Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tehnicko pitanje, kolik otoliko  (Posjeta: 1398 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
tehnicko pitanje, kolik otoliko
« : 18 Studeni, 2007, 22:04:38 »
imam jedan veliki problem, kod piaggia NRG-a, naime, pastike mi idu na farbanje, a neznam kako skinut oko volana onu plastiku, skinem retrovizore
i odvidam 2 vide, i tu nastane problem, ne mogu nikako skinut, ko da je zalejpljena, nekako se malo mice, netko mi je onjasnjavao da moram prema gore nesto...ali nemam blage, i polako ludim, tako da ako netko zna...molio bih da objasni...unaprijed hvala
...neznam di bi stavio ovu temu pa sam tu napisao, pa ako ne valja, moderatori, micite di treba... :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: tehnicko pitanje, kolik otoliko
« Odgovori #1 : 18 Studeni, 2007, 22:14:09 »
ha moguće da je isto kao i kod runnera,na krajevima plastike (prednje) na volanu imaš kao 2 male kukice, i
nju moraš malo zadići gore da se otkvaće i tek onda izvuć prema naprijed, ali opet provjeri jesu li ti svi
šarafi odrvnuti, ako jesu onda ide bez beda, ako neće onda ima još šarafa. ps. ništa nije zaljepljeno. :icon_thumright:

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: tehnicko pitanje, kolik otoliko
« Odgovori #2 : 18 Studeni, 2007, 22:55:39 »
ha moguće da je isto kao i kod runnera,na krajevima plastike (prednje) na volanu imaš kao 2 male kukice, i
nju moraš malo zadići gore da se otkvaće i tek onda izvuć prema naprijed, ali opet provjeri jesu li ti svi
šarafi odrvnuti, ako jesu onda ide bez beda, ako neće onda ima još šarafa. ps. ništa nije zaljepljeno. :icon_thumright:
znam da nije nis ljepljeno, lik mi objasnjavao da moram samo skinut retrovizore, i odvidat 2 vide koje jesam, ali sad neznam kako potezat

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: tehnicko pitanje, kolik otoliko
« Odgovori #3 : 18 Studeni, 2007, 23:04:55 »
e da, sad mi naumpalo, jel imaš vizir na plastici, i njeg moraš skinut, tako je na starijem nrg, jer i od vizira gornja 2 šarafa držeplastiku

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: tehnicko pitanje, kolik otoliko
« Odgovori #4 : 18 Studeni, 2007, 23:22:42 »
e da, sad mi naumpalo, jel imaš vizir na plastici, i njeg moraš skinut, tako je na starijem nrg, jer i od vizira gornja 2 šarafa držeplastiku
i to sam skino...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: tehnicko pitanje, kolik otoliko
« Odgovori #5 : 19 Studeni, 2007, 11:18:29 »
Na NRG Poweru skines retrovizore, 2 serafa odserafis i to ej to. Kukica je jedna na sredini iznad sata i 2 na rubovima kod rucki.
Probaj plastiku skinuti tako da na jednoj strani (kod rucke) gurnes prema drugoj plastici i malo podignes kako bi se odkvacila i odna ces lakse to isto napraviti na sredini i drugom kraju.
Vizir ne treba skidati.
« Zadnja izmjena: 19 Studeni, 2007, 11:24:30 3alfa3 »