Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1078052 )

0 Članova i 16 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3240 : 02 Ožujak, 2012, 17:42:18 »
old, stavi sliku  :)

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3241 : 02 Ožujak, 2012, 22:33:09 »
ma markane da ti budem iskren tih 400g proteina je cisto preseravanje i bacanje u vjetar, ne vjerujem cak da organizam toliko moze preraditi
ja sam uzimao po 150g dnevno pa je bilo odlicno, rastao sam fino i napredak dobar


Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #3242 : 03 Ožujak, 2012, 02:43:48 »
ma markane da ti budem iskren tih 400g proteina je cisto preseravanje i bacanje u vjetar, ne vjerujem cak da organizam toliko moze preraditi
ja sam uzimao po 150g dnevno pa je bilo odlicno, rastao sam fino i napredak dobar


to sam naveo kao neki top, mozda 1 puta tjedno budem na 400...inace sam na oko 300-350. A cuj neki su za neki protiv toga. ja znam a ja sa 150g nebi sigurno rastao, stovise padao bi. Cim malo smanjim unos, oko 200g ako uleti neki dan kad se ne stignem hranit osjecam se lose, znam da je vecina toga samo psiha i zabrijavanje ali kad se jednom naucis na visoki unos svaki gram manjka osjetis vjeruj mi   :icon_thumright:
4t

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3243 : 03 Ožujak, 2012, 09:12:58 »
u slučaju proteina više je ipak bolje nego manje... naravno ako si možeš to priuštiti..
ni meni se ne sviđa kad bilderi na masi jedu kao svinje za tov, osim ako se ne natječu.
sjećam se da je oduvijek bilo cca 2 gr/kg da se dobiva na masi, to je ajmo reč neka sredina.. a ameri su naravno kroz 20-30 godina kao poznati Konzumatori podizali tu dozu pa smo sad došli do čak 5 gr. nekada kad nije bilo toliko preparata proteina nego su sportaši većinu dobivali iz hrane a sa 400gr dnevno iz prirodnih namirnica nakupili bi jako puno masnog tkiva.

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #3244 : 03 Ožujak, 2012, 09:50:01 »
u slučaju proteina više je ipak bolje nego manje... naravno ako si možeš to priuštiti..
ni meni se ne sviđa kad bilderi na masi jedu kao svinje za tov, osim ako se ne natječu.
sjećam se da je oduvijek bilo cca 2 gr/kg da se dobiva na masi, to je ajmo reč neka sredina.. a ameri su naravno kroz 20-30 godina kao poznati Konzumatori podizali tu dozu pa smo sad došli do čak 5 gr. nekada kad nije bilo toliko preparata proteina nego su sportaši većinu dobivali iz hrane a sa 400gr dnevno iz prirodnih namirnica nakupili bi jako puno masnog tkiva.
e ovo si dobro rekao...sad dok mogu si prustiti, dok studiram, radim i s tim novcima hranim samo sebe ovo ide...ali jednog dana kad dode obitelj tesko je uklopiti bb u zivot, sto zbog viska obaveza a i zbog toga jer bi bilo malo pohlepno na dan pojesti vise nego cjela obitelj zajedno  :help:
4t

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3245 : 03 Ožujak, 2012, 10:01:33 »
jucer ubacio pola pizze u sebe i slomilo me, nisam mogo nista poslje cijeli dan...jedva sam se natjerao jesti

kad se naviknes na rizu i piletinu, pa pojedes cevape ili slicno ''fino g#vn%'' osjecas se kao da si pojeo kamion i samo bi spavao

koliko je dobro raditi istu skupinu 2 puta tjedno i dali bi se tako ''brze'' napredovalo? obzirom na  upalu misica, jer se nebi trebalo vjezbati dok se misic skroz ne oporavi

nisu tolliko proteini bitni za izgradnju mase, koliko su uh  :dontknow:

e ovo si dobro rekao...sad dok mogu si priustiti
:icon_thumright: same here
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3246 : 03 Ožujak, 2012, 10:09:34 »
bolje je za masu "ubit" mišić jednom tjedno pa ga pustiti da se oporavi nego ga forsat 2x.. to je više za defku..
svi ozbiljni programi za masu imaju jednom tjedno teški trening osim listova i trbuha koje mnogi vježbaju 2x...
1x tjedno utezi plus kardio je super sistem.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3247 : 03 Ožujak, 2012, 10:24:48 »
ima smisla...zasto kardio?

vidim da svi idu na masu prvo, pa na defku, jeli moguce kvalitetno rasti da se kasnije nema sta definirati? ako me razumijete

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3248 : 03 Ožujak, 2012, 10:30:45 »
to je natjecateljski bodybuilding... ja da imam 20g bi radio na masi umjerena prehrana tak da se ne skuplja puno sala, za normala čovjeka i onak ne preferiram full definirani look.

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3249 : 03 Ožujak, 2012, 16:38:17 »
dobro si rekao marko, to je zabrijavanje, logicno je da bi ti bilo puno lakse da se slomis i predjes na 200g, ali tvoj izbor

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #3250 : 04 Ožujak, 2012, 11:14:27 »
ima smisla...zasto kardio?

vidim da svi idu na masu prvo, pa na defku, jeli moguce kvalitetno rasti da se kasnije nema sta definirati? ako me razumijete



to je neki lean mass, samo sta je u nasim uvjetima to malo teze i dugotrajnije, ali se moze  :icon_thumright:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #3251 : 05 Ožujak, 2012, 01:28:40 »
to je neki lean mass, samo sta je u nasim uvjetima to malo teze i dugotrajnije, ali se moze  :icon_thumright:
taj stil ja prakticiram, ne prezderavam se a opet jedem dovoljno da konstantno rastem...primjerice ove godine stojim sa kilama, na 104 sam stalno ali je forma sve bolja i bolja, koza po tijelu se dosta stanjila u odnosu kako je bilo u 9 mjesecu, zile po prsima i tako to  :icon_tongue:
4t

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3252 : 05 Ožujak, 2012, 12:19:10 »
taj stil ja prakticiram, ne prezderavam se a opet jedem dovoljno da konstantno rastem...primjerice ove godine stojim sa kilama, na 104 sam stalno ali je forma sve bolja i bolja, koza po tijelu se dosta stanjila u odnosu kako je bilo u 9 mjesecu, zile po prsima i tako to  :icon_tongue:
zato i je ovih 350-400p, moraš nadoknadit kalorije bjelančevinama umjesto UH  :icon_biggrin:

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3253 : 05 Ožujak, 2012, 12:20:35 »
koliko se zamarate prehranom sve je smijesno
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline oldmen

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 69
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 200
Odg: Teretana
« Odgovori #3254 : 05 Ožujak, 2012, 17:02:24 »
koliko se zamarate prehranom sve je smijesno


prehrana je barem 50% uspjeha u teretani, ali da tu pojedinci zabrijavaju s lovackima to sigurno, nebi da se spremaju za mister olimpija :happy6:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #3255 : 05 Ožujak, 2012, 18:15:53 »


prehrana je barem 50% uspjeha u teretani, ali da tu pojedinci zabrijavaju s lovackima to sigurno, nebi da se spremaju za mister olimpija :happy6:
mislio si na mene predpostavljam   :icon_biggrin:
ako se razumijes u bb treniranje zano bi da "teskas" sa brzim metabolizmom i ako si na masi unosio 3500+ kalorija i ako ides sa snizavanjem unosa UH pred neku defku znao bi da moras pojacati unos P da odrzis kalorijski suficit. I 300g P nije uopce puno za nekog ko se dugo bavi trenirajem i na moju kilazu.
uostalom postovat cu tvoje teze kad potkrijepis to slikama jer svi mi mozemo kenjuckat ovdje da smo neki strucnjaci ;) ja ne pricam lovacke sigurno, ti svoje zanje potkrijepi slikama i nekim korisnim postom, nije da poticem svadu ali ono  :icon_thumright:

btw Prodajem whey 2,3kg 370kn, prednost Rijeka i okolica, cokolada/vanilija, na PM
« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2012, 20:21:09 marko209vx »
4t

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3256 : 05 Ožujak, 2012, 20:09:51 »
ja mislim da je mislio na pralasa a ne na tebe

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3257 : 05 Ožujak, 2012, 20:18:22 »
j**** ti zivot oko cega ste se vi nasli svadati  :laughing7:
de jedite sta ocete i koliko hocete a ne se tu prepirati oko hrane i koliko tko unosi proteina,ugljikohidrati... ::)

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #3258 : 05 Ožujak, 2012, 20:22:42 »
ako se nije mislilo na mene ja se duboko ispricavam i castim wheyem kad se vidimo  ;)
4t

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3259 : 05 Ožujak, 2012, 20:34:02 »
ako se nije mislilo na mene ja se duboko ispricavam i castim wheyem kad se vidimo  ;)
tvoju smo sliku vidjeli koliki si  :icon_thumright: tako da za tebe nisam nista rekao ,govorim o ovima sto u teretanu idu 3-4 mj(nek se niko ne nadje uvrijedjen) a vec razmisljaju 3-4 kg piletine  :laughing6: eto to je malo smijesno
kako si se pronasao uvrijedjenim ja neznam  :drunken_smilie:
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !