Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1064499 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3280 : 13 Ožujak, 2012, 18:29:25 »
kakav magnezij za ruke?
hhehh
ma prah onaj znaš koji dizači utega utrljaju u ruke..

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #3281 : 13 Ožujak, 2012, 19:10:24 »
čitam svi nešto o vratu, pa o spavanju, i sad uletiš ti sa DL, mislim si onak pričaš kak se treba uništit da budeš umoran fino za spavajne, kad ono dođem do kraja posta, a to samo da se pohvališ sa novim PRom  :toothy12: :toothy12:
znas u cemu je stvar... ja sve manje citam sto neki pisu u temi, vise onako bacim oko. Ovo sam mislio za magnezij preporucit deckima, pa kad vec pisem da se malo pohvalim  ;D
4t

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3282 : 13 Ožujak, 2012, 19:16:12 »
to je individualno, nemreš se "naučit" spavat na leđima j** te pametnog... roditelji te okreću ko bebu na neku stranu spavat i cijeli život 99% tak spavaš.. ja recimo mogu zaspat na leđima samo ak sam pijan i po noći se obavezno okrenem na bok ili trbuh.. i okrećem se u snu..
prosječan čovjek se 50x okrene u snu imaš o tome studije ak ne vjeruješ snimaj se po noći...
ima i 1% ljudi koji kak zaspu se probude, jedan moj frend spava tak..
tak da od toga ništa..


daj ivane ne bulazni
nakon prometne sam MORAO  spavat na leđima htio ne htio, i nisam se niti jednom smio okrenuti
vjeruj mi da sam se budio kao nov

a sad o normalnom bez bolesti: znam da se okrece ali ne pricam o tome da se ne mices iz te poze nego da sto vise spava i stvara naviku da se ostane na ledjima
nemojte mi o tim studijama i filozofiranju jer sam ja sve sto mi je palo napamet ISPROBAO u praksi u zivotu, takav sam tip
kad se bar probudi ujutro onako dok se okrece polusvjesno nek stvori naviku da ostane na leđima a ne na stranu, TOČKA

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Teretana
« Odgovori #3283 : 13 Ožujak, 2012, 20:15:55 »


 ;D
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #3284 : 13 Ožujak, 2012, 21:07:16 »
daj ivane ne bulazni
nakon prometne sam MORAO  spavat na leđima htio ne htio, i nisam se niti jednom smio okrenuti
vjeruj mi da sam se budio kao nov

a sad o normalnom bez bolesti: znam da se okrece ali ne pricam o tome da se ne mices iz te poze nego da sto vise spava i stvara naviku da se ostane na ledjima
nemojte mi o tim studijama i filozofiranju jer sam ja sve sto mi je palo napamet ISPROBAO u praksi u zivotu, takav sam tip
kad se bar probudi ujutro onako dok se okrece polusvjesno nek stvori naviku da ostane na leđima a ne na stranu, TOČKA

Poslusat cu vas veceras, mada ce to bit tesko.i onako nemam sta izgubit i sve sam probao....ako nebude islo lako se zavezem za krevet  :toothy12:

Puno hvala
Ne brže od života!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3285 : 14 Ožujak, 2012, 10:37:58 »
daj ivane ne bulazni
nakon prometne sam MORAO  spavat na leđima htio ne htio, i nisam se niti jednom smio okrenuti
vjeruj mi da sam se budio kao nov

a sad o normalnom bez bolesti: znam da se okrece ali ne pricam o tome da se ne mices iz te poze nego da sto vise spava i stvara naviku da se ostane na ledjima
nemojte mi o tim studijama i filozofiranju jer sam ja sve sto mi je palo napamet ISPROBAO u praksi u zivotu, takav sam tip
kad se bar probudi ujutro onako dok se okrece polusvjesno nek stvori naviku da ostane na leđima a ne na stranu, TOČKA
jaooo opet ti  :BangHead:.. :omfg:
misliš da si rođenjem cijelu pamet svijeta popio..
i ja sam bio u langeti kompletan torzo i isto mjesec dana samo na leđima..
i nisam se okretao jednostavno jer nisam mogao..
MORAO sam spavati na leđima kao i ti jer druge opcije nije bilo, ali nisam se naspavao tih mjesec dana nikako.
govoriš o individualnim stvarima iz svoje perspektive a imaš premalo godina i iskustva. očito te mama od rođenja stavljala na leđa i nisi ti kriv ni zaslužan, to se u slavoniji radi..
zdrav i trijezan čovjek okrenuo bi se 100% u snu, govorim o stvarima kojima nesvjesno ne možemo upravljati.. čovjek se po noći okreće dosta puta jer mozak tako nalaže, šta misliš zašto u bolnicama ljude okreću u krevetu svakih 2-3 sata nego zato jer je to tijelu potrebno.. nije normalno 10 sati odležati u jednom položaju.
imao sam doma nepokretnog bolesnika i doktor je rekao da se MORA OKRETATI da ne dobije zaležanja na koži od kojih se može stvoriti dekubitus (nadam se da znaš što je to)
kuma mi je medininska sestra pa mi je sve to objasnila, i ja sam spreman objasniti drugima ali ti valjda znaš najboljeda svaki zdrav čovjek mora spavati na leđima
ima dosta rasprava o bebama i okretanju u snu
http://www.forum.hr/archive/index.php/t-306995.html
zato mir.
djeca koju mame stavljaju na leđa imaju glave ko torbe heheh..

« Zadnja izmjena: 14 Ožujak, 2012, 10:47:07 ivanm »

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3286 : 14 Ožujak, 2012, 13:48:16 »
trenutno sam najakiji na forumu!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3287 : 14 Ožujak, 2012, 18:43:40 »
trenutno sam najakiji na forumu!
al ne denes
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3288 : 14 Ožujak, 2012, 19:45:22 »



Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3289 : 14 Ožujak, 2012, 23:59:18 »



mmmm seksi špeksi, aj sad jednu na raneru tako golišavu

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3290 : 15 Ožujak, 2012, 00:12:57 »
al ne denes

DALMATINAC SAN!!!!

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3291 : 15 Ožujak, 2012, 00:22:08 »
joj ivane ides mi na onu stvar, nisi mi sjeo nikako, koji k u rac ti tu seres, idi i uhvati se treninga SAD a ne prije 15godina i pokazi to svoje TEORETSKO ZNANJE, je bo ga lebac vecina se tu pametari ukljucujuci i tebe i muka mi je od toga, prolij znoja, idi na treninge pjeske pola sata dok je vani -17, i kuci takav otusiran, idi na treninge sam i radi ih sam, imaj toliko volje i onda mi nakon par mjeseci postavi slike da vidim na sta licis, bez onoga ne mogu jer sam odrastao čovjeki te spike, imao sam i ja nedavno dvoje odraslih u kuci koji su lezali 24h u krevetu bolesni i mladju sestru i sve sam stigao
muka mi je vise od ovog pisanja tu, teoretiziranja i pametarenja, slike slike i slike! srao sam i ja početku toliko jer sam procitao 10ak knjiga i mislio da sve znam, pun ku rac toga je na meni imalo obrnut efekt tako da je najgora stvar u vezi teretani PRIČATI O TEORIJI, uzmi isprobaj i vidi pa onda sudi, čak niti onda nisi sposoban govoriti o tome jer ce ista stvar na drugoj osobi mozda biti drukčija

da sad odgovorim na ovo o snu, kao prvo upoznat sam sa svime sto si spomenuo jer sam imao slicna iskustva, i mene je mama okretala na stranu pa opet nemam skroz zaobljenu glavu, to je genetika j#bote, koji crnac nema alien head??
opet se i tu hvatas knjige, jesam ja rekao mozda da se ne treba okrenuti??!! jok bokte, al sta treba? stalno spavat postranceili na trbuhu? jel i to normalno, i nismo vise bebe da se moramo okretat toliko
e i da samo da ti kazem da ja skoro nikad ne spavam na leđima, vidis sad si iznenadjen jer to nisi znao, to je ono sto takvi kao ti rade, PRETPOSTAVLJAJU, de pitaj ako ti nije jasno ili nisi siguran, budala suti pametan pita
digao si mi tlak opet, samo jer se pametaris a ne znas da si u startu sjeban jer krivo mislis

posto je ovo teretana tema da se vratim na to, ja sam svoje slike pokazao, kakav sam bio i kakav jesam, napredak se vidio
prema tome najmanje sto ti mozes je ne srat po meni takvom jer ne bi to postigao da ne znam neke stvari(iako je jako malo onih koji su zaista bitne)

bas ono sto je marko rekao nedavno, dodjem tu na forum samo da vidim jel ovdje ima sta dobro a svaki puta neka sranja, aj bok  i cujemo se za mjesec dva kad zavrsim ono na čemu radim

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3292 : 15 Ožujak, 2012, 00:25:42 »
DALMATINAC SAN!!!!
stavi si da ti zvoni mobitel ovako

i daj mi rješi ranera na rate  :icon_biggrin:


Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3293 : 15 Ožujak, 2012, 07:53:30 »
joj ivane ides mi na onu stvar, nisi mi sjeo nikako, koji k u rac ti tu seres, idi i uhvati se treninga SAD a ne prije 15godina i pokazi to svoje TEORETSKO ZNANJE, je bo ga lebac vecina se tu pametari ukljucujuci i tebe i muka mi je od toga, prolij znoja, idi na treninge pjeske pola sata dok je vani -17, i kuci takav otusiran, idi na treninge sam i radi ih sam, imaj toliko volje i onda mi nakon par mjeseci postavi slike da vidim na sta licis, bez onoga ne mogu jer sam odrastao čovjeki te spike, imao sam i ja nedavno dvoje odraslih u kuci koji su lezali 24h u krevetu bolesni i mladju sestru i sve sam stigao
muka mi je vise od ovog pisanja tu, teoretiziranja i pametarenja, slike slike i slike! srao sam i ja početku toliko jer sam procitao 10ak knjiga i mislio da sve znam, pun ku rac toga je na meni imalo obrnut efekt tako da je najgora stvar u vezi teretani PRIČATI O TEORIJI, uzmi isprobaj i vidi pa onda sudi, čak niti onda nisi sposoban govoriti o tome jer ce ista stvar na drugoj osobi mozda biti drukčija

da sad odgovorim na ovo o snu, kao prvo upoznat sam sa svime sto si spomenuo jer sam imao slicna iskustva, i mene je mama okretala na stranu pa opet nemam skroz zaobljenu glavu, to je genetika j#bote, koji crnac nema alien head??
opet se i tu hvatas knjige, jesam ja rekao mozda da se ne treba okrenuti??!! jok bokte, al sta treba? stalno spavat postranceili na trbuhu? jel i to normalno, i nismo vise bebe da se moramo okretat toliko
e i da samo da ti kazem da ja skoro nikad ne spavam na leđima, vidis sad si iznenadjen jer to nisi znao, to je ono sto takvi kao ti rade, PRETPOSTAVLJAJU, de pitaj ako ti nije jasno ili nisi siguran, budala suti pametan pita
digao si mi tlak opet, samo jer se pametaris a ne znas da si u startu sjeban jer krivo mislis

posto je ovo teretana tema da se vratim na to, ja sam svoje slike pokazao, kakav sam bio i kakav jesam, napredak se vidio
prema tome najmanje sto ti mozes je ne srat po meni takvom jer ne bi to postigao da ne znam neke stvari(iako je jako malo onih koji su zaista bitne)

bas ono sto je marko rekao nedavno, dodjem tu na forum samo da vidim jel ovdje ima sta dobro a svaki puta neka sranja, aj bok  i cujemo se za mjesec dva kad zavrsim ono na čemu radim

ajde ajde, sad si napisao i koju pametnu a ne samo pametovanje..  :icon_thumright:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3294 : 15 Ožujak, 2012, 10:40:04 »
ajde ajde, sad si napisao i koju pametnu a ne samo pametovanje..  :icon_thumright:
ahahahah ivan se usro
šalim se samo, da se ne bi ja moro usrat

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3295 : 15 Ožujak, 2012, 10:41:18 »
vidi da je pretjerao pa se sad malo korigira ;D

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3296 : 15 Ožujak, 2012, 20:35:59 »
a s cime se ljudi zamaraju, to je strasno

pralas, masa se skuplja, kad ces na defku? jel radis podlakticu? nekako malo izgleda spram bice na ovoj slici



Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #3297 : 15 Ožujak, 2012, 20:41:57 »
kakva defka? mora on tu jos dosta mesa napakirati. Samo pralas moj savjet ti je pripazi oko hrane, cini mi se da si sklon debljozi...  :icon_thumright:


Evo ja danas sokirao noge, trening:
duboki cucanj 4ser.
superserija prednji cucanj s noznom ekstenzijom 4 ser.
super. rumunjsko mrtvo i nozna flexija 4 ser.
za kraj 4 serije iskoraka.
Doslo mi je slabo na treningu a mislim da sutra necu na wc moci normalno :D
4t

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3298 : 15 Ožujak, 2012, 20:44:33 »
a s cime se ljudi zamaraju, to je strasno

pralas, masa se skuplja, kad ces na defku? jel radis podlakticu? nekako malo izgleda spram bice na ovoj slici




ubacio sam trčanje nekada poslije trening(nista jos zapravo,nego cisto da stomak drzim u normali,a u 5. i 6. mj cu bas poceti trcati kako treba i srediti prehranu da dotjeram stomak kompletno),radim podlakticu naravno,istina nadlaktica je puno veca tako da sada to pokusavam uskladit...a inace su mi ruke tak sjebano građene,da mi je podlaktica predugačka i onda to ne izgleda simetrično...
ne planiram nikakvu defku pretjeranu,jedino stomak kompletno srediti prije ljeta,ovo mi je ostalo ok...

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3299 : 15 Ožujak, 2012, 20:50:10 »
kakva defka? mora on tu jos dosta mesa napakirati. Samo pralas moj savjet ti je pripazi oko hrane, cini mi se da si sklon debljozi...  :icon_thumright:


Evo ja danas sokirao noge, trening:
duboki cucanj 4ser.
superserija prednji cucanj s noznom ekstenzijom 4 ser.
super. rumunjsko mrtvo i nozna flexija 4 ser.
za kraj 4 serije iskoraka.
Doslo mi je slabo na treningu a mislim da sutra necu na wc moci normalno :D
kad bi ja znao o cem ti pricas... ajd duboki cucanj i iskorak znam, prednji cucanj, ali ovo ostalo...pffff

ja sam jucer radio noge i danas nije problem sjest na solju, sutra ce bit  :sad1:

poceo sam 4 puta tjedno ici, leda bica, prsa trica, ramena list i kvadriceps loža

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!