Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1053754 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #3260 : 05 Ožujak, 2012, 23:05:41 »
tvoju smo sliku vidjeli koliki si  :icon_thumright: tako da za tebe nisam nista rekao ,govorim o ovima sto u teretanu idu 3-4 mj(nek se niko ne nadje uvrijedjen) a vec razmisljaju 3-4 kg piletine  :laughing6: eto to je malo smijesno
kako si se pronasao uvrijedjenim ja neznam  :drunken_smilie:
nisam na tebe mislio :D
hehe ovaj nije na mene mislio a ja sad nisam an tebe mislio :D
sve 5 decki, idem papat  :icon_tongue:
4t

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3261 : 06 Ožujak, 2012, 00:17:36 »
udarilo 400g proteina u glavu a markane
j****u lebac

Offline oldmen

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 69
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 200
Odg: Teretana
« Odgovori #3262 : 06 Ožujak, 2012, 05:43:36 »
ako se nije mislilo na mene ja se duboko ispricavam i castim wheyem kad se vidimo  ;)


nisam mislio na tebe, ni pralasa(zao mi uopce sto mi naletio da ga komentiram al jebga moram rec sto mislim a on naletio :-[) rekoh opcenito jer sam malo citao temu od pocetka, pa malo sredine pa kraj i ima toliko gluposti i specijalaca da ne znam bil se smijao il plakao.. tebi mislim da sam napisao svaka cast na lifestajlu(ako je 50% istina sto pises i dalje si 0,01% ljudi koji se mogu posvetiti teretani a da ne pate druge stvari bila to skola,posao,obitelj, prijatelji, zene izlasci sto vec). napisao sam kako stvari stoje realno kod mene da uz posao ne stignem nista i ciganski se hranim jedino za sad trening odradim kako treba, kad postenije ugrije krece drugi posao, more izlasci, lokanje..  tu izgori i posten trening pa svejedno godinama drzim postenu masu za svoju visinu iako mi nije strano oblokavati se po tjedan dana uz zivot na cevapima i slicnom pa ne opadam nista posebno fizicki, a jos manje psihicki da padam u nesvjest bez proteina i da me hvata slabost zbog cevapa ono LOL realnosti malo nebi skodilo ;D 

btw. vidio sam jos popodne poruku(prije neg si izmjenio :icon_tongue:) al nisam imao kad pisati tj. zaspao:D tezine sto sam napisao nisu nikakvo preseravanje neg cisto da znamo na cemu smo, za lat je cista ironija jer zgibove nemam gdje raditi, a sprave su neke male tj. male tezine tako da ledja nemam di ubiti nego na mrtvom dizanju s kojim kad se zaigram idem preko 190(napisao 160 u preseravanju :hello:) inace ne patim nesto na tezine i nije mi problem(ni ispod ponosa) odraditi trening s 50% maxa ako je recimo guzva u teretani pa mi se neda preslagivati ploce neg radim s cim uhvatim, to malo snage sto imam ionako pripisujem ljetnom poslu gdje radim i upirem ko bosanski crnac, teretana vise dodje nes ko show :drunken_smilie:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #3263 : 06 Ožujak, 2012, 12:03:37 »


nisam mislio na tebe, ni pralasa(zao mi uopce sto mi naletio da ga komentiram al jebga moram rec sto mislim a on naletio :-[) rekoh opcenito jer sam malo citao temu od pocetka, pa malo sredine pa kraj i ima toliko gluposti i specijalaca da ne znam bil se smijao il plakao.. tebi mislim da sam napisao svaka cast na lifestajlu(ako je 50% istina sto pises i dalje si 0,01% ljudi koji se mogu posvetiti teretani a da ne pate druge stvari bila to skola,posao,obitelj, prijatelji, zene izlasci sto vec). napisao sam kako stvari stoje realno kod mene da uz posao ne stignem nista i ciganski se hranim jedino za sad trening odradim kako treba, kad postenije ugrije krece drugi posao, more izlasci, lokanje..  tu izgori i posten trening pa svejedno godinama drzim postenu masu za svoju visinu iako mi nije strano oblokavati se po tjedan dana uz zivot na cevapima i slicnom pa ne opadam nista posebno fizicki, a jos manje psihicki da padam u nesvjest bez proteina i da me hvata slabost zbog cevapa ono LOL realnosti malo nebi skodilo ;D 

btw. vidio sam jos popodne poruku(prije neg si izmjenio :icon_tongue:) al nisam imao kad pisati tj. zaspao:D tezine sto sam napisao nisu nikakvo preseravanje neg cisto da znamo na cemu smo, za lat je cista ironija jer zgibove nemam gdje raditi, a sprave su neke male tj. male tezine tako da ledja nemam di ubiti nego na mrtvom dizanju s kojim kad se zaigram idem preko 190(napisao 160 u preseravanju :hello:) inace ne patim nesto na tezine i nije mi problem(ni ispod ponosa) odraditi trening s 50% maxa ako je recimo guzva u teretani pa mi se neda preslagivati ploce neg radim s cim uhvatim, to malo snage sto imam ionako pripisujem ljetnom poslu gdje radim i upirem ko bosanski crnac, teretana vise dodje nes ko show :drunken_smilie:
ja se ispricavam jos jednom, a mjenjao sam post jer me bilo sramota jer sam te napao bez povoda  :-[
gle, kada radis stvari postaju teze, jos ako se bavis nekim fizickim poslom potrebna je celicna volja da na kraju dana onako krepan ides trenirat. Ja znam po sebi, kad sam u rijeci (gdje sam 10mjeseci godisnje) zivim ubrzanim zivotom, i nije mi problem trenirati svaki dana ko treba. Kad odem doma za vikend stvari se mjenjaju,  drugcija sredina drugcije utjece i odmah pada motivacija za treniranjem, pogotovo mogu zamisliti ljude koji imaju zenu i djecu, pa normalno je da ce na kraju radnog dana (posebice zimi) rade sjesti na kauc i provesti trenutke sa zenom i djecom nego se ici klati u teretani  :icon_thumright:
4t

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Teretana
« Odgovori #3264 : 08 Ožujak, 2012, 15:48:30 »
evo sad jedno pitanje malo iskusnijim "bilderima" prvenstveno se to odnosi na druga gogy-a aka CoK-a  :)

znači ja redovito vježbam ovako u kući, imam onu gladijator spravu i na njoj mogu prilično puno vježbi odradit,... e sad... zanima me sljedeća stvar...
recimo danas radim npr. bicepse, prsa, leđa, noge... i sad.. ja sam navikao da radim u 5-6 serija sa tempom 12, 10, 8, 6, i na kraju serije koliko mogu...
ali tako da napravim recimo 12x sa utegom za bicepse, pa onda odmor recimo 15-30 sek, pa onda 12x na leptir, pa 12x čučnjevi i tak... dali je to ispravni,,, ili da odradim znači prvo jednu vježbu, pa onda drugu, treću, desetu  :icon_scratch:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3265 : 08 Ožujak, 2012, 15:50:49 »
radi serije iste vježbe sa odmorom od 60 sekundi.

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Teretana
« Odgovori #3266 : 08 Ožujak, 2012, 15:52:18 »
radi serije iste vježbe sa odmorom od 60 sekundi.

oke... sad znam za ubuduće,... jer inače sam radio ovako, jednu, drugu,........ petu i onda ponavljam stalno...
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3267 : 08 Ožujak, 2012, 16:57:09 »
evo jedna prigodna ;D


Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3268 : 12 Ožujak, 2012, 20:14:14 »
Sad bez puno pitanja, ako netko moze nabaviti Klomid, neka mi se javi i po kojoj cijeni. hvala
There is no replacement for displacement

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3269 : 12 Ožujak, 2012, 20:32:14 »
Sad bez puno pitanja, ako netko moze nabaviti Klomid, neka mi se javi i po kojoj cijeni. hvala
mislim da pitaš na krivom mjestu

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #3270 : 12 Ožujak, 2012, 23:40:35 »
Ovako imam jedno pitanje muci me vec dosta vremena vrat doktora cisto boli ku#ac kad ga pitam da mi malo preporuci sta bi trebalo, dakle najgore je ujutro cim se dignem!! i poslje toga jedno sat, sat ipo mi je cijeli kao napet i škljoca, i oko 22-23h navecer pocne ista stvar  :help:
Ja cu poludit, poslalo me je na neke retardirane vjezbe sa nekom djecurlijom 5-6 razred, i radim vjezbe kuci i sve je isto, samo sta mi vrat vise nije kriv :icon_thumright: ... eh sad tu postoji jos jedna stvar bio sam za vikend kod bake i djeda u bosni, i kad sam se probudio ujutro kod njih nista me ne boli WTF?? nez sta bi to trebalo znacit ..Jel moram mjenjat cjeli krevet, i da zaboravio sam reci bio je na krevetu onaj dormeo nadmadrac....

 :dontknow: stacu sta mislite da si kupim to i novi madrac, ima li ko iskustva sa onim anatomskim jastukom ?? jer cu poludit
Ne brže od života!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3271 : 13 Ožujak, 2012, 07:59:46 »
ja sam kupio anatomski jastuk prije par godina i ukočio mi se vrat prek noći  pa sam ga bacio... mislim da ti je od toga..
probaj spavat bez jastuka, to je najzdravije, ili s nekim tankim.
ovo kaj prodaju te anatomske to je čisto prodavanje magle i marketing..

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #3272 : 13 Ožujak, 2012, 11:00:57 »
ja sam kupio anatomski jastuk prije par godina i ukočio mi se vrat prek noći  pa sam ga bacio... mislim da ti je od toga..
probaj spavat bez jastuka, to je najzdravije, ili s nekim tankim.
ovo kaj prodaju te anatomske to je čisto prodavanje magle i marketing..


Ja sam imao neki obicni jastuk, i onda sam ga zamjenio sa dormeo, i sve je bilo dobro i nakon evo 3mjeseca, problemi, i izmijenio sam jos 2 jastuka opet isto....znaci ni taj anatomski nije nesto poseban  :icon_thumright:

Uglavnom dobio sam vjezbe te da radim kod kuce i vidit cu oce li ici na bolje

Pozdrav!!
Ne brže od života!!

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3273 : 13 Ožujak, 2012, 12:18:51 »
kupi si sto manjitj tanji jastuk i probaj se nauciti spavati na LEĐIMA a ne postrance

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3274 : 13 Ožujak, 2012, 12:31:06 »
kupi si sto manjitj tanji jastuk i probaj se nauciti spavati na LEĐIMA a ne postrance
:icon_thumright: ili na pod stavi samo cebe i legni na ledja (kao da si mrtav i ne okreci se) kao nov ujutru  :icon_thumright:
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3275 : 13 Ožujak, 2012, 12:31:46 »
to je individualno, nemreš se "naučit" spavat na leđima j** te pametnog... roditelji te okreću ko bebu na neku stranu spavat i cijeli život 99% tak spavaš.. ja recimo mogu zaspat na leđima samo ak sam pijan i po noći se obavezno okrenem na bok ili trbuh.. i okrećem se u snu..
prosječan čovjek se 50x okrene u snu imaš o tome studije ak ne vjeruješ snimaj se po noći...
ima i 1% ljudi koji kak zaspu se probude, jedan moj frend spava tak..
tak da od toga ništa..

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Teretana
« Odgovori #3276 : 13 Ožujak, 2012, 12:33:39 »
ja se okrećem i to dosta puta, zato i budu pokrivači na sve strane, ako sam jako izmoren zaspem kao beba da se ni jednom ne okrenem
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #3277 : 13 Ožujak, 2012, 17:58:25 »
evo danas radio mrtvo, probio barijeru i PR je pao. 210kg 3 ponavljanja, moglo je 4 bez problema. Bez gurtni samo pojas. Tajna je da sam kupio onaj magnezij za ruke da ne sklizu, predobra stvar, puno se bolje dize s tim :)
4t

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3278 : 13 Ožujak, 2012, 18:07:21 »
evo danas radio mrtvo, probio barijeru i PR je pao. 210kg 3 ponavljanja, moglo je 4 bez problema. Bez gurtni samo pojas. Tajna je da sam kupio onaj magnezij za ruke da ne sklizu, predobra stvar, puno se bolje dize s tim :)
čitam svi nešto o vratu, pa o spavanju, i sad uletiš ti sa DL, mislim si onak pričaš kak se treba uništit da budeš umoran fino za spavajne, kad ono dođem do kraja posta, a to samo da se pohvališ sa novim PRom  :toothy12: :toothy12:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3279 : 13 Ožujak, 2012, 18:21:10 »
kakav magnezij za ruke?
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!