Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: cudan problem ....helpppp  (Posjeta: 707 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline STAGE 6

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
  • A jeee :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Beverly
  • MojSetup: stage 6
  • MojSpuh: stage 6
cudan problem ....helpppp
« : 04 Siječanj, 2011, 13:12:31 »
vec sam piso od yamahi dt nema iskre sve sam provjerio po 100 puta i sve je uredu al opet nema iskre...i dns ja bzvz dodam kontakt zakurblam i nema i dalje iskre i vracam kontakt ono baci iskru ....i sad tako stalno dodam kontak zakurblam i prilikom vracanje kontakta (bez kurblanja) na svjecici baci iskru ...zna li netko u cemu je problem ???
:)

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: cudan problem ....helpppp
« Odgovori #1 : 04 Siječanj, 2011, 13:30:58 »
Hm imao sam jednom prilikom takav problem u servisu doduše ne na yamahi nego na jednom skuteru i bio je problem u CDI-u zamjenio sam njega i sve je radilo a prije toga dešavala se ista stvar.Ali ako si i CDI probao zamjeniti i bobinu isto ako ima posebno bobinu i ako je i dalje problem onda je moguće da je negdje u instalaciji problem ili možda ako imaš onaj prekidač na bočnoj nožici,može bit i u prekidaču na volanu mislim na onaj crveni prekidač di se gasi motor.U svakom slučaju kreni od CDI-a i bobine pa dalje.Trebao bi ustanovit dali ti dolazi struja do bobine i do cdi-a da nije možda problem na namotajima.To ti je sada istraživanje i teško je ovako dat konkretan odgovor,najbolje je kada bi netko u tvojoj blizini imao isti motor pa da probaš komad po komad i tako bi bio najsigurniji.
Marino