Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Manhattan heat pipe cooler  (Posjeta: 589 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Manhattan heat pipe cooler
« : 25 Studeni, 2010, 16:00:55 »
http://www.plus.ba/proizvodi/opis/?id_pro=1089 Kupio sam navedeni cooler, cijena mu je 150kn (konikom Osijek)... Imam q6600 2.44 quad i temperature su niže nego sa seriskim, na jezgri za 15C a na procesoru za 10C u loadu je još veća razlika.. jedino mi smeta što na potenciometer određuješ brzinu, ali to se može riješit drugim ventilatorom, isto tako može se s druge strane ugradit još jedan ventilator... na internetu nema nigdje testova tog coolera nit ičega, baza je alu kao i piipeovi. Eto ako netko planira mjenjat seriski cooler ovo je odlično s obzirom na cijenu od 150 kn pozz hakeri
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Manhattan heat pipe cooler
« Odgovori #1 : 25 Studeni, 2010, 16:21:16 »
Odradio sam test sa prime 95 puni 20 minuta procesor na 100%, temperatura je bila cijelo vrijeme oko 60C CPU a 80C core, sa serijskim nebi minutu izdržo već bi bila 90C na core i ja bi prekinuo. Overclockan je procesor sa 2.44 na 2.9 tj 21%
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Manhattan heat pipe cooler
« Odgovori #2 : 25 Studeni, 2010, 17:09:33 »
Za 150kn odlično  :)

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Manhattan heat pipe cooler
« Odgovori #3 : 25 Studeni, 2010, 21:41:33 »
ja sam prezadovoljan, još kad ubacim jedan dodatni ventilator biće nešto u stilu V6 cooler mastera :D
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije