Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Policijsko nasilje i prosvjedi !  (Posjeta: 13423 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #60 : 05 Ožujak, 2011, 12:32:59 »
Može se, ako je to potrebno i opće prihvaćeno od većine ljudi, svrgnut bilo koju vlast mirnim prosvjedima, ali ako su dovoljno masovni... A reci ti meni, ko je glasa za ove sad na vlasti...? Dolaze izbori... Ko tebi daje za pravo rušit nasilno vlast, skidat one koje većina izabere na izborima...? MASOVNI mirni prosvjedi pokazuju nešto šta niti naša vlast nebi mogla ignorirat... Ali, MASOVNIH mirnih prosvjeda nema... Niti MASOVNOG pametnog glasanja na izborima...

A ovi šta misle da će NASILJEM nešto prominit, je, oće, dat će više razloga idiotima na vlasti da zabrane u budućnosti BILO kakve prosvjede, ili opravdaju JOŠ GORE reakcije policije na prosvjede, jer, Bože moj, pa vidili ste kakvi su to prosvjednici, huligani i nasilnici... Ma bravo...  ::)
pametno zboris  ;D

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #61 : 05 Ožujak, 2011, 12:35:32 »
ovo kaj ja citiram je stav bar 85% pučanstva..


velikog broja je , to se slazem  :icon_thumright:

Pa dobro, ako je tako, zašto svi ne izađu, ka i mi, na prosvjede...? Da vidin vladu koja će ignorirat 2-3 miljuna mirnih prosvjednika... :zubo:

I da, takvi MIRNI i MASOVNI prosvjedi, to bi bila isto EVOLUCIJA... Ali ne, mi smo još uvik ovce... Ili agresivci...  ::)
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #62 : 05 Ožujak, 2011, 12:36:07 »
Ontopic...
Pomeni su prosvjedi sranje i prilika nabrijanih debila da zapale auto, razbiju ducan, ukradu nesto i prebiju nekoga...
Ako nekog treba ubit nek se javno rece, nac ce se jedan od 4,5milijona ljudi dovoljno lud da ga nakiti...
potpuno si u krivu

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #63 : 05 Ožujak, 2011, 12:36:50 »
ljudi se ustručavaju izać masovno jer se boje batina i pritvaranja... kak je počelo na cvjetnom trgu tak se nastavlja na markovom i drugdje..

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #64 : 05 Ožujak, 2011, 12:37:52 »
Neka, daj ti t masovne prosvjede, po miljuna, miljun ljudi... Organizirat ih mirno, šta poštenije, a ako se nešto dalje dogodi, Bože moj, ne može se sve kontrolirat...

Ali, pozivat na silu, rušenje nasiljem... Apriori si u krivu... Kontaš...? :zubo:

To je samo pitanje vremena, ljudi to gledaju, slušaju sakupit će se masa. I bilo bude nasilja u nekom obliku ni to se nemre izbječi...ma i sam buš videl. Mi smo takav narod, sami svoje j****o i onda se međusobno svađamo i tučemo...

Takva nam je povjest...to ti je dokaz.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #65 : 05 Ožujak, 2011, 12:38:51 »

velikog broja je , to se slazem  :icon_thumright:


Pa dobro, ako je tako, zašto svi ne izađu, ka i mi, na prosvjede...? Da vidin vladu koja će ignorirat 2-3 miljuna mirnih prosvjednika... :zubo:

I da, takvi MIRNI i MASOVNI prosvjedi, to bi bila isto EVOLUCIJA... Ali ne, mi smo još uvik ovce... Ili agresivci...  ::)

a gle, ja ne kazem da su u pravu, ali jako puno ljudi gledam i slusam , i ne kazem da su u pravu, ali da "pricaju" o revoluciji sta god to nima znacilo, pricaju  :dontknow:
nije bas 85% , ali brojka je velika..

brojka je velika i ovih koji zele mirnu EVOLUCIJU  :redface:

sve u svemu , neznam bas ko zeli da ova vlast ovakva kakva je , LOPOVSKA , da ostane  :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #66 : 05 Ožujak, 2011, 12:40:09 »
revolicija ne mora biti nasilna.. bitno je da je prisutan revolt (pobuna)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #67 : 05 Ožujak, 2011, 12:41:49 »
btw top 3 su meni :

Frano Matušić ---> zabrana bavljenja politikom
ŠEKS --> zabrana bavljenja politikom
HEBRANG --> zabrana bavljenja politikom

ti ljudi su spremni lagat i branit ledja i lagat i opet branit ledja pa izvrtat pa muljat pa lagat , da to nema ni jedna drzava ja mislim  :angry7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #68 : 05 Ožujak, 2011, 12:42:24 »
potpuno si u krivu

Nisam u toku ako mi mozes u kratkim crtama objasnit zasto pale auta, razbijaju izloge i tucu se s murijom? To da otplate dug prema inozemstvu da nas ne privatiziraju?
Jedino dobro u tome sto ce oni debili iz EU mislit da smo divljaci te ce nas teze primit, barem oni koji nemaju koristi ocemo li uc ili ne, masoni vode glavno kolo ovako ili onako...

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #69 : 05 Ožujak, 2011, 12:43:57 »
btw top 3 su meni :

Frano Matušić ---> zabrana bavljenja politikom
ŠEKS --> zabrana bavljenja politikom
HEBRANG --> zabrana bavljenja politikom

ti ljudi su spremni lagat i branit ledja i lagat i opet branit ledja pa izvrtat pa muljat pa lagat , da to nema ni jedna drzava ja mislim  :angry7:

Hehe, kad bi gledal TOP 3, ta trojca di si nabrojil bi djelila 1. MJESTO  :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #70 : 05 Ožujak, 2011, 12:45:28 »
najvažnije je da svaki političar, od premijera do zadnjeg državnog dužnosnika na prvom mjestu ima interes države (naroda) a ne svoj interes i svoje obitelji i poznanika..
naš sustav nije demokratski neko nepotistički, plemenski i pristran.. kad se te garde riješimo stanje će biti dobro..
dakle treba nam pošten, iskren i pouzdan državni aparat.. i politički nepristrana policija i vojska..

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #71 : 05 Ožujak, 2011, 12:46:08 »
Ma, niko neće da ova vlast ostane... Prosvjednici, kod dobro organiziranog mirnog prosvjeda, se ne boje ničeg drugog, nego šačice IDIJOTA koji će ić nasilno, isprovocirat policiju, i napravit sranje... Zašto bi se ja boja izać na legitimne mirne prosvjede, kad na to imam potpuno pravo...? Totalno krivo gledanje... I kad obični ljudi, koji bi sutra odma izašli na MASOVNE MIRNE prosvjede, vide ovo sranje šta se događa, normalno da se neće drugi put pojavit... Ka ni ja već godinama na nogometnim utakmicama...

Zato, lipi moji, koji zagovarate nasilje na prosvjedima, svima nam nanosite štetu... Jer, zamisli 2 miljuna ljudi na ulicama Zagreba, mirno prosvjeduju... Pa koja vlast bi to mogla pomest pod tepih, i sutra reć 'par huligana se okupilo kontra legitimno većinom izabrane vlasti'...? Ali, ne, revolucija će nas spasit, da, je kako da ne... Jer, eto, odma imamo poštene i provjerene ljude, koje bi stavili na vlast, koji bi bili pošteni, nebi iskoristili priliku i zgrabili sebi ko šta može jer su sad ONI u prilici, a nas ostale ko yebe... Nije bez veze rečeno, revolucija UVIK jede svoju dicu... Neka, hvala, ali ne hvala...
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #72 : 05 Ožujak, 2011, 12:47:46 »
ljudi se ustručavaju izać masovno jer se boje batina i pritvaranja... kak je počelo na cvjetnom trgu tak se nastavlja na markovom i drugdje..


Nije istina. NEgo zato jer su inertni, lijeni i glupi.


Pa pogledaj ovog Purdu.... Jadan camio u zatvoru 2 mjeseca, nasa vlast mu okrenula ledja, zapravo ne ledja nego je zbog njih i tamo, a onda ga vrate doma vladinim avionom i lik sav sretan kaj se vozio prvi put u avionu i daje izjave na TV kako je Jaca inteligentna i pametna i kako ju jako postuje i da zna ona svoj posao.


Pa j#bote, sto narod vise gazis, to ce te vise voljet. To ovi na vlasti znaju jako dobro
« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2011, 12:50:13 3alfa3 »

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #73 : 05 Ožujak, 2011, 12:50:10 »

Nije istina. NEgo zato jer su inertni, lijeni i glupi.


Pa pogledaj ovog Purdu.... Jadan camio u zatvoru 2 mjeseca, nasa vlast mu okrenula ledja, zapravo ne ledja nego je zbog njih i tamo, a onda ga vrate doma vladinim avionom i lik sam sretan kaj se vozio prvi put u avionu i daje izjave na TV kako je Jaca inteligentna i pametna i kako ju jako postuje i da zna ona svoj posao.


Pa j#bote, sto narod vise gazis, to ce te vise voljet. To ovi na vlasti znaju jako dobro

potpis od rijeci do rijeci
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #74 : 05 Ožujak, 2011, 12:51:49 »
Da, potpis...

A ako nisu ljeni, inetrni i glupi, onda su normalni i preplašeni da će nayebat zbog šačice agresivnih budala na kvalitetnom, legitimnom, i definitivno potrebnom mirnom prosvjedu... Pa opet, ništa od masovnih prosvjeda...
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #75 : 05 Ožujak, 2011, 12:52:15 »
Nisam u toku ako mi mozes u kratkim crtama objasnit zasto pale auta, razbijaju izloge i tucu se s murijom? To da otplate dug prema inozemstvu da nas ne privatiziraju?
Jedino dobro u tome sto ce oni debili iz EU mislit da smo divljaci te ce nas teze primit, barem oni koji nemaju koristi ocemo li uc ili ne, masoni vode glavno kolo ovako ili onako...
sorry,nisam vidio da si napiso da pojedinci imaju priliku napravit sranje

A prosvjedi u Zg su sve samo ne takvi di divljaci kolo vode

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #76 : 05 Ožujak, 2011, 12:55:17 »
Ma, niko neće da ova vlast ostane... Prosvjednici, kod dobro organiziranog mirnog prosvjeda, se ne boje ničeg drugog, nego šačice IDIJOTA koji će ić nasilno, isprovocirat policiju, i napravit sranje... Zašto bi se ja boja izać na legitimne mirne prosvjede, kad na to imam potpuno pravo...? Totalno krivo gledanje... I kad obični ljudi, koji bi sutra odma izašli na MASOVNE MIRNE prosvjede, vide ovo sranje šta se događa, normalno da se neće drugi put pojavit... Ka ni ja već godinama na nogometnim utakmicama...

Zato, lipi moji, koji zagovarate nasilje na prosvjedima, svima nam nanosite štetu... Jer, zamisli 2 miljuna ljudi na ulicama Zagreba, mirno prosvjeduju... Pa koja vlast bi to mogla pomest pod tepih, i sutra reć 'par huligana se okupilo kontra legitimno većinom izabrane vlasti'...? Ali, ne, revolucija će nas spasit, da, je kako da ne... Jer, eto, odma imamo poštene i provjerene ljude, koje bi stavili na vlast, koji bi bili pošteni, nebi iskoristili priliku i zgrabili sebi ko šta može jer su sad ONI u prilici, a nas ostale ko yebe... Nije bez veze rečeno, revolucija UVIK jede svoju dicu... Neka, hvala, ali ne hvala...
Teško da će doć 2miljuna a ima nas 4,7-5miljuna
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #77 : 05 Ožujak, 2011, 12:56:46 »
sorry,nisam vidio da si napiso da pojedinci imaju priliku napravit sranje

A prosvjedi u Zg su sve samo ne takvi di divljaci kolo vode

Pa meni su prosvjedi bzvz, prosvjede ugl provode oporbene stranke jer je predizborno vrime...

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #78 : 05 Ožujak, 2011, 12:58:45 »
Teško da će doć 2miljuna a ima nas 4,7-5miljuna

E, to te ja pitan... Ovde se nabacuju brojke, pa čak i 85%, kako ljudi misle da ova vlast ne valja... Da je tako, i da nismo ovce, bilo bi i 3 miljuna, na raznim mistima, po raznim gradovima... I to mirnih prosvjeda... Pa bi vidija kako vlast odlazi...
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #79 : 05 Ožujak, 2011, 13:10:47 »
u našoj državi na izbore izlazi manje od 50% građana a kamoli na prosvjed..