Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kompatibilnost  (Posjeta: 2635 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Kompatibilnost
« : 07 Siječanj, 2008, 14:07:52 »
Imam jedan problem. Kupujem kit al neznam koji da uzmem. Našao sam jedan, al bi htio da mi netko potvrdi njegovu trajnost, isplativost i dal šta valja!

kit je polini 70 ccm, corsa
Evo link sa sccoter attacka (preko njih bi i uzeo):
http://www.scooter-attack.com/index2.php?lang=e

ovak je bolje:


Setup:
Leo Vince ZX
Multivar Malossi 2000
Rolice 6,1g
dizna 72
Stage6 duble layer air filter


Dal bi ovaj setup i ovaj kit bili kompatibilni? I dal bi eventualno još šta trebalo promijenit...

Btw.. radi se o Piaggio NRG mc3 LC
« Zadnja izmjena: 07 Siječanj, 2008, 14:14:11 Zero Cool »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #1 : 07 Siječanj, 2008, 14:16:02 »
pa dobar je setup..
polini corsa je slabiji mirace.. kao mhr replica, ili možda malo slabije..
sa ZX-om netreba radilica, ali ja bi stavio karb 19..

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #2 : 07 Siječanj, 2008, 14:18:18 »
Corsa je gus, to je prednost :icon_thumright:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #3 : 07 Siječanj, 2008, 14:22:54 »
prednost ili mana pitanje je sad.. :icon_scratch:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #4 : 07 Siječanj, 2008, 14:25:43 »
Uzmi rađe malossi replicu :icon_thumright:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #5 : 07 Siječanj, 2008, 15:17:59 »
ako ne misliš kasnije nadograđivati setup, bolje stavi neki base kit i za razliku u novcima stavi veći karb.. ovako corsu baš nećeš iskoristiti..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #6 : 07 Siječanj, 2008, 16:40:51 »
Malossi mhr replica sasvim dobra za taj setup jer se ne vrti previše i ne treba tak velik karb.(min je 17.5 na replici) Karb ti je 17.5 vjerovatno tako da će ti mislim trebat dizna 85-90 na taj filter... i ak oćeš kasnije uvijek moreš ić naviše tj. stavit veći karb. kad skupiš pare a onda neki  auspuh kao nardo,a sad tu i radilica bi trpila više pa bilo bi dobro i nju uzet ili stavljat malo više ulja da dimi hehe
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #7 : 07 Siječanj, 2008, 18:45:04 »
prednost ili mana pitanje je sad.. :icon_scratch:

Po meni je prednost samo zbog zaribavanja.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #8 : 07 Siječanj, 2008, 19:05:59 »
a gdje nabavit polini klip? hehe ima i toga malo a ne mora značit da će grijat ko lud ima drug moj due+ sa nardom, 19 i sve i svašta dere ga pravo pola sata a ne ugrije moreš prst držat na kitu... šta se tiče corse bolje uzet onda due+ za corsu piše 14.5 ks max a za due+ isto tako nekako,znači da su u istom rangu i da polini corsa nije slabi midrace.i na to ti treba min 19 ak oš da dugo radi... al čuo sam i neke priče ili je to tiskarska greška neka polini corsa sa 2 karike 12.5ks max? ima u jednom katalogu
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #9 : 07 Siječanj, 2008, 19:14:17 »
corsa ima 1 kariku zar ne??

Offline ...VULIN...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • killer on the road
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • najbolja auto-moto stranica
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Nrg mc2
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #10 : 07 Siječanj, 2008, 19:15:10 »
uzmi mhr replicu jer je u hr podrska za polini djelove nikakva, karb 19, 17.5 nije bas dobar, a sad ZX, kad bi ima novaca vrlo dobro bi bilo njega promjeniti i staviti gianelli shot ili tp nardo, radilicu bi valjalo promjeniti pa uzeti tp racing 750kn u st u piccila, kvacilo po mogucnosti fly ili delta, multivar imas, gljivu imas i to ti je onda ono bas posten setup, ako nemas para za jaci auspuh, radilicu ili karb radije uzmi malossi sport ili tp trophy


if you give this man a ride
sweet family will die killer on the road

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #11 : 07 Siječanj, 2008, 19:27:57 »
da corsa ima 1 kariku. al ja sam naišo gdje piše 2 pa kažem to neka greška mora bit. vulin ti lipo objasnio šta treba i kako samo ak ćeš sve odjednom kupit ovo šta je reko uzmi umjesto replice due+
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #12 : 07 Siječanj, 2008, 19:33:55 »
I na kraju ce odustati od kupnje jaceg kita. On sto ima u potpisu dijelova jedva zadovoljava potrebe base kita.

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #13 : 07 Siječanj, 2008, 19:43:20 »
bogati, uzmi malossi sport ili tp trophy, prvo imas gdje nabavit klip, za polini je tesko, drugo corsu tjerat na 17,5 i zx-a nema smisla, bezveze bacene pare, vidim da zelis base setup kupi MALOSSI SPORT ili TP TROPHY i to sta si naveo, zx, 17,5 sa vecom diznom i malossi multivar i to ti je dosta!!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #14 : 07 Siječanj, 2008, 20:15:14 »
uzmi mhr replicu jer je u hr podrska za polini djelove nikakva, karb 19, 17.5 nije bas dobar, a sad ZX, kad bi ima novaca vrlo dobro bi bilo njega promjeniti i staviti gianelli shot ili tp nardo, radilicu bi valjalo promjeniti pa uzeti tp racing 750kn u st u piccila, kvacilo po mogucnosti fly ili delta, multivar imas, gljivu imas i to ti je onda ono bas posten setup, ako nemas para za jaci auspuh, radilicu ili karb radije uzmi malossi sport ili tp trophy
Tuning dijelove nikako ne kupovat u hrvatskoj to se više isplati uzet preko grane :toothy10:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #15 : 07 Siječanj, 2008, 20:33:42 »
uzmi mhr replicu jer je u hr podrska za polini djelove nikakva, karb 19, 17.5 nije bas dobar, a sad ZX, kad bi ima novaca vrlo dobro bi bilo njega promjeniti i staviti gianelli shot ili tp nardo, radilicu bi valjalo promjeniti pa uzeti tp racing 750kn u st u piccila, kvacilo po mogucnosti fly ili delta, multivar imas, gljivu imas i to ti je onda ono bas posten setup, ako nemas para za jaci auspuh, radilicu ili karb radije uzmi malossi sport ili tp trophy
Tuning dijelove nikako ne kupovat u hrvatskoj to se više isplati uzet preko grane :toothy10:

Imas neki primjer?

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #16 : 07 Siječanj, 2008, 20:38:01 »
A Stage6 sport pro 70ccm??

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #17 : 07 Siječanj, 2008, 20:41:17 »
A Stage6 sport pro 70ccm??

Uzmi MHR Team 2, izdrzat ce serijska radilica i fergazer :zubo:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #18 : 08 Siječanj, 2008, 08:39:06 »
po ovome corsa ima 2 karike, samo što je jedna kromirana, i takav kit ima 2-3 ks više od gusa..
kolko kužim njemački..
http://www.motoso.de/zylinderkit+polini+corsa+70cc+piaggio+lc+langgewinde+++aprilia+sr+50+street++saarbruecken-h345460.htm

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kompatibilnost
« Odgovori #19 : 08 Siječanj, 2008, 13:03:25 »
pa bolje uzet corsu sa zx i 17.5 terat zato šta more bez problema već trophya ili sporta uzet osim ako je zadovoljan sa baseom. ovako more kupit karb. i auspuh i ide ko lud... a vidiš da nisam budala ipak su 2 karike i 12.5 ks max to vjerovatno izdržljivo treba bit,samo takve karike gdje nać i takav klip? a kakva je onda corsa sa jednom karikom ili je nema uopće?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije