Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: runer by salej600 with tpr  (Posjeta: 24622 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #80 : 08 Prosinac, 2010, 10:49:40 »
samo poštelaj full gas i nema problema za kariku, promjeniš ju na 5000 km..

Offline Ekysha

  • Tržnica : (+7)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #81 : 08 Prosinac, 2010, 11:15:31 »
Naravno da je gušt. Zato sam to i slagao. Ako si imao znaš kako je  :icon_thumright:. Šta ti se desilo?
Inače, ja imam više vozila pa mi ovo nije za svaki dan. I briga me koliko troši, pa nisam ni mjerio, ali zato kad upalim i krenem. Kakav osjećaj. Nije mi žao ni jedne lipe koju sam dao za to. Kad crkne ovaj tpr ide gore još nešto jače.  :laughing7:
Imam jednog prijatelja. On stanuje od glavne ceste oko 300 m. Kad se vratim kući on me nazove i kaže: Jbt. opet piliš. Čuo sam te. Tutnji cijelo Valpovo :laughing7:
Zbog toga se izbjegavam voziti po noći. Prevelika buka pa će me netko prijaviti

Istina, stalno otvaras masinu i stelas, nikad kraja....i ne traje previse al je gust...
Istina, i meni je ovo "sporedni" skuter, imam Beverly 250i.e...njega sam vozio za ici navecer van, ovo mi je bilo sredstvo za gustiranje...zapravo i ostao je...
A desilo mi se to da sam stojao prvi na semaforu i cekao sam da krenem i samo je dopalio na KLR-u Plavac, i ajde sa strane...a skuter ne ispravan (drag volan,nema retrovizora,prevelika buka) itd...
Pa sam moramo na vanredni tehnicki...
Jedini + je bio to sto je skuter bio registriran i sto je imao montiranu tablicu...

Offline dumasvk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #82 : 08 Prosinac, 2010, 11:19:20 »
sviđa mi se runner i setup je dobar...samo te nalje mi se na sviđa ju ali ok je inace!!pozz

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #83 : 08 Prosinac, 2010, 11:30:57 »
samo poštelaj full gas i nema problema za kariku, promjeniš ju na 5000 km..

Odmah na proljeće. To je prvi zadatak

Istina, stalno otvaras masinu i stelas, nikad kraja....i ne traje previse al je gust...
Istina, i meni je ovo "sporedni" skuter, imam Beverly 250i.e...njega sam vozio za ici navecer van, ovo mi je bilo sredstvo za gustiranje...zapravo i ostao je...
A desilo mi se to da sam stojao prvi na semaforu i cekao sam da krenem i samo je dopalio na KLR-u Plavac, i ajde sa strane...a skuter ne ispravan (drag volan,nema retrovizora,prevelika buka) itd...
Pa sam moramo na vanredni tehnicki...
Jedini + je bio to sto je skuter bio registriran i sto je imao montiranu tablicu...

He he. Daj malo više o tom vanrednom

sviđa mi se runner i setup je dobar...samo te nalje mi se na sviđa ju ali ok je inace!!pozz

Hvala. Nalje su na redu odmah  :icon_thumright:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #84 : 08 Prosinac, 2010, 18:45:01 »
skut je bomba,samo kad bi se malo bacio na poliranje da privuces picice maximala to bi bilo super i naravno bacit ga u neku cool boju

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #85 : 08 Prosinac, 2010, 18:53:11 »
ma hebes izgled,masina je vazna a ona je za 5,nema veceg gusta nego kada sam slozis skuter da kida i gdje god otisao ostajes zapamcen
salej pohvale,jedva cekam da ga u proljece vidim u valpovu :notworthy:

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #86 : 08 Prosinac, 2010, 20:38:25 »
skut je bomba,samo kad bi se malo bacio na poliranje da privuces picice maximala to bi bilo super i naravno bacit ga u neku cool boju
..hahahahahahah....
....čovjek je oženjen i ima kćerku stariju od mene....o kakvim pičičima ti to.... :laughing7:

Offline Ekysha

  • Tržnica : (+7)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #87 : 08 Prosinac, 2010, 21:31:15 »
He he. Daj malo više o tom vanrednom

Nista, dosam sam u njegovoj pratnji na tehnicki preko reda  me uzeo, provjeravao ispravnost (manje vise kao na obicnom) detaljno sve pregledo i oduzeo tablicu...i onda sma jedno vrijeme bio bez scoota... :sad1:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #88 : 08 Prosinac, 2010, 21:34:30 »
Štelanje karba je najveća muka na tom setupu, ja se lomim između 2+/TPR/Italkit/Parmakit i te klase premda bi mi tpr bio malo prejak za moju pamet  :toothy12:
Sve u svemu baš me zanima neki filmić da vidim to sve skupa, vozio sam 2+ na aeroxu i to nije normalno kako ide, a mogu mislit tpr  :binkybaby:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Ekysha

  • Tržnica : (+7)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #89 : 08 Prosinac, 2010, 22:33:56 »
Štelanje karba je najveća muka na tom setupu, ja se lomim između 2+/TPR/Italkit/Parmakit i te klase premda bi mi tpr bio malo prejak za moju pamet  :toothy12:
Sve u svemu baš me zanima neki filmić da vidim to sve skupa, vozio sam 2+ na aeroxu i to nije normalno kako ide, a mogu mislit tpr  :binkybaby:

Ma uzmi due+, giza, 12ks, ljubicast :D
Salim se, ja bi uzeo njega jer se sa odgovarajucim setupom moze dosta izvuc...a on je pravi sredina MidRace-a ;)

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #90 : 08 Prosinac, 2010, 23:19:50 »
Na aluminij bi radije, italkit ili parmakit, obadva proizvodi gilardoni jer tpr ako je jaci od 2+ za 3-4ks ko sta je kure reko to mi je previse,nakraju krajeva mora taj skuter i odvozit sezonu bar 5000km
Ce da vidimo,al ovaj runner je prva liga,malo osvjezenja među toliko gize
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #91 : 08 Prosinac, 2010, 23:28:57 »
..hahahahahahah....
....čovjek je oženjen i ima kćerku stariju od mene....o kakvim pičičima ti to.... :laughing7:
hahahah,koji zajeb,ja mislio da je covjek mlad lep zgodan simpatican ali zaj#bo se :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #92 : 09 Prosinac, 2010, 01:31:16 »
Na aluminij bi radije, italkit ili parmakit, obadva proizvodi gilardoni jer tpr ako je jaci od 2+ za 3-4ks ko sta je kure reko to mi je previse,nakraju krajeva mora taj skuter i odvozit sezonu bar 5000km
Ce da vidimo,al ovaj runner je prva liga,malo osvjezenja među toliko gize

ma uzmi tpr-a i to je to, i serijski taj cilindar bez ikakvih preinaka ide jako dobro, obavezno neki karb 24 sa c16 i dobrim prijenosom bi letilo.
inače salej jako dobar setup na skuteru, valda će biti organizirano neko okupljanje na mirkovcu kad zatopli pa da vidimo malo kako to ide :)
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #93 : 09 Prosinac, 2010, 09:24:53 »
hahahah,koji zajeb,ja mislio da je covjek mlad lep zgodan simpatican ali zaj#bo se :toothy12: :toothy12: :toothy12:


Jbg, sve ostalo može al mlad baš i ne  :laughing7:

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #94 : 09 Prosinac, 2010, 09:29:50 »
Nista, dosam sam u njegovoj pratnji na tehnicki preko reda  me uzeo, provjeravao ispravnost (manje vise kao na obicnom) detaljno sve pregledo i oduzeo tablicu...i onda sma jedno vrijeme bio bez scoota... :sad1:

Ali ipak je sve dobro prošlo. Bitno ja da su ti ga vratili, a dotle na neko drugo vozilo i opet smo u pogonu  :laughing7: pa teraj dalje. Ja za sada nisam tako prošao ali na svakoj vožnji sam spreman. Kad sam kod nas u lokalu ne brinem, ali pošto se vozam i po drugim gradovima može svašta biti.

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #95 : 09 Prosinac, 2010, 09:34:29 »
ma hebes izgled,masina je vazna a ona je za 5,nema veceg gusta nego kada sam slozis skuter da kida i gdje god otisao ostajes zapamcen
salej pohvale,jedva cekam da ga u proljece vidim u valpovu :notworthy:

Hvala, samo ti sređuj svoj, a za proljeće čekamo vas u Valpovu i naravno svi ste dobro došli  :icon_thumright:. Bit će druženja, zabave, vožnje i naravno past će i neka kava i kolica (original)  :icon_thumright:. Ima kod nas i jedan poligon pa bude i svakakvih vratolomija i odmjeravanja ubrzanja  :frajer:

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #96 : 09 Prosinac, 2010, 09:42:49 »
Štelanje karba je najveća muka na tom setupu, ja se lomim između 2+/TPR/Italkit/Parmakit i te klase premda bi mi tpr bio malo prejak za moju pamet  :toothy12:
Sve u svemu baš me zanima neki filmić da vidim to sve skupa, vozio sam 2+ na aeroxu i to nije normalno kako ide, a mogu mislit tpr  :binkybaby:

Ma ja mislim da nije problem uštelovat karb. Kažem ti. Ja dosad nisam imao nikakvih iskustava sa skuterima, ali toliko sam se našarafo da mi je već bila puna glava svega, pa sam karb malo zapostavio. Moja greška jbg. Ali, eto, ipak je sve dobro završilo, jer nisam forsirao ful gas.
Ja baš neznam kakav je due+, ali vjerovatno i nije tolika razlika od tpr-a. Ili možda i je. To ti mora napisati netko tko je imao oba

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #97 : 09 Prosinac, 2010, 09:48:07 »
Na aluminij bi radije, italkit ili parmakit, obadva proizvodi gilardoni jer tpr ako je jaci od 2+ za 3-4ks ko sta je kure reko to mi je previse,nakraju krajeva mora taj skuter i odvozit sezonu bar 5000km
Ce da vidimo,al ovaj runner je prva liga,malo osvjezenja među toliko gize

Pošto je moj prešao do sada 35oo bez promijene karike, ja očekujem da ide i više od 5000. Mislim da se samo treba dosta posvetiti hlađenju i naravno kvalitetnom ulju uz uštelovan karb. Malo discipline prije vožnje i trebalo bi funkcionirati. Objasnit ću detaljno kako sam ja to izveo

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #98 : 09 Prosinac, 2010, 09:56:58 »
ma uzmi tpr-a i to je to, i serijski taj cilindar bez ikakvih preinaka ide jako dobro, obavezno neki karb 24 sa c16 i dobrim prijenosom bi letilo.
inače salej jako dobar setup na skuteru, valda će biti organizirano neko okupljanje na mirkovcu kad zatopli pa da vidimo malo kako to ide :)

Imam ja delorto phbl 24, ali na Tomosu elektronik 90. Mogao bi ga skinut i stavit na skut baš za probu, ali onda mi je taj izvan funkcije. Vidjet ću.
Za Mirkovce je već sve dogovoreno. Ekipa je vrlo zainteresirana. Bit ćeš obaviješten, a znam da ti imaš ekipu i za snimanje tako da je pola posla gotovo  :icon_thumright:
Želi se pridružiti i ekipa sa Tomos foruma tako da bi trebalo biti vrlo zanimljivo.
Možda pozovem i par ljudi iz kluba sa pravim pilama pa da čisto odmjerimo start i s njima.

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: runer by salej600 with tpr
« Odgovori #99 : 09 Prosinac, 2010, 10:13:27 »
j#bote, pa moglo bi nas biti pun k  :icon_biggrin:
Built Not Bought // Preradjujem cilindre