Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: plovak za ulje i struja?  (Posjeta: 1430 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
plovak za ulje i struja?
« : 11 Prosinac, 2007, 19:25:17 »
ovak, pošto nemam mješalice sam mješam smjesu, e sad, onaj rezervoar ulja mi je naravno viška djelova na skutu pa sam ga makeo, e sad, onaj plovak u rezervoaru za ulje je naravno prikopčan na struju, e kad njega otkopčam (4 su žice na utičnici), kad okrenem ključ motor nema kontakta uopće, sve mrtvo, čim ponovo vratim plovak onda sve ok, i onda sam ja taj plovak samo izolirao i stavio iza sjedala zasad, zanima me jel ko možda taj plovak makeo a da struja bude ok, i kako....? :icon_scratch: kako sam skužio kabal sa plovka ide u onaj neki k.. sa lijeve strane skuta kockastog oblika.. šta god da je  :)

evo slika kako sad trenutno izgleda


Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: plovak za ulje i struja?
« Odgovori #1 : 11 Prosinac, 2007, 19:30:21 »
spoji dva kraja zice i nece ti vise svijetlit,samo pazi koje su pod naponom da ne bi spojio dvije pod naponom

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: plovak za ulje i struja?
« Odgovori #2 : 11 Prosinac, 2007, 19:31:27 »
spoji dva kraja zice i nece ti vise svijetlit,samo pazi koje su pod naponom da ne bi spojio dvije pod naponom

ne ne, ne da ne svijetli, nego čim otkopčam plovak nema struje nikako, sve mrtvo, nemre skut upalit, ono, ala mrtav.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: plovak za ulje i struja?
« Odgovori #3 : 11 Prosinac, 2007, 19:49:45 »
spoji dva kraja zice i nece ti vise svijetlit,samo pazi koje su pod naponom da ne bi spojio dvije pod naponom

ne ne, ne da ne svijetli, nego čim otkopčam plovak nema struje nikako, sve mrtvo, nemre skut upalit, ono, ala mrtav.
a sta sam ti ja napisao nego da NECE VISE Svijetlit jer ces zatvorit strujni krug

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: plovak za ulje i struja?
« Odgovori #4 : 11 Prosinac, 2007, 23:56:36 »
spoji dva kraja zice i nece ti vise svijetlit,samo pazi koje su pod naponom da ne bi spojio dvije pod naponom

ne ne, ne da ne svijetli, nego čim otkopčam plovak nema struje nikako, sve mrtvo, nemre skut upalit, ono, ala mrtav.
a sta sam ti ja napisao nego da NECE VISE Svijetlit jer ces zatvorit strujni krug

to mozes skuzit i po najobicnijem strujnom krugu

npr. imas bateriju,lampicu,sklopku i ono malo smece iz autica na baterije
ukljucis sklopku i sve radi ali ako maknes O.S.I.A.N.B. a zice ti se ne diraju svicica ti nece gorit,isto ti je tako i sa tim...to ti je speed i reka  :icon_thumright:
...........1...........8...........7...........

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: plovak za ulje i struja?
« Odgovori #5 : 12 Prosinac, 2007, 01:15:27 »
de j#bote, svejedno mi ja svjetlio ja nesvjetlio, samo da mogu normalno palit,niko nekuži!!!!!
 admin lock!!!!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: plovak za ulje i struja?
« Odgovori #6 : 12 Prosinac, 2007, 10:13:10 »
Jako čudno pa meni je palio :icon_scratch:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: plovak za ulje i struja?
« Odgovori #7 : 12 Prosinac, 2007, 18:51:08 »
de j#bote, svejedno mi ja svjetlio ja nesvjetlio, samo da mogu normalno palit,niko nekuži!!!!!
 admin lock!!!!

samo te dvije zice kratko spoji i vise ti nece svijetlit i PALIT ce normalno