Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dost dobra kolekcija Runnera  (Posjeta: 277242 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: SP 180 dobar kao zvučnik
« Odgovori #600 : 13 Veljača, 2017, 15:39:07 »
Ja u blokovima imam lezajeve, puni centralni selen i reparirane klackalice na novo... na leru malo jace vibrira, a u voznji je ok i stabilan. Samo dok je na centralnoj nogari vidi se da vibrira, kad je covjek na motoru nije strasno.

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 dobar kao zvučnik
« Odgovori #601 : 13 Veljača, 2017, 16:31:33 »
Ja u blokovima imam lezajeve, puni centralni selen i reparirane klackalice na novo... na leru malo jace vibrira, a u voznji je ok i stabilan. Samo dok je na centralnoj nogari vidi se da vibrira, kad je covjek na motoru nije strasno.

i ja sam imao na par SP-ova tu foru s ležajima kao SR 150 i da istina na njima su bile puno manje vibracije nego na ovom frendovom SP-u sa PM selenima, meni osobno su do izažaja te vibracije došle kad ga razvučeš pun gas na ravnini, pustiš gas i on krene sam kočit (ne stišćem ni jednu kočnicu) i kad brzina na satu padne 80-60km/h baš osjetiš u rukama svaku kost kako vibrira, a i ispod kacige čuješ plastike kako vibriraju i imaš osjećaj da će nešto otpast,a kad brzina padne na 50 or less opet sve ok....s tim da on ima oem piaggio centralni selen,repariranu klackalicu (bez igličastih ležaja) i malossi rs3 zadnji amortizer! ne znam nikog drugog da ima te PM-ove silent blockove na SP-u,mene nisu pretjerano oduševili pa ukoliko je netko tko ovo čita imao priliku testirati SP-a sa dotičnim silent blockovima neka slobodno ostavi komentar  :icon_thumright:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: SP 180 dobar kao zvučnik
« Odgovori #602 : 13 Veljača, 2017, 16:59:49 »
vedrane,razlika je u tome kaj pm selni izmedju vanjske i unutarnje pikse imaju teflon a ovi kb imaju gumu..tak da sa ovima kb bude manje vibracija nego sa pm..
valjda je ta guma na kb selenima tvrdja nego na serijskim from pia..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 dobar kao zvučnik
« Odgovori #603 : 15 Veljača, 2017, 12:15:56 »
vedrane,razlika je u tome kaj pm selni izmedju vanjske i unutarnje pikse imaju teflon a ovi kb imaju gumu..tak da sa ovima kb bude manje vibracija nego sa pm..
valjda je ta guma na kb selenima tvrdja nego na serijskim from pia..

prosto ko pasulj Marko  :laughing7:
zato sam i uzeo ove KB selene jer mi je logičnije da guma bolje "upija" vibracije nego plastika, al opet Zdravko nie jedini SP u kolekciji tak da ćemo najvjerojatnije sina Bruta počastit s PM selenima (on nažalost dolazi zadnji na red jer zahtijeva jako puno ulaganja poput lakiranja komplet plastika kod kvalitetnog lakirera koji poslove odrađuje u komori,plastificiranje rame,felni,dekla,volana,klackalice i ostalog, a u planu je i BGM radilica (52mm naravno i dalje sam stroker hejter) + sve ostalo novo što se uzima s radilicom,moram uzet novi ovijes koji će uključivat zadnji amortizer RS24 ili onaj plinski stage6 kao što Žolt ima na zipu (600evra je stvarno previše dat za RS 24/10 tako da je on otpisan), za prednju vilicu nisam još siguran al znam samo da serijska i malossi f32 vilica nije ni u jednoj opciji,PM support arm je također must have (ne znam jel netko snimio na SC-u novu verziju BGM support arma, sad je črn i puno masivniji, iskreno meni je lijepši od onog prvog maslinastog što sam uzeo od Narxa i prosljedio Black roxu i još uvijek se nisam oporavio od tog rastajanja :sad3: ali, uz taj novi model BGM supporta dolaze uputstva koja zahtijevaju turpijanje 5mm oba nosača auspuha na malom bloku, tako da ništa ni od njega!

Nastavljamo sa Zdravkom, uglavnom svi koji pratite project mogli ste vidjet da sam uzeo novu zadnju čeljust (postojeća je imala je par ogrebotina na sebi, a kad sam uzeo Brutalka zadnja kočnica nije bila u funkciji jer su klješta puštala ulje na gumicama a i klipići su bili žalosni, i na njemu je bila grimeca crvena čeljust(imali su je modeli od 99-01, a SP iz 02/03 ima heng-tong zadnju čeljust, grimecu možete odmah prpoznat po M6 navoju šarafa za odzračivanje, a heng tong je M7 al opet unatoč činjenici da je HT kinez, a grimeca talijan uvijek ću se opredijelit za HT  sistem kočenja na runneru!
Grimecine radijalne pumpe mi se gade zbog onih odvratnih zvukova koje proizvode prilikom stiskanja i heng tong mi je puno lakši za "doziranje" i puno manje bole prsti od njega,a i grimecino "prozirno oko" na kojem gledaš razinu uk ulja u pumpici zna postat tako mutno da ni ne vidiš ulje!u garaži imam 4 seta grimecinih pumpica i na samo na jednom paru mi nisu raspadnute one rebraste gumice , dok mi je na svim HT pumpicama ta gumica u odličnom stanju!

budući da je kupljena nova zadnja čeljust, ne vidim razlog zašto ne bi bila i prednja nova  :dontknow:





Nakon što je izvađena iz kutije, uslijedilo je skidanje pločica i čupanje adaptera, jer kao što vidite imam malossi whoop prednji disk 250mm na Zdravku (serijski je 220mm) i s njim se dobiju samo šarafi za disk, pripadajući adapter slabie (za razliku od braking oki kita koji za cca 200-300 kuna skuplji u auto kreši dobijete i disk 250mm,adapter i nove disk pločice SM1770) al opet ovaj malossi disk mi je veća erotika od brakingovog tako da sam se odlučio za njega, sa sipa sam uzeo braking adapter (inače šifra u Braking katalogu je POW44 za taj adapter i kod nas u auto-kreši to ne mogu nabavit  :dontknow:)



Naravno, ništa ne može ić po planu i programu, jer Braking proizvodi adapter samo za grimeca čeljust i sa ovog novog HT adaptera uspijeli smo iskoristit samo donji šaraf/nosač čeljusti, ovaj gornji klin na koji se naslanja zub duže disk pločice ne paše na braking/grimeca adapter jer na ht adapteru je na oba klina/nosača navoj i šarafi se,dok se na grimecinom adapteru šarafi samo donji nosač/klin a gornji klin se upresava (nema navoja, samo rupa i veća je za 3mm od M8 navoja HT adaptera ) :angry9: šta je tu je,imamo i grimecinin adapter u kolekciji(nažalost taj novi klin nije nigdje moguće uzet, kao ni novu grimeca crvenu čeljust, piaggio u ponudi ima samo ovu HT u crvenoj i crnoj boji,isto tako nema više nigdje on stock onih crvenih klješta za stari model VX-a sa onim manjim zadnjim diskom 220mm,imaju samo one crne za VXR-a i disk 240mm tako da ništa od kemije na Brutalku sa VX crvenim zadnjim kiještima i malossi diskom kao što je Sven odradio na svojoj pili)

Adapter otet s brutalka, nije ubiven al vide se tragovi korištenja, uzeo sam duboki stari ležaj i dasku s rupom koju inače koristim za upresavanje čahura headseta na BMXu,našpricao s WD-om i ostavio da se kiseli, zatim sam fenom ugrijao adapter,stavio onaj batrljak od lajsne laminata preko njega,nacentrirao rupu u stilu Dr.Pavlovića,opalio gumenim čekićem 5-6 puta i eto ga vani (nigdje se nije oštetio prilikom ovog zahvata)






kao što možete vidjet na vanjskom dijelu klina je malo ogreban lak od tog zuba disk pločice, te kao takav neće u novi adapter i čeljust, danas mi je u planu to pripremit i obojat, ak sve ispadne ok sutra se upresava i montiramo čeljust na PM vilicu   :headbang:  stay tufekčić, odoh šmirglat

« Zadnja izmjena: 15 Veljača, 2017, 16:33:17 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #604 : 16 Veljača, 2017, 20:36:01 »
EVO klin je još sinoć obojan i ostavljen da se osuši (žao mi je što nemam krvavica da i njih okačim na strunu kao Vrageci kad su izvlačili Krona iz Pere  :laughing7:)




danas sam mislio da ću to sklopit i namontirat na vilicu,al slabie  :kipi:

klin upresan u brakingov adapter bez ogrebotine, donji klin/nosač čeljusti također priključen







uzmem čeljust da ubacim adapter,donji klin ulazi bez problema,gornji klin slabie  :dontknow: skinem gumicu kroz koju prolazi klin u čeljust i odmah vidim u čemu je zajeb; rupa u heng tong čeljusti u koju ulazi gornji klin je 9mm, a taj isti klin sa grimece je 12mm, jedino zajedničko im je dužina 37mm
Tokar here we come  :headbang: iskopao u garaži crnu grimeca čeljust sa fxr-a (ta čeljust je s onog leša što mi je pošteni član foruma Hinjavac uvalio, a bogami i uterao), izbio klin, skinuo kompletan adapter sa neke crne heng tong čeljusti od VXR-a i to sve odnjeo tokaru i objasnio šta treba; Grimeicinog bucu što ulazi u čeljust  stanjit sa 12 na 9mm, a vanjski dio na koji se naslanja zub duže pločice skratit sa 17 na 9mm dužine i na taj ostatak klina narezat M8 navoj da prebacimo  "imbus šeširić" sa heng tong čeljusti jer se kod HT-a na taj šešir naslanja zub duže disk pločice (ubio 2 muhe jednim udarcem s tim postupkom; ne moram kupovat disk pločice s manjim zubom, nakon upresavanja klina u adapter ta imbus kapica kad se stegne s druge strane smanjuje bilo kakvu mogućnost da taj klin s vremenom dobije "lufta"  i da se razloka u adapteru jer je predviđen da se samo upresa  :icon_thumright:) na slici je taj modificirani klin ispoliran do neprepoznatljivosti  :icon_biggrin:







budući da sam ovaj obojani klin iz brutalkove grimece već upresao u braking adapter, nisam ga imao namjeru ponovo vadit jer već duže vrijeme kontam piknut Braking OKI kit 87 za jednog FXR-a iz kolekcije, tako da sam danas nazvao frenda u auto kreši i poručio to, sutra bi trebao stić tako da ću u taj adapter ubacit ovaj "modificirani" klin from tokar  :icon_thumright:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline Infernus

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 946
  • Tjuner bez kune
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50, Majesty180
  • Moja Kaciga: imam dopunsko
  • MojSetup: Kofer, vizir, Tucano dekica, duge gaće
  • MojSpuh: tutuz replica
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #605 : 16 Veljača, 2017, 22:15:22 »
Ne znam, al zadnji put kad sam učio gradivo iz forumskog nabuđiteljstva rekli su mi da riječi "Zdravko" i "tokar" ne idu u istu rečenicu, osim ako je negdje između negacija.  :dontknow:
Forumska Sirotinja R/T

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #606 : 17 Veljača, 2017, 10:27:44 »
Ja sam imao isti problem, kad sam prvi put montirao Braking disk sa adapterom, ali na srecu moj SP je 2002 god. pa imam HT celjust i pumpu, pa mogu taj saraf sa org. adaptera od celjusti skinuti sa imbus kljucem... pa sam uspio bez probelam prebacit. Stari prednji celjusti su k**ra* (FXR, Grimeca) sto se toga tice, bas ta osovina / vodilica i kuciste na Grimeca celjustima veci nego na HT pa ne odgovaraju.
Druga fora ako ces u buduce stavljati Paioli vilice / Malossi , Braking adapter opet ne pase gore na vilicu (fali mozda pola mm do rupe), moras kupiti orginal Malossi distancer + vratiti orginal mali distancer na celjust.  ;D preporuka, nemoj izgubit stari orginal nosac od celjusti...

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #607 : 17 Veljača, 2017, 14:16:42 »
F frende aka walking forum dictionary donekle si u pravu, al opet nisam nosio adapter ili čeljust tokaru da mi u njoj proširi rupu za klin, riječ je o fakin klinu  :icon_thumright: drago mi je da i dalje sve tipraš, nadam se da ćemo i dalje zajedno otkrivat mračne strane foruma (mislim i na SS  :laughing7:)

Žolt sve mi je jasno i to sve stoji što kažeš, samo ja sam do sad u životu ugradio 3 braking oversize diska na SP-ove (Šalinovićev SP je bio zadnji) i na svakom su bile prednje grimecine čeljusti tak da nisam imao potrebu za ovakvim modifikacijama a i kad sam skinuo taj imbus šeširić sa nove čeljusti lupio sam par puta gumenim čekićem i klin nije htio van, a nisam htio forsat da ge ne ogrebem  :icon_biggrin: sjećam se kad smo jednom ranije raspravljali o kombinacijama adaptera/oversize diskova 250/260mm na stock i aftermarket vilicima za SP-a da se moze ubacit i stage6 adapter sa sr-a 50, kolko se sjećam paše samo na malossi f32 vilicu  :icon_scratch:

Evo stigao Braking oversize kit, kao što sam ranije spomenuo, na njega ide prednja grimecina čeljust i stoga nema nikakvih dodatnih zahvata i tokarenja, a i adapter je već složen,trebam samo čeljust skinut s lajtunga i detaljno očistit pa i tog FXR-a mogu polako sklapat  :headbang:



a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #608 : 17 Veljača, 2017, 17:48:23 »
Super, ovaj je bolji disk od starijeg modela koji se drzi na 3 kraka... koliko kosta?

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #609 : 17 Veljača, 2017, 18:27:29 »
nema novi i stariji nego ima 2 vrste,oki 37 je set sa diskom na 3 kraka a ovaj je oki87 di dolazi disk sa 5 krakova..
cena prava sitnica,samo dvesta evrica  :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #610 : 17 Veljača, 2017, 21:02:33 »
 :notworthy:  samo istinski BB masteri ovo mogu, sila je s tobom ( ili Hač na nebu)
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #611 : 17 Veljača, 2017, 21:23:59 »
meni se isto više sviđa ovaj petokraki disk, iako sam još 2006 za ovog istog fxr-a uzeo u Motostaru u trstu taj stariji oki37 i nisam ga imao priliku nikad ugradit jer sam ga proslijedio Svenu Čekiću što je imao onog crno-bijelog vx-a 250, jebi ga trebale pare za prvu R6,  kolko se sjećam mene je taj oki37 ispao 900kn i za iste pare sam ga prodao!redovna cijena oki87 seta je 1400kn, a sad kolko će te ispast zavisi sve o rabatu koji možeš riješit, mene je ispao 980kn a kad pogledaš samo malossi whoop disk 250mm uz kojeg dobiješ samo 5 šarafa za disk (adapter i disk pločice slabie) košta 940kn i braking adapter ako uzimaš posebno ispadne 390kn  :dontknow:
« Zadnja izmjena: 18 Veljača, 2017, 09:29:31 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #612 : 17 Veljača, 2017, 21:40:15 »
:notworthy:  samo istinski BB masteri ovo mogu, sila je s tobom ( ili Hač na nebu)


ooo i mali pohabani Gogo je svratio  :icon_biggrin:

haha kako si znao da će bit i dijelić NG u ovom fxr-u na kojeg ide Braking oversize  :laughing7:

« Zadnja izmjena: 18 Veljača, 2017, 09:17:14 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #613 : 19 Veljača, 2017, 00:13:31 »
EVO adapter je danas složen i radi kako treba, na kraju je stavljen modificirani gornji klin za čeljust!



probao sam prvo složit kao što je Žolt kod sebe odradio; sa HT klinom, uspio sam izbit novi klin nakon što sam ga zagrijao fenom!prebacio HT klin u braking adapter,oba ih podmazao,stegnuo šeširić i jedva ugarao klinove u gumice,probam izvuć adapter i ne ide nazad  :icon_scratch: skontam da gumica na donjem manjem klinu ne stoji normalno (izgledala je kao da je klin iznutra želi probit i skroz je pobjegla prema dolje), izvadim tu gumicu kroz koji prolazi donji klin,vratim sve nazad ali bez gumice i klin koji bi trebao bit u centru pobjegao prema dolje i fali mu 1mm da se skroz nasloni na rub  :angry9: vratim opet gumicu,opet jedva uguram adapter u čeljust dok je šeširić stegnut,kad je ušao do kraja odvrnuo sam šeširić i gle čuda adapter radi normalno, zategnem i opet šteka!Na kraju sam odustao od te opcije i odlučio probat sa istokarenim gornjim klinom; usjeo bez problema,međutim zadebljanje na klinu koje prolazi kroz adapter je izašlo 2mm iz adaptera,što se odrazilo na istom manjku navoja pa se šeširić nije mogao stegnut do kraja, problem riješen podloškom od 2mm i šeširić zategnut :icon_biggrin: klinovi opet podmazani i ubačeni u čeljust,donja gumica kroz koju prolazi klin stoji u centru,stisnem adapter i najnormalnije ulazi i izlazi  :icon_thumright:


sad kad je napokon čeljust u funkciji, bilo bi u redu da se namontira na vilicu  :icon_biggrin: kupljeni novi  imbus vijci M8x40 iz piaggia i pripadajuće podloške i mogu vam reć da im je žasu logika za određivanje cijena; imbus vijak košta 7kn, šugava tanka podloška 6kn, a ona deblja prorezana podloška je 4kn

« Zadnja izmjena: 19 Veljača, 2017, 00:37:53 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline ivan salinovic sr sale

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • Ivan Šalinović
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Sp 125,Beverly 500
  • Moja Kaciga: Schubert S1 Pro
  • MojSpuh: Serijala bez katalizatora
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #614 : 19 Veljača, 2017, 08:34:28 »
F frende aka walking forum dictionary donekle si u pravu, al opet nisam nosio adapter ili čeljust tokaru da mi u njoj proširi rupu za klin, riječ je o fakin klinu  :icon_thumright: drago mi je da i dalje sve tipraš, nadam se da ćemo i dalje zajedno otkrivat mračne strane foruma (mislim i na SS  :laughing7:)

Žolt sve mi je jasno i to sve stoji što kažeš, samo ja sam do sad u životu ugradio 3 braking oversize diska na SP-ove (Šalinovićev SP je bio zadnji) i na svakom su bile prednje grimecine čeljusti tak da nisam imao potrebu za ovakvim modifikacijama a i kad sam skinuo taj imbus šeširić sa nove čeljusti lupio sam par puta gumenim čekićem i klin nije htio van, a nisam htio forsat da ge ne ogrebem  :icon_biggrin: sjećam se kad smo jednom ranije raspravljali o kombinacijama adaptera/oversize diskova 250/260mm na stock i aftermarket vilicima za SP-a da se moze ubacit i stage6 adapter sa sr-a 50, kolko se sjećam paše samo na malossi f32 vilicu  :icon_scratch:

Evo stigao Braking oversize kit, kao što sam ranije spomenuo, na njega ide prednja grimecina čeljust i stoga nema nikakvih dodatnih zahvata i tokarenja, a i adapter je već složen,trebam samo čeljust skinut s lajtunga i detaljno očistit pa i tog FXR-a mogu polako sklapat  :headbang:


Takav je i kod mene čini mi se


Offline ivan salinovic sr sale

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • Ivan Šalinović
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Sp 125,Beverly 500
  • Moja Kaciga: Schubert S1 Pro
  • MojSpuh: Serijala bez katalizatora
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #615 : 19 Veljača, 2017, 12:24:00 »
ovako je to kod mene,zadnji Kizin koji je ugradio

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #616 : 19 Veljača, 2017, 12:58:02 »
Dobar je al stajaznam, ne svida mi se kiza...jel to za stazu espe ili samo za izdrkavanje po kvartu?
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #617 : 19 Veljača, 2017, 18:31:15 »
Kurcenje po kvartu na najjace hahaha... vadi orginal plocice iz celjusti, smece nista ne koce.

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #618 : 19 Veljača, 2017, 20:13:07 »
Đole kod tebe je isto oki 87 :icon_thumright:

Čok kad si vidio Zdravka na stazi  :icon_biggrin:

OK Žolt imat ću to na umu, koje prednje disk pločice ti imaš na svom SP-u?
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: SP 180 collection; all new - tuned by Tufekčić
« Odgovori #619 : 19 Veljača, 2017, 20:24:44 »
Braking one crne i ok su, ne skripe a koce... imao sam na pocetku te orginal zelene plocice pa nikako da stane skuter sa oversize diskom.  ;D