oskara, ja probao 3 vrste plus mjesano meso, a zlicu rize i komadic piletine koji sam dobio necu spominjati, jer je to bilo iz baby menua.

Na povratku blizu Korane, bilo je problema s maglom, a ja imam jebeni zatamnjeni vizir, tako da sma u nekim trenutcima halucinirao jer sam pratio Suhog, i odjednom je suhi pobijelio pa sam vidio andjela u oblacima sa stopkom od peze, na taj prizor sam odlepio i skoro izgubio ravnotezu bokte, reko otkad andjeli vozikaju peze po oblacima...
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5809 : 16 Lipanj, 2019, 15:19:36 »
Pozdrav od mene i ćaleta

Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5810 : 16 Lipanj, 2019, 15:29:36 »
Mrale ima da cijela ulica halucionira od isparenja :D Do kad si tamo? Suhi i ja idemo neki trip bacit po tvom kraju.

PS jel netko za trip? :D bez zajebancije




Ufazivanje rolica na pezi, veli Suhi da nema putnu s trecinom gasa haha

Frajer mece 17x12 rolice u vario 16x13 veli 5kmh putne dobije...
« Zadnja izmjena: 16 Lipanj, 2019, 16:16:22 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5811 : 16 Lipanj, 2019, 16:45:36 »
Do navecer sam tu, doletite... Evo ćale je malo pazio na kotao ja se ošo bućnut u Kupu



harris bank locations near me
« Zadnja izmjena: 16 Lipanj, 2019, 16:48:51 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5812 : 16 Lipanj, 2019, 19:35:02 »
Vjerujemo radarima :D
Nije nam bilo dosta!
TRIP 29








« Zadnja izmjena: 16 Lipanj, 2019, 19:58:43 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5813 : 16 Lipanj, 2019, 21:59:06 »
Hahahaahahaha j#bote kroz sto smo danas prosli to nisu istine :D
I Suhi pokisne 2km od doma
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5814 : 16 Lipanj, 2019, 22:10:08 »
Jbt patak e sve prodemo za oskara ispreskacemo svaku munju i onda 2KM od doma potop.
10cm vode je u centru. Peza ko gliser , puin gas 30 ide. Na kraju zblesiro se snzor brzine jer voda do pol kotaca.
Dosao kuci reko daj da vidim podrum kad ono 3cm vode ima.

Ali munjevit trip DOSLOVNO , za munjevite peze DOSLOVNO
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5815 : 16 Lipanj, 2019, 22:22:28 »
Jao mrale bas bih se volio provozat u kisnjaku po toj praonici :D


Evo danasnje rute
« Zadnja izmjena: 16 Lipanj, 2019, 22:27:39 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5816 : 16 Lipanj, 2019, 22:39:26 »
Jeste bili "preko" ?  Ja bio jednom tamo u onoj Kobri il kako se zove restoran, nije me nesto odusevio kako ga inace mjestani hvale ( ocito neznaju za bolje )
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5817 : 17 Lipanj, 2019, 08:42:34 »
Auuu vidi Nektara,morat ću svratit u geto  ;D

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5818 : 17 Lipanj, 2019, 08:48:43 »
Mrale nismo bili u toj Kobri, ali jesmo u restacu Druga kuca, i dobro je bilo. Presli smo samo u Kostajnicu, a plan je bio do Kozarske Dubice, medjutim zbog oblaka nismo mogli. U Kostajnici je bio koncert, pa su stavili binu na sred glavne ceste, malo smo obilazili, a muzika je bila glasnija od gromova, tako da je pola rada ostalo bez struje ukljucujuci i benzisku haha, sreca pa sam s purejetom pa me zaboli.
A situacija je bila takva da sam skroz zaboravio na najavljenu oluju, i reko idemo tripovat, kad ono kod Siska pocela kisa, taman stali na bengu i gledam nebo se zamrsilo na najjace ispred nas. Nakon 10min, kisa prestaje i picimo dalje, medjutim na izlazu iz Siska opet nesto skropi, i konacno pogledam radar, a ono stize jedna veca fronta ispred nas, i kaze kako ce poceti kisa u 20:15,  a mi cemo stici oko 19h. I reko idemo, pa cemo bjezati nazad... Tamo na brdu iza Petrinje je bilo malo pjuska na kratko, i onda sko dosli u suhu Kostajnicu. U povratku nas nista niie pralo, ali oko nas su udarali gromovi na najjace, non stop je flashalo, po radaru se vidjelo da smo na nekom rubu od nebeskog poremecaja :D
Elystar se spusio cijeli, uz jedno brdo sam postigao najmanju brzinu ikada, 40kmh je isao pred kraj brda haha, a ovako kad se zalauf jedno 75, 80 pod teretom.

Mrale morati cu proglasiti triperski stecaj jer sam sada gleao kartu kamera po HR, i ja sam u zadnje 3 voznje prosao pored njih barem 15, a samo sam 2 svjestan da sam proletio nesvjesno haha
Tako da nam preostaje samo pit...


E da, Suhi je jucer dozivio ceste Srbije haha, udarili smo jednim precacem koji je totalno zaboravljen, i rupcage su nepojmljive hahah, ja picim, a Suhi nesto zabrijao i lik skoro pogodi dzombu, ali se izvukao pa se malo zaprasilo... Selo se zove Madzari, pa tko voli neka proba. Ali ima jedna velika prednost, s 2 kotaca se da sve izbjeci kao da nije rupavo.
« Zadnja izmjena: 17 Lipanj, 2019, 08:59:49 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Veceras neka voznja po Zg ( restoranima i kafanama )
« Odgovori #5819 : 17 Lipanj, 2019, 09:03:24 »