Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1053753 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #3300 : 15 Ožujak, 2012, 21:52:47 »
kad bi ja znao o cem ti pricas... ajd duboki cucanj i iskorak znam, prednji cucanj, ali ovo ostalo...pffff

ja sam jucer radio noge i danas nije problem sjest na solju, sutra ce bit  :sad1:

poceo sam 4 puta tjedno ici, leda bica, prsa trica, ramena list i kvadriceps loža


ja 6 puta  ;D
4t

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3301 : 16 Ožujak, 2012, 09:06:09 »
isao sam i ja, ali me strga tamo oko petka, mogu odradit treninge sve ali sam toliko izmucen sljedecih nekoliko dana a i nemam vremena nikako za sebe

kad radim popodne, dodem doma u pola jedanaest, a kad radim normalno dodem u pola 9, nemam nista vremena slobodnog osim nedjelje

 :sad1:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Teretana
« Odgovori #3302 : 19 Ožujak, 2012, 22:58:17 »
E pozz raja evo da se i ja javim!Dnas mi je bio prvi dan nakon duzeg odmora imate sliku kakav sam na 150 strani sad sma krenuo u teretanu i danas sam imao program neki retardiran nema vjezbe skoro koje nisam uradio i mislim da ce bit zestoka upala!Sad me zanima ako ko ima program neki za mene ili ako ima negdje gdje bi mogao naci neki program da malo nabijam mase a mislio sam nakon mjsec dana treninga uzeti i neki protein sad nez sta vi mislite o tome?Koji protein i bas me zanima ako je ko kosristio protein koliko moze biti od prilike kila proteina ako se ide u teretanu 3 dana sedmicno!pon-sri-pet!I dal da uzmem 100% ili neki drugi protein! Ajde koji savjet

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #3303 : 19 Ožujak, 2012, 23:04:16 »
E pozz raja evo da se i ja javim!Dnas mi je bio prvi dan nakon duzeg odmora imate sliku kakav sam na 150 strani sad sma krenuo u teretanu i danas sam imao program neki retardiran nema vjezbe skoro koje nisam uradio i mislim da ce bit zestoka upala!Sad me zanima ako ko ima program neki za mene ili ako ima negdje gdje bi mogao naci neki program da malo nabijam mase a mislio sam nakon mjsec dana treninga uzeti i neki protein sad nez sta vi mislite o tome?Koji protein i bas me zanima ako je ko kosristio protein koliko moze biti od prilike kila proteina ako se ide u teretanu 3 dana sedmicno!pon-sri-pet!I dal da uzmem 100% ili neki drugi protein! Ajde koji savjet

Koje si godiste?
Kolko kg. imas?
Evo kako su ti meni objasnili, Radi jednu grupu misca 1. dan 2 dan radi drugu grupu misica, 3. dan trecu grupu podjelis sam sebi kojim ces danom sta radit! I jedi sve i svasta cijeli dan, pa keks keks!! to je cijela filozofija, Evo ja sad imam 60kg kad sam se pojavio ovdje imao sam tocno 50kg!  :icon_thumright: Tako da sacekaj ostale meštre objasnit ce ti oni malo bolje ...zelim ti uspjesan napredak  :hello:
Ne brže od života!!

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Teretana
« Odgovori #3304 : 19 Ožujak, 2012, 23:07:21 »
Kazem imam ja sve o meni na 149-151 strane msm ali da ne trazite evo opet!66kg sada trenutno 193+ visina a 94 sam god!A to sam i konto samo koje grupe misica da kombinujem i kako sa ponavljanjima i to?

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #3305 : 19 Ožujak, 2012, 23:16:22 »
Kazem imam ja sve o meni na 149-151 strane msm ali da ne trazite evo opet!66kg sada trenutno 193+ visina a 94 sam god!A to sam i konto samo koje grupe misica da kombinujem i kako sa ponavljanjima i to?

Pa evo onda skokni na 151. i procitaj sta ti je napisao @ivanm :

vježbaj ovak
ponedjeljak: prsa i triceps, trbušnajci
utorak: odmor
srijeda: leđa i biceps, listovi
četrvrak: odmor
petak: noge, ramena
subota i nedjelja odmor
Ne brže od života!!

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Teretana
« Odgovori #3306 : 19 Ožujak, 2012, 23:35:01 »
Noge bas nisam mislio da radim ali mozda cu i raditi nez ali mozda!
Ja radim trbusnjake uvijek kad god ima zauzeta sprava radim i radit cu trbusnjake jer njih mogu dosta a listove ne vjerujem da cu radit!
Sad me zanima ovo sto sam pitao za proteine i to? :D

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3307 : 20 Ožujak, 2012, 08:28:26 »
Noge bas nisam mislio da radim ali mozda cu i raditi nez ali mozda!
Ja radim trbusnjake uvijek kad god ima zauzeta sprava radim i radit cu trbusnjake jer njih mogu dosta a listove ne vjerujem da cu radit!
Sad me zanima ovo sto sam pitao za proteine i to? :D

Ovdje su odgovori na tvoja pitanja ---> http://forum.teretana.net/viewforum.php?f=10&sid=eb16cc1ad7e96ce11fe4e9ab0d0a07bf

pročitaj sve ovo dva puta i onda možeš postavljati pitanja
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Teretana
« Odgovori #3308 : 20 Ožujak, 2012, 23:54:08 »
Iscito sam tamo dosta toga i puno mi je jasnije!Skonto sam da moram da povecam broj obroka na dan i da smanjim unos nepotrebnih sranja u sebe :D!
Odlucio sam da uzmem protein whey i dal da sipam po 30grama ili 20 grama svaki put?Inace u teretanu cu za pocetak ici samo pon-srijeda-pet i dal samo tim danima da pijem protein ili treba i ostalim danima?Neke programe sam vec pronasao i msm da ce biti ok!E sad oko prehrane posto sam mislio ujutro  prije skole jedem npr(meso,jaja,ribu ili nesto tako) a u skoli jedem sendvic prije teretane dal da nesto konzumiram ili nista?Kad zavrsim sa teretanom jedna doza whey-a i nakon 1h od prilike kad dodjem kuci jedan obrok npr riba,riza ili sta vec ima neke corbe ito!I pred spavanje jos nesto uzeti malo!A uz to sma mislio da kupujem grozdjice i da jedem cesto posto sam procitao da je zdravo a i kikiriki i to!E sad dal ce to biti u redu kako sma sve planiro?A inace sma protein mislio uzeti tek nakon 1 mjesec treninga pa onda na dalje konzumirati ga! Ajde pravite korekcije gdje ne valja pa ce mo vidjeti kako ce mo i sta ce mo ;)
I da na kraju da vas pitam ako neko moze da mi stavi link onaj sa hranom i kolicinom proteina i masti i ostalog u toj hrani!Kao ona tebela voce-povrce,meso,zitarice i ostalo! zz

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3309 : 21 Ožujak, 2012, 08:57:14 »
unesi 2g proteina pa tjelesnoj tezini dnevno i jedi povrce, rizu, krumpir, pastu...jedi 1 do 1,5h prije treninga, a whey pij unutar pola sata nakon treninga, pomjesanog sa dekstrozom naravno...

30g neka ti bude mjera
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #3310 : 28 Ožujak, 2012, 00:47:35 »
E CoK, di si kaj ima  :icon_thumright:

Evo nisam se niš tu javljal ali pumpam u teretani bez brige, 4x tjedno.

I sad me jebe malo masa, počel sam gubiti na težini, a jedem ko uvjek, čak jedem i poslje 20-21h, no ne bitno, počel sam padati malo. Daleko od toga da se ne vidi tih 4mj teretane, tek sad sam počel dobivati neke mišiće.

Počel sam dizati već i normalnu kilažu(uz isti broj ponavljanja), i više nema zajebancija sa malim utezima i slično, znači ajmo reć da sam apsorbiral uvod u teretanu.

Ono kaj te hoću pitati je kaj se pije uz proteine za masu, ono da dobim malo masivnije mišiće... Jer brat bratu jedan lik u teretani vježba vremenski manje nego ja po treningu mislim, ne znam kolko mjeseci ide, ali mora da pije nekaj opasnog jer diže manje kilaže nego ja u nekim vježbama i maje pnavljanja a napuhava se ko kvas, al lik samo pumpa ruke i ramena pa izgleda ćudno, nema baš neku figuru.

Ja bi htel ono, malo više neg sad  ;D, kaj bi trebal uzet za tak nekaj, ajmo reć dodatak uz proteine al ne nekaj full ozbiljno.?
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: Teretana
« Odgovori #3311 : 28 Ožujak, 2012, 02:11:41 »
Steroidi nisu jer si reko da dize male kilaze, moze bit kreatin http://www.pitanja-odgovori.com/wp-content/uploads/2011/10/kako-se-pije-kreatin.jpg

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3312 : 28 Ožujak, 2012, 07:50:30 »
danc ti si Ektomorf tip građe tijela - mršav, malo masti, dugačke ruke i noge, tanke kosti. Obilježje je vrlo brz metabolizam. Tesko se debljaju iako jedu pizze, bureke i ostalo smece. No isto tako, jako tesko dobivaju mišićnu masu i dosta brzo je gube. Karakterizira ih velika izdrzljivost (uglavnom). Glavni cilj je natjerati misicne stanice da postanu osjetljive prema glikogenu i inzulinu.
http://www.polleosport.hr/?p=2890
http://www.polleosport.hr/?p=2890&fb_source=message
ima još toga pa prouči što kako... i obavezno se regajte na http://forum.teretana.net vi koji vježbate ozbiljno.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #3313 : 28 Ožujak, 2012, 10:14:02 »
Kreatin veliš da bi mogel počet piti  :icon_scratch: :icon_scratch:

Ivan, ma nisam baš takav, nikad nisam bio mršav, osim do 14god al to se ne računa. Uvjek sam imal cca 4kg viška, a sad sam to zgubil. I da, ak niš drugo kosti su mi ko čelik to bar znam  ;D ;D A i nemam baš duge noge, samo do poda :dontknow:

Ajd bum probal kreatin, ak bu to kaj pomoglo :icon_thumright:, nije drugo nego ak već idem u teretanu da se bar vidi, pa akd bu dosta bum prestal.
« Zadnja izmjena: 28 Ožujak, 2012, 10:15:51 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3314 : 28 Ožujak, 2012, 11:18:40 »
danco jesi ti mozda bik u horoskopu

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3315 : 28 Ožujak, 2012, 11:23:08 »
joooj :omfg: to je opća podjela na tipove tijela, ima kombinacija al to je to...
očito nisi endo ko ja jer bi imal škembu, na mezo se masa hvata sama i u startu su atletski građeni..
možda si između ekto i mezo al opet ako masa teško ide gore više si ekto..

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #3316 : 28 Ožujak, 2012, 14:30:49 »
danco jesi ti mozda bik u horoskopu


Jarac sam, u 1.mj sam se rodil :icon_thumright:

Ivan - a dobro nema veze...mislio sam dobit savjet kaj da uzmem uz proteine za masu mišića, niš drugo. Ak je to kreatin budem probal ubacit njega u prehranu sa proteinima, pa bum videl za mjesec dana.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3317 : 28 Ožujak, 2012, 14:45:57 »
od kreatina buš imal više snage ko da si na red bullu i imat ćeš veći tonus mišića jer će se napunit s vodom.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #3318 : 28 Ožujak, 2012, 14:48:19 »
E to, to me zanima...to je ok. Mora se probati.

Čital sam da se pije po određenom postupku da sad tu ne pišem sve to, a i na nekom forumu sam pročital da se more piti i normlano poslje treninga bez pauza i sl.

E sad kaj je "pametnije" Ovo da se postupno puni pa pauza, ili da se pije mjera poslje treninga?
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3319 : 28 Ožujak, 2012, 15:03:14 »
prvih 5 dana uzmi 20gr a dalje po 10gr dnevno. Dane kad treniraš uzmi sat vremena prije treninga a  druge dane prijepodne. Razmućkaj sa 20gr dekstroze i popij.
i obavezno nek bude čisti kreatin monohidrat.. ja sam pio ovaj:

« Zadnja izmjena: 28 Ožujak, 2012, 15:11:53 ivanm »