Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: iphone 4.3.1 jailbreake  (Posjeta: 4169 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline jopa

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 662
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: višnjevac
  • Moj Skuter: tajfun 172
  • Moja Kaciga: 0 bodova
  • MojSetup: malo soli

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears

Offline jopa

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 662
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: višnjevac
  • Moj Skuter: tajfun 172
  • Moja Kaciga: 0 bodova
  • MojSetup: malo soli
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #2 : 04 Travanj, 2011, 16:34:37 »
bar cydia za pocetak

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #3 : 14 Travanj, 2011, 11:50:08 »
tut je predobar.... evo ja uspio svoj i islo je bez problema  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #4 : 14 Travanj, 2011, 12:00:40 »
Za sta je to?  :icon_scratch:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #5 : 21 Travanj, 2011, 00:31:31 »
rjesio sam jailbreake na 4.3.2 ali imam mali problemcic ostane mi instalirana cydia ali nemam signala kad stavim bilo kakvu karticu ...dal zna netko kako rjesit taj problem???ili nema rjesenja ???

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #6 : 21 Travanj, 2011, 01:25:47 »
rjesio sam jailbreake na 4.3.2 ali imam mali problemcic ostane mi instalirana cydia ali nemam signala kad stavim bilo kakvu karticu ...dal zna netko kako rjesit taj problem???ili nema rjesenja ???

ima rješenja, ali neznam da li će tebi pomoći na najnovijem sofrware-u (4.2.x)
1.cydia pokrenut
2. search "ultrasn0w" - instal
3. restart iphone-a (možda će i on sam, ako ne onda manualno)

to je to

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #7 : 24 Travanj, 2011, 23:22:53 »
neda mi se zajebavat izgubio sam brdo zivaca na jb cekat cu da izadje nesto pouzdano i dobro..ovo sve je klimavo..zanimljivo je sto neki tvrde da je nemoguce napraviti na sofware-u 4.3.2 jb a ja ga napravio i sve to prateci dev-team stranicu ..

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #8 : 25 Travanj, 2011, 09:58:47 »
4.3.2 nije uopce nikakav problem napravit, stovise identican postupak je ko sa 4.3.1. jailbreakom

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #9 : 25 Travanj, 2011, 17:33:53 »
Vidim da se fino razumijete u jailbreak pa da mi neko u kratkim crtama opise sta se sve dobija tim jailbreakom  :icon_biggrin:?

Znam da tada mozes instalirati aplikacije koje nisu u app store-u, al sta jos mogu pored toga?

Ja sam Android fanatik, mijenjaje ROM-ova, kernela i ostalih gluposti, al volio bi i iOS malo upoznati  :toothy9:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #10 : 25 Travanj, 2011, 18:05:18 »

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #11 : 25 Travanj, 2011, 20:18:25 »
cek ali 4.3.2 jb je untethered nesto seru ako iskljucis iphone da sve pada u vodu ...dal se isplati radit jb sad ili cekat nesto kvalitetnije ??? ja sad radim jb p cu probat sredit taj bug s network-om ...ako sad ne uspije restoram ga na oriđiđi software i cekam nesto posteno od dev teama

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #12 : 25 Travanj, 2011, 20:32:55 »
napravio sam jb na .3.2 dobio signal nemam vise problema s "no network service" pokusao sam ultrasnow.om s cydie unlockat da mogu vip stavit ali nema sanse samo sam ga sj#bo ostao mi smrznut na apple logom na displeju jbg ...ali vazno je da sam cydiu dobio sto je je i taj jebeni signal ....ak nista bar cydia :)

Offline jopa

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 662
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: višnjevac
  • Moj Skuter: tajfun 172
  • Moja Kaciga: 0 bodova
  • MojSetup: malo soli
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #13 : 25 Travanj, 2011, 20:38:14 »
koji si ti panj vjeko ...pa unthered smijes gasit thered nesmijes

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #14 : 25 Travanj, 2011, 20:43:00 »
Vidim da se fino razumijete u jailbreak pa da mi neko u kratkim crtama opise sta se sve dobija tim jailbreakom  :icon_biggrin:?

Znam da tada mozes instalirati aplikacije koje nisu u app store-u, al sta jos mogu pored toga?

Ja sam Android fanatik, mijenjaje ROM-ova, kernela i ostalih gluposti, al volio bi i iOS malo upoznati  :toothy9:

sve lijepo pise

http://en.wikipedia.org/wiki/IOS_jailbreaking

Htio sam cuti od vas, a ne citati cistu teoriju sa wikipedie. Zaboravi, nije bitno, previse izgleda trazim  :angry7:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #15 : 25 Travanj, 2011, 20:49:07 »
koji si ti panj vjeko ...pa unthered smijes gasit thered nesmijes
;D hahaha a jbg vjerojatno u citanju sam se sj#bo ipak sam ja haker j#bo te lebatz

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #16 : 25 Travanj, 2011, 20:50:26 »
Htio sam cuti od vas, a ne citati cistu teoriju sa wikipedie. Zaboravi, nije bitno, previse izgleda trazim  :angry7:
a imas mogucnost pun klinac s jailbreakom kao napraimjer unlockat ga na sve mreze sto je meni prioritet ali i instaliranje aplikacija koje dosta kostaju na appstoreu

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #17 : 25 Travanj, 2011, 21:15:55 »
a imas mogucnost pun klinac s jailbreakom kao napraimjer unlockat ga na sve mreze sto je meni prioritet ali i instaliranje aplikacija koje dosta kostaju na appstoreu


Al zasto uvijek svi trce da jailbreak-aju najnoviji softver, zasto niste zadovoljni sa nekom predhodnom verzijom koja je komplet jailbreakovana  :icon_biggrin:?

A kako nalazite te app-ove koje mozete instalirati nakon jailbreaka? Jel postoji neki paralelni "crni" appstore  :laughing7:?

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #18 : 25 Travanj, 2011, 21:32:29 »
Ja sam stavio link jer tamo sve pise a meni se ne da...ali ajde, jb na neki nacin skida limitiranost applea, pa mozes ulazit u root, stavljat teme, ringtonove, razne programcice softverske itd kao i crackane aplikacije...sam jb je legalan u americi ali naravno da skidanje crackanih appova nije...

Da rijesim stvar unthetered jb omogucava gasenje moba i paljenje bez spajanja na komp i pokretanja programa za jb, thetered jb ne omogucava...

Ne trce svi za najnovijim softverom, ja ga stavim kad za njega izadje jb jer volim bit up to date tako rec...

Ne brkajte JB i unlock...unlock sluzi da se koristi na svim mrezama, a uvjet za to je jailbreak...to nije isto...kako inace treba cekat JB za tu i tu verziju softvera, tako treba i unlock...sto se tice 4.3.2 koji je najnoviji, JB postoji, unlock ne, zato neer tebi ne radi...

Sto se tice appova, da ima nesto ko "crni" appstore...zove se installous, a radi preko web stranice apptrackr.org...a i torrenti posluze za vece aplikacije

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: iphone 4.3.1 jailbreake
« Odgovori #19 : 25 Travanj, 2011, 23:09:01 »
evo bas sam sad nstalirao installous i appsync...znam da nema unlocka ali vrijedi pokusat :) pokusao sam i dobio pišu...nista prezadovoljan sam s ovim sto imam sad cydia rules ....malo su zajebali installous sjecam se prije! skidas apps s torrenta i stavljas u folder na iphoneu i onda instaliras na iphone-u to je bilo na firmware-u cini m ise 3.1.2 milina bilo :) a sad malo vise zajebancije ali dobro nebunim se..dal netko zna kad bi trebao izac unlock za 4.3.2 fm ??? nije mi priša ali volio bi i to sredit  :laughing9: