Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: THE END  (Posjeta: 3048 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sweky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: štani
THE END
« : 29 Studeni, 2007, 22:25:10 »
nakon dugo vremena nevoznje, krenem se ja malo prodjirat po gradu na nrg sr50 bez vozacke i odem da cu natankat na omv u rijeci na mlaki, i samo neki crni terenac stane pored mene i izleti murjak, koji mi pregleda papire i to i pozove prometnu, dolazi prometna i jedna izlazi van, i kazu mi policajci da cu najebat jer je ta policajka zajebana, i uhvate me, zapisu, zovu šlep koj sam platio 360kn do doma i puste me, sad pitam
KOLIKA CE DOCI KAZNA
KADA
STA DA RADIM
nisam punoljetan i to bi mi bio prvo prekrsaj
« Zadnja izmjena: 29 Studeni, 2007, 23:04:13 sweky »

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: THE END
« Odgovori #1 : 29 Studeni, 2007, 22:49:19 »
kakv je to skuter nrg sr50??

Offline sweky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: štani
Odg: THE END
« Odgovori #2 : 29 Studeni, 2007, 23:03:18 »
neregistrirani sr50

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: THE END
« Odgovori #3 : 30 Studeni, 2007, 01:17:56 »
...uff...

toliko govorim da se ne "zajebavate" a opet  :angry7:

jedan poznanik mi je nedavno bio u slicnoj situaciji.. ..samo sto je uz sve to i nesreca u igri (nije kriv) i jos i ima od prije problema sa sudom zbog slicnih prekrsaja s motorom

..ocekuje (nada se) oko 1000 ojra od suda..


i uz sve to sepa uz dobro sjebanu nogu , izvadio je hrpu savova neki dan, i tako dalje..

treba cekat sad rijesenje p. suda ili tako nesto , tko zna sta ce sve biti, moze biti svasta i nista ovisno o raspolozenju.. 

PS
maloljetan si tako da ima tu "olakotnih" okolnosti za tebe..
ustavno pravo ti je da se zalis, to pravo bi svi trebali cesce koristiti  :dontknow:

PPS
sreca da nije bilo nesto "vise"

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: THE END
« Odgovori #4 : 30 Studeni, 2007, 04:31:31 »
ma udri brigu na veselje... kaznice su simbolične!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: THE END
« Odgovori #5 : 30 Studeni, 2007, 21:37:35 »
Ma nemas beda i brige , probaj se zalit , dobit ces poziv za sud i ukor , i to je to. :icon_thumright:
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: THE END
« Odgovori #6 : 30 Studeni, 2007, 22:23:50 »
 ;D...bolje bit ukoreni, nego nedobrovoljni davalac bubrega..... ;D

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: THE END
« Odgovori #7 : 30 Studeni, 2007, 22:42:03 »
nakon dugo vremena nevoznje, krenem se ja malo prodjirat po gradu na nrg sr50 bez vozacke i odem da cu natankat na omv u rijeci na mlaki, i samo neki crni terenac stane pored mene i izleti murjak, koji mi pregleda papire i to i pozove prometnu, dolazi prometna i jedna izlazi van, i kazu mi policajci da cu najebat jer je ta policajka zajebana, i uhvate me, zapisu, zovu šlep koj sam platio 360kn do doma i puste me, sad pitam
KOLIKA CE DOCI KAZNA
KADA
STA DA RADIM
nisam punoljetan i to bi mi bio prvo prekrsaj

to si onda bio ti.baš sam jučer tuda prolazio oko 10-15 do 8 i cijela je grupica ljudi bila oko tebe pored benzinske.vidio sam navečer da prodaješ motor ali nisam bio 100% siguran da je to taj motor koji su zaustavili.
vozi idiote vozi !!!!!

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: THE END
« Odgovori #8 : 01 Prosinac, 2007, 08:59:16 »
ma daj,ako si maloljetan ici ces na prekrsajni sud i dobit najobicniji sudski ukor,tako sam ja prosle god,uhvatili me na 125ccm,bez vozacke i rege i samo taj ukor,tj oprostili mi...
stari nemas brige

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: THE END
« Odgovori #9 : 01 Prosinac, 2007, 10:32:30 »
nakon dugo vremena nevoznje, krenem se ja malo prodjirat po gradu na nrg sr50 bez vozacke i odem da cu natankat na omv u rijeci na mlaki, i samo neki crni terenac stane pored mene i izleti murjak, koji mi pregleda papire i to i pozove prometnu, dolazi prometna i jedna izlazi van, i kazu mi policajci da cu najebat jer je ta policajka zajebana, i uhvate me, zapisu, zovu šlep koj sam platio 360kn do doma i puste me, sad pitam
KOLIKA CE DOCI KAZNA
KADA
STA DA RADIM
nisam punoljetan i to bi mi bio prvo prekrsaj

 :angry9: Je*** im ja mater koji Kr*****,Šu***,Pe**** da im Pi*** materina :angry9:

 :angry5: :BangHead: :protest: :violent1: :violent1: :visi: :visi: :odj: :odj: :odj: :vrazji: :vrazji: :mad0260: :mad0260: :mad0260: :mad0260: :mad0260: :mad0260: :cigle: :cigle: :cigle: :kipi: :kipi: :ludludd: :ludludd: :giljotina: :giljotina: :giljotina: :angry4: :angry4: :angry4: :angryfire: :angryfire: :angryfire: :evil1: :evil1: :evil1:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: THE END
« Odgovori #10 : 07 Prosinac, 2007, 12:12:32 »
Žališ se na svako rješenje koje dođe pa ako slučajno ode u zastaru...
Who's looking for punishment ??

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: THE END
« Odgovori #11 : 11 Prosinac, 2007, 02:31:25 »
ma udri brigu na veselje... kaznice su simbolične!

 ;D ;D

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: THE END
« Odgovori #12 : 11 Prosinac, 2007, 12:02:26 »
jarane..kajmak

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: THE END
« Odgovori #13 : 11 Prosinac, 2007, 20:58:50 »
nakon dugo vremena nevoznje, krenem se ja malo prodjirat po gradu na nrg sr50 bez vozacke i odem da cu natankat na omv u rijeci na mlaki, i samo neki crni terenac stane pored mene i izleti murjak, koji mi pregleda papire i to i pozove prometnu, dolazi prometna i jedna izlazi van, i kazu mi policajci da cu najebat jer je ta policajka zajebana, i uhvate me, zapisu, zovu šlep koj sam platio 360kn do doma i puste me, sad pitam
KOLIKA CE DOCI KAZNA
KADA
STA DA RADIM
nisam punoljetan i to bi mi bio prvo prekrsaj

 :angry9: Je*** im ja mater koji Kr*****,Šu***,Pe**** da im Pi*** materina :angry9:

 :angry5: :BangHead: :protest: :violent1: :violent1: :visi: :visi: :odj: :odj: :odj: :vrazji: :vrazji: :mad0260: :mad0260: :mad0260: :mad0260: :mad0260: :mad0260: :cigle: :cigle: :cigle: :kipi: :kipi: :ludludd: :ludludd: :giljotina: :giljotina: :giljotina: :angry4: :angry4: :angry4: :angryfire: :angryfire: :angryfire: :evil1: :evil1: :evil1:

a cek sta sad njima pa nisu oni krivi sto se on vozika tako!!!!

je da su im velike kazne al jbg, vozaj se po ulici i ja sam tako dok nisam polozio :) hehe

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: THE END
« Odgovori #14 : 12 Prosinac, 2007, 00:15:23 »
e da te pitan jel pandur ima bilu kapu i lizalicu??

a cek sta sad njima pa nisu oni krivi sto se on vozika tako!!!!

je da su im velike kazne al jbg, vozaj se po ulici i ja sam tako dok nisam polozio :) hehe

 :notworthy: :notworthy:
...........1...........8...........7...........

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: THE END
« Odgovori #15 : 12 Prosinac, 2007, 00:57:47 »
dolaze pred zoru s maricom i takve odvode na robiju! grdo, grdo!  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT