Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Policijsko nasilje i prosvjedi !  (Posjeta: 13652 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #40 : 05 Ožujak, 2011, 12:11:08 »
je tak su pričali i 1990...

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #41 : 05 Ožujak, 2011, 12:13:20 »
U Hr se nije dogodila revolucija, nego EVOLUCIJA, pa rat... Moglo je lako to sve proć i bez rata, razlaz i dogovor, samo da je bilo par manijaka manje... Ali, o revoluciji nema niti govora...

Sila nije jedini način... Mubarak nije svrgnut revolucijom... O Saddamu neću niti počinjat... Vidim da ti pojam revolucije nije baš jasan... Pa vjerojatno niti demokracije i demokratskog procesa... Onda je i Ghandi revolucijom istjera Engleze iz Indije, jelda...?

:zubo:

Ne znam, zašt ti i 3alfa3 ste kontra promjena? Jer takvim putem "mirnim i blagim" u HRV moreš samo ostat gladan i jeben !! Uspoređujete najbogatije države i po nekoj razinini svijesti najviše, pa normalno da tam nema tih sranja jer se njihovi političari sami smijene ili se smijene nakon mirnih prosvjda ili daju odmah prijevremeni referendum...

Ali MI smo u HRVATSKOJ, ak nisi i sam videl ova kopilad od vlade ne želi s vlasti, ne želi promjene, ne želi niš drugačije jer ih se našlo njih par sto koji jedan drugome ližu jaja i svaki za to dobi diio nečeg zbog čeka imaj lagodan život i osiguravaju lagodan život ne samo sebi nek i svojoj djeci...e to se nemre svrgnut mirnim prosvjedima i slično, jel može??

Boli Jacu ono kaj nema dok vani ljudi viču i psuju, jer to nju i ostale ne dira JER SU POKVARENI I DVOLIČNI a takvi ljudi nemaju savjest, a kad bi im se potpalilo pod nogama onda bi bilo pokreta i smjena...pa nek dođe novi, neki ISTI sigurno ne bude došel.

Pital sam jel ko bil na prosvjedima, da veli iz prve ruke atmosferu, a policija ne radi svoj posel, jer  večina njih je poremečeno ili su dobili od poremečenog naredbe, ljudi se bore za PRAVEDAN cilj, jer ovo zbog čega prosvjedujemo nije ne osnovano pa da ih nazovemo budale koje rade sranja bezveze, a kaj policija radi...pendreči goloruke ljude...pa pogledaj video, na njemu se vidi da bez razloga uzimaju jednog a ostali se bude pa uzimaju još njih!

Možda vas par ima ljepi posel sa ljepom plačom pa vas za to boli k, pa morete i napisati da ste protiv toga i slično, ali to nije tak i treba reči da su prosvjedi preblagi jer nema pomaka, sve dok je penzionera i nezaposlenih više nek zaposlenih.  
« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2011, 12:14:56 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #42 : 05 Ožujak, 2011, 12:15:41 »
je tak su pričali i 1990...

I dobro su pričali... Samo, nije im bilo dozvoljeno to i dobro provesti...
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #43 : 05 Ožujak, 2011, 12:16:30 »
Ne znam, zašt ti i 3alfa3 ste kontra promjena?


Molim? Ja protiv promjena?
Pa ja za tu gamad nisam nikad ni glasao (a izlazim uredno na izbore). Kako onda nisam za promjenu?  :icon_scratch:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #44 : 05 Ožujak, 2011, 12:17:02 »
nebi ni danas bilo dozvoljeno.. potpis danc00..
3alfa3 je za promjene al voli policiju  :icon_biggrin:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #45 : 05 Ožujak, 2011, 12:18:51 »
Ne znam, zašt ti i 3alfa3 ste kontra promjena? Jer takvim putem "mirnim i blagim" u HRV moreš samo ostat gladan i jeben !! Uspoređujete najbogatije države i po nekoj razinini svijesti najviše, pa normalno da tam nema tih sranja jer se njihovi političari sami smijene ili se smijene nakon mirnih prosvjda ili daju odmah prijevremeni referendum...

Ali MI smo u HRVATSKOJ, ak nisi i sam videl ova kopilad od vlade ne želi s vlasti, ne želi promjene, ne želi niš drugačije jer ih se našlo njih par sto koji jedan drugome ližu jaja i svaki za to dobi diio nečeg zbog čeka imaj lagodan život i osiguravaju lagodan život ne samo sebi nek i svojoj djeci...e to se nemre svrgnut mirnim prosvjedima i slično, jel može??

Boli Jacu ono kaj nema dok vani ljudi viču i psuju, jer to nju i ostale ne dira JER SU POKVARENI I DVOLIČNI a takvi ljudi nemaju savjest, a kad bi im se potpalilo pod nogama onda bi bilo pokreta i smjena...pa nek dođe novi, neki ISTI sigurno ne bude došel.

Pital sam jel ko bil na prosvjedima, da veli iz prve ruke atmosferu, a policija ne radi svoj posel, jer  večina njih je poremečeno ili su dobili od poremečenog naredbe, ljudi se bore za PRAVEDAN cilj, jer ovo zbog čega prosvjedujemo nije ne osnovano pa da ih nazovemo budale koje rade sranja bezveze, a kaj policija radi...pendreči goloruke ljude...pa pogledaj video, na njemu se vidi da bez razloga uzimaju jednog a ostali se bude pa uzimaju još njih!

Možda vas par ima ljepi posel sa ljepom plačom pa vas za to boli k, pa morete i napisati da ste protiv toga i slično, ali to nije tak i treba reči da su prosvjedi preblagi jer nema pomaka, sve dok je penzionera i nezaposlenih više nek zaposlenih.  

Svi su protiv promjena, tko nije? Govori se o nacinima kako to promjeniti  :toothy9:
Neki misle da to treba silom, neki misle milom, neki treci misle pravno, neki peti misle nešto šesto, ali svi žele promjene  :laughing7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #46 : 05 Ožujak, 2011, 12:20:50 »
Onda nemreš reči da si protiv nasilja i da ih treba mirnim putem molit(u tom slučaju, inače definitvno ne nasilju, pa nismo neandrtalci ko ovi na vlasti), mamu im ljubim jer tu gamad nemreš istjerat dugčije... :dontknow: Oni nebudu otišli prije nek im cigla doleti kroz prozor u zgradu na Marovom trgu to ti ja garantiram. A do tam nemreš mirnim putem jer su postavili najluđe policajce koje imaju...
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #47 : 05 Ožujak, 2011, 12:21:32 »
dobra stara narodna: ak ne ide milom, ide silom :toothy11:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #48 : 05 Ožujak, 2011, 12:21:42 »
Ne znam, zašt ti i 3alfa3 ste kontra promjena? Jer takvim putem "mirnim i blagim" u HRV moreš samo ostat gladan i jeben !! Uspoređujete najbogatije države i po nekoj razinini svijesti najviše, pa normalno da tam nema tih sranja jer se njihovi političari sami smijene ili se smijene nakon mirnih prosvjda ili daju odmah prijevremeni referendum...

Ali MI smo u HRVATSKOJ, ak nisi i sam videl ova kopilad od vlade ne želi s vlasti, ne želi promjene, ne želi niš drugačije jer ih se našlo njih par sto koji jedan drugome ližu jaja i svaki za to dobi diio nečeg zbog čeka imaj lagodan život i osiguravaju lagodan život ne samo sebi nek i svojoj djeci...e to se nemre svrgnut mirnim prosvjedima i slično, jel može??

Boli Jacu ono kaj nema dok vani ljudi viču i psuju, jer to nju i ostale ne dira JER SU POKVARENI I DVOLIČNI a takvi ljudi nemaju savjest, a kad bi im se potpalilo pod nogama onda bi bilo pokreta i smjena...pa nek dođe novi, neki ISTI sigurno ne bude došel.

Pital sam jel ko bil na prosvjedima, da veli iz prve ruke atmosferu, a policija ne radi svoj posel, jer  večina njih je poremečeno ili su dobili od poremečenog naredbe, ljudi se bore za PRAVEDAN cilj, jer ovo zbog čega prosvjedujemo nije ne osnovano pa da ih nazovemo budale koje rade sranja bezveze, a kaj policija radi...pendreči goloruke ljude...pa pogledaj video, na njemu se vidi da bez razloga uzimaju jednog a ostali se bude pa uzimaju još njih!

Možda vas par ima ljepi posel sa ljepom plačom pa vas za to boli k, pa morete i napisati da ste protiv toga i slično, ali to nije tak i treba reči da su prosvjedi preblagi jer nema pomaka, sve dok je penzionera i nezaposlenih više nek zaposlenih. 

Može se, ako je to potrebno i opće prihvaćeno od većine ljudi, svrgnut bilo koju vlast mirnim prosvjedima, ali ako su dovoljno masovni... A reci ti meni, ko je glasa za ove sad na vlasti...? Dolaze izbori... Ko tebi daje za pravo rušit nasilno vlast, skidat one koje većina izabere na izborima...? MASOVNI mirni prosvjedi pokazuju nešto šta niti naša vlast nebi mogla ignorirat... Ali, MASOVNIH mirnih prosvjeda nema... Niti MASOVNOG pametnog glasanja na izborima...

A ovi šta misle da će NASILJEM nešto prominit, je, oće, dat će više razloga idiotima na vlasti da zabrane u budućnosti BILO kakve prosvjede, ili opravdaju JOŠ GORE reakcije policije na prosvjede, jer, Bože moj, pa vidili ste kakvi su to prosvjednici, huligani i nasilnici... Ma bravo...  ::)
« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2011, 12:29:12 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #49 : 05 Ožujak, 2011, 12:23:08 »
opće je poznato da su zadnji izbori bili namješteni.. podmićeni itd.. :confused5:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #50 : 05 Ožujak, 2011, 12:24:39 »
opće je poznato da su zadnji izbori bili namješteni.. podmićeni itd.. :confused5:

Opće poznato...? GONG nešto priopćija o tome...? Ili su i oni gamad...?  :icon_scratch:

 :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Nix666

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1431
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • MojSetup: Red Sponge, dizna 64, Polini high speed, 5.25g utezi
  • MojSpuh: Gianelli Rekord
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #51 : 05 Ožujak, 2011, 12:26:50 »
Doomsday hvala ti...nisam znao kako da se izrazim
MASOVNI PROSVJEDI...to je to i ništa više


EDIT: :zubo:
« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2011, 12:30:46 Doomsday »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #52 : 05 Ožujak, 2011, 12:27:34 »
bili su namješteni.. pa glasanje mrtvih itd.. aj dobro nemoj stalno quotat moje postove, ne zanima me tvoje mišljenje baš o svem ok :icon_biggrin:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #53 : 05 Ožujak, 2011, 12:29:42 »
Može se, ako je to potrebno i opće prihvaćeno od većine ljudi, svrgnut bilo koju vlast mirnim prosvjedima, ali ako su dovoljno masivni... A reci ti meni, ko je glasa za ove sad na vlasti...? Dolaze izbori... Ko tebi daje za pravo rušit nasilno vlast, skidat one koje većina izabere na izborima...? MASOVNI mirni prosvjedi pokazuju nešto šta niti naša vlast nebi mogla ignorirat... Ali, MASIVNIH mirnih prosvjeda nema... Niti MASIVNOG pametnog glasanja na izborima...

A ovi šta misle da će NASILJEM nešto prominit, je, oće, dat će više razloga idiotima na vlasti da zabrane u budućnosti BILO kakve prosvjede, ili opravdaju JOŠ GORE reakcije policije na prosvjede, jer, Bože moj, pa vidili ste kakvi su to prosvjednici, huligani i nasilnici... Ma bravo...  ::)

Očeš reči sami smo si krivi, jer smo za njih glasali? A to daje za pravo stracni(koja je na vlasti izabrana od naroda) da radi po svome, da krade, da radi kaj im se sprdne, da izglasava zakone koji su suludi za naše prostore i slično....ne bi išlo ! Pa dam se kladit da ima i onih koji bi trenutno drukčije glasali...

A normalno da ima huligana, jbg to je naizbježno ali ima i normalniih poštenih ljudi i oni su večina, jer da je večina huligana bi videl na kaj bi Zagreb ličil nakon 2-3tjedna prosvjeda koja su iza nas.

A kak Ivan veli da su namješteni, ne znam, no bilo je govora o tome, a ak se šuška ima sigurno i neke istine!


BTW- pa i masovni prosvjedi jesu rješenje, ali to se nemre više kontrolirat, kad do toga dođe ili budu tik prije ovi majmuni to skužili i maknuli se s vlasti ili bude jedan iz mase zapalil iskru i nastala bu makljaža koju NIKO nebu mogel kontrolirat, pa ni policija. To je rekel i sam Karamarko, da se samo toga boji...
« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2011, 12:31:36 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #54 : 05 Ožujak, 2011, 12:29:57 »
bili su namješteni.. pa glasanje mrtvih itd.. aj dobro nemoj stalno quotat moje postove, ne zanima me tvoje mišljenje baš o svem ok :icon_biggrin:

Pa šta ću kad me baš ti štrecneš di me škaklje... :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #55 : 05 Ožujak, 2011, 12:30:16 »
Onda nemreš reči da si protiv nasilja i da ih treba mirnim putem molit(u tom slučaju, inače definitvno ne nasilju, pa nismo neandrtalci ko ovi na vlasti), mamu im ljubim jer tu gamad nemreš istjerat dugčije... :dontknow: Oni nebudu otišli prije nek im cigla doleti kroz prozor u zgradu na Marovom trgu to ti ja garantiram. A do tam nemreš mirnim putem jer su postavili najluđe policajce koje imaju...

moze se i drugacije, ja sam to znam..
cinjenica je vec sada , cak i da demonstracije ne urode plodom, da ce brzo izbori, i da nece ostat na vlasti..
sta nas onda ceka u to nisam siguran..

mlad sam bio, sjecam se rata i kako si mnogi govorili da ce kroz 5godina sve biti bolje.. a onda sam cuo jednog vrlo pametnog covjeka koji je tada rekao, bit ce, ali tek kroz 30-50 godina..
i to je tako..
kad malo pogledas, politicka garnitura ce se smjenit ako nikako drigacije onda zato jer su prestari i poumirat ce..

ivanm - ima i ona stra dobra "nemoj se s rogatim bosti"  :icon_biggrin:

ja sam za evoluciju kako kaze doom, jednostavno izadjes na ulicu i kazes "dosta" , pa u 11. mjesecu sam bio ucjenjen od gazde , dakle u sred krize, i trazio sam drugi posao.. i sta sad.. na nama je da se odupremo a ne da sutimo..
ali nacin nije uvijek sila..

nemojte da sad opet sve pocnem bannat  :toothy3:
 

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #56 : 05 Ožujak, 2011, 12:30:51 »
ovo kaj ja citiram je stav bar 85% pučanstva..

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #57 : 05 Ožujak, 2011, 12:31:31 »
Ontopic...
Pomeni su prosvjedi sranje i prilika nabrijanih debila da zapale auto, razbiju ducan, ukradu nesto i prebiju nekoga...
Ako nekog treba ubit nek se javno rece, nac ce se jedan od 4,5milijona ljudi dovoljno lud da ga nakiti...

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #58 : 05 Ožujak, 2011, 12:32:03 »
Očeš reči sami smo si krivi, jer smo za njih glasali? A to daje za pravo stracni(koja je na vlasti izabrana od naroda) da radi po svome, da krade, da radi kaj im se sprdne, da izglasava zakone koji su suludi za naše prostore i slično....ne bi išlo ! Pa dam se kladit da ima i onih koji bi trenutno drukčije glasali...

A normalno da ima huligana, jbg to je naizbježno ali ima i normalniih poštenih ljudi i oni su večina, jer da je večina huligana bi videl na kaj bi Zagreb ličil nakon 2-3tjedna prosvjeda koja su iza nas.

A kak Ivan veli da su namješteni, ne znam, no bilo je govora o tome, a ak se šuška ima sigurno i neke istine!


BTW- pa i masovni prosvjedi jesu rješenje, ali to se nemre više kontrolirat, kad do toga dođe ili budu tik prije ovi majmuni to skužili i maknuli se s vlasti ili bude jedan iz mase zapalil iskru i nastala bu makljaža koju NIKO nebu mogel kontrolirat, pa ni policija. To je rekel i sam Karamarko, da se samo toga boji...

Neka, daj ti t masovne prosvjede, po miljuna, miljun ljudi... Organizirat ih mirno, šta poštenije, a ako se nešto dalje dogodi, Bože moj, ne može se sve kontrolirat...

Ali, pozivat na silu, rušenje nasiljem... Apriori si u krivu... Kontaš...? :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Policijsko nasilje i prosvjedi !
« Odgovori #59 : 05 Ožujak, 2011, 12:32:44 »
ovo kaj ja citiram je stav bar 85% pučanstva..

velikog broja je , to se slazem  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!