Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: rucke za suvozaca - runner  (Posjeta: 1031 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline g_runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 50
rucke za suvozaca - runner
« : 11 Prosinac, 2007, 16:07:50 »
kad skinem one rucke za koje se drzi suvozac ..... tam budu velke rupe i unutra ima neka sjajna matica ... koja dodatno istice >>rupu<< , sad mene zanima kako -zakrpat- te rupe ????

ak nisam dovoljno dobro opisao problem , budem slikao ...



pozz :help:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: rucke za suvozaca - runner
« Odgovori #1 : 11 Prosinac, 2007, 16:12:13 »
imas za kupit one cepove plasticne koje stavljas u pecacki stap (teleskop) ja sam to kupio u zeljezari

e j#bo digitalac kad mi nije doma da slikam :(

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: rucke za suvozaca - runner
« Odgovori #2 : 11 Prosinac, 2007, 16:14:50 »
hehe,  nakon mnogo traženja novog spojlera bio sam primoran skinut stari spojler i začepit rupe na runneru.
ja sam ti to ovak napravio, uzeo plastelin, i fino zatrpao rupe i sa vanjske strane fino poravnao, zatim izvadio plastelin i uzeo komad plastike(meni je trebalo 2 komada jer su 2 rupe na starom runneru, neznam na novom) zagrijao brenerom i samo stavio preko plastelina da se oblikuje onda brže bolje pod vodu sve da se stvrdne  :toothy11: onda izvadiš - izrežeš i pošmirglaš, i ofarbaš u boju po želji. et, ja sam tako, ak je ko jednostavnije nek ti javi.