Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1048703 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3200 : 28 Veljača, 2012, 22:02:41 »
viktor small dick, nisi ni morao, zivac se ohladio preko noci i eto ti sran ja

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3201 : 28 Veljača, 2012, 23:14:19 »
viktor small dick, nisi ni morao, zivac se ohladio preko noci i eto ti sran ja
ohladio?? a od čega je bio zagrijan????
to sam nekak krivo zaležo i jebga, uvjek neke žešće poze dok spavam, prepigam se celi

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3202 : 29 Veljača, 2012, 07:43:54 »
meni je prije desetak dana nekaj krcnulo (nisam bio nezagrijan, to je bilo pri kraju treninga) u tetivi koja spaja biceps sa podlakticom kad sam radio pregibe za biceps i sad me to boli... 7 dana nisam vježbao biceps i nije me bolilo, al sam radio, nosio nekaj teško po doma i opet me počelo bolit... kaj je to tendinitis? kaj da radim?

već sam ranije imao to u ramenu..

Iz nekih razloga, vjerojatno zbog lakše ozljede, vlaknasto tkivo tetive popuca i upali se. Iznad zahvaćenog područja javlja se bol, a tetiva obično polako zacjeljuje zato što se mišić neprekidno koristi. Ako ipak zacijeli, upaljena vlakna mogu ostaviti bolni ožiljak u tetivi. Bolovi općenito nestaju nakon nekoliko tjedana ili mjeseci, ali mogu i potrajati, pogoršati se, naročito u starijih.

Učestalost tendinitisa

Tendinitis može nastati na bilo kojem mjestu gdje tetiva spaja mišić s kosti, ali je najčešći u ramenu ili petama, na vanjskoj strani lakta (gdje je poznat kao "teniski lakat", premda do upale može doći a da i ne igrate tenis) ili na unutarnjoj strani lakta ("kopljaški lakat").
Liječenje tendinitisa

Bolni dio tijela mora mirovati. Ako je potrebno, primijenite povez oko vrata ili neki drugi način imobilizacije. Čvrst zavoj i analgetik (paracet) morali bi olakšati bolove. Nakon nekoliko dana počnite postepeno razgibavati zglob kako biste spriječili ukočenost. Ako bolovi potraju ili se pojačavaju, liječnik će vas uputiti na rendgensko snimanje da utvrdi radi li se o nekoj bolesti kosti ili zgloba, te će se odlučiti za injekcije kortikosteroida, a možda i lokalnog anestetika u bolno područje. To je pomalo bolan način liječenja koji će se vjerojatno morati ponavljati, ali je često vrlo djelotvoran. Akupunktura koja se sve više provodi, također je djelotvorna.
« Zadnja izmjena: 29 Veljača, 2012, 07:46:38 ivanm »

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3203 : 29 Veljača, 2012, 15:56:47 »
no pain no gain  :dontknow:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3204 : 29 Veljača, 2012, 17:44:20 »
no pain no gain  :dontknow:
hahahahahaha :D
Okorjeli prokleti bilderu! :D
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Teretana
« Odgovori #3205 : 29 Veljača, 2012, 17:52:24 »
halo bilderi ja otišo 10 kg dole, vezano za ozljede, na mene djeluju dosta nemotivirajuće, pogotovo od kad sam počeo trenirat 6 dana u tjednu, 3 je konda i 3 je grapling, stalno nešto boli
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3206 : 29 Veljača, 2012, 18:08:49 »
hahahahahaha :D
Okorjeli prokleti bilderu! :D
;D
vidjet cete vi mene u 6 mj  :toothy12:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3207 : 29 Veljača, 2012, 18:27:22 »
halo bilderi ja otišo 10 kg dole, vezano za ozljede, na mene djeluju dosta nemotivirajuće, pogotovo od kad sam počeo trenirat 6 dana u tjednu, 3 je konda i 3 je grapling, stalno nešto boli
još aj da se nisam ugrijao... al nakon 45 minuta, 20 serija raznih vježbi za leđa i biceps, u predzadnjoj seriji za biceps me strefi ozljeda tetive.. mislim koji bad luck..

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Teretana
« Odgovori #3208 : 29 Veljača, 2012, 19:26:14 »
pa ne pomaže ti zagrijanost, još kod hrvanja je veca mogucnost jer se stalno izvlače poluge, na trzaj i ode rame, pa ode lakat stalno nešto  ;D

@ivan jel ideš šta dole sa kilažom?
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: Teretana
« Odgovori #3209 : 29 Veljača, 2012, 19:28:31 »
Evo i od mene dvije slike, to je nakon 4 mjeseca teretane, manje vise konstantno sam isao. Neke slike od prije nemam, al pokusat cu sta naci:





U tih 4 mjeseca sam oko 4 kile zaradio, sad sam 1.83/79 kg. Mogao i trebao sam puno vise jesti, al to mi je zadatak za sledecih 8 mjeseci.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3210 : 29 Veljača, 2012, 19:30:51 »
pa ne pomaže ti zagrijanost, još kod hrvanja je veca mogucnost jer se stalno izvlače poluge, na trzaj i ode rame, pa ode lakat stalno nešto  ;D

@ivan jel ideš šta dole sa kilažom?
da, 1 kg :icon_biggrin:

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Teretana
« Odgovori #3211 : 29 Veljača, 2012, 19:34:03 »
izbaci whey, ja sam bez suplemenata skinuo 10 kg al je to znojenje dobro svaki put, neznam dal ces to teretanom riješiti
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3212 : 29 Veljača, 2012, 19:48:32 »
još aj da se nisam ugrijao... al nakon 45 minuta, 20 serija raznih vježbi za leđa i biceps, u predzadnjoj seriji za biceps me strefi ozljeda tetive.. mislim koji bad luck..
pa nakon 20 serija bi i meni puklo :D

ja sam se odreko vage u korizmi  ;D

ide fino sve, vracam se na staro, ako se vec nisam i vratio...jede se, vjezba se, radi se  :headbang:
;D
vidjet cete vi mene u 6 mj  :toothy12:
oces da se definises, pa da budes ko i mi ostale picke ili?

ja ne znam koliko cu moci jos ovako, kad osjetim miris cevapa poludim, i onda se pokrijem usima i jedem svoju piletinu s rizom  :'(

@enel : kolko si tezak? koje godiste? samo radi :)
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3213 : 29 Veljača, 2012, 19:52:01 »
kaj 20 serija puno?... pa 3 zagrijavanja, onda lat mašina 5-6 serija pa veslanje 5-6 i biceps 5-6..
whey sam mislio izbaciti za probu..

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #3214 : 29 Veljača, 2012, 20:17:05 »
pa nakon 20 serija bi i meni puklo :D

ja sam se odreko vage u korizmi  ;D

ide fino sve, vracam se na staro, ako se vec nisam i vratio...jede se, vjezba se, radi se  :headbang: oces da se definises, pa da budes ko i mi ostale picke ili?

ja ne znam koliko cu moci jos ovako, kad osjetim miris cevapa poludim, i onda se pokrijem usima i jedem svoju piletinu s rizom  :'(

@enel : kolko si tezak? koje godiste? samo radi :)
jao nemoj mi čevape spominjati,imao sam ih za ručak ali sam si ispeko jaja jer nakon treninga treba biti dobar proteinski obrok ali sam ih zato upravo sada pojeo  :laughing7:
boli me kita ja sam na masi,ne moram se toliko paziti ko na defki hahah...
ma Cok idem na neku formu sada i toe to,u planu je trcanje da skinem salo na stomaku i nista vise...nema u planu nikakvu defku osim stomaka,tako da ne planiram nikakvo abnormalno mrsavljenje...

enel.j**** mu zivot pa imas vecu podlakticu nego nadlakticu,obavezno popravi to a ostalo ce doci  :icon_thumright:

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: Teretana
« Odgovori #3215 : 29 Veljača, 2012, 20:27:49 »
@enel : kolko si tezak? koje godiste? samo radi :)

90' godiste, a sad za sad na 1.83/79 kg, idealno bi bilo da odem na 85 al da to bude +6kg misicne mase, a ne masne mase  :icon_biggrin:

enel.j**** mu zivot pa imas vecu podlakticu nego nadlakticu,obavezno popravi to a ostalo ce doci  :icon_thumright:

Podlaktica je rezultat intenzivnog gameovanja na ps one tokom mladih godina  :icon_biggrin:. Dotjerat cu ja sve to jos, dosta toga se popravilo, usao sam u poentu svega tako da ce sledecih mjeseci samo jos bolje biti, nadam se  :icon_biggrin:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3216 : 01 Ožujak, 2012, 00:14:57 »
super je enel, malo si masn pogotovo škembica al jbg, rješit će se i to, imaš sliku prije?, šta pričaš ti pralas veća podlaktica nego nadlaktica, ajde pokaži svoju sliku iz tog kuta, il nađi nekog od bildera ko po tebi ima prihvatljivi omjer podlaktice i nadlaktice iz tog kuta

i za enela : šta me gledaš tako mrsko, da imam proljev rado bi te prsko  :toothy12:



jao nemoj mi čevape spominjati,imao sam ih za ručak ali sam si ispeko jaja jer nakon treninga treba biti dobar proteinski obrok ali sam ih zato upravo sada pojeo  :laughing7:
boli me kita ja sam na masi,ne moram se toliko paziti ko na defki hahah...
ma Cok idem na neku formu sada i toe to,u planu je trcanje da skinem salo na stomaku i nista vise...nema u planu nikakvu defku osim stomaka,tako da ne planiram nikakvo abnormalno mrsavljenje...

enel.j**** mu zivot pa imas vecu podlakticu nego nadlakticu,obavezno popravi to a ostalo ce doci  :icon_thumright:
a šta ako ti je takva genetika da škemba odlazi zadnja  :icon_biggrin:


i jedem svoju piletinu s rizom  :'(
jesi postao pile kosooko?
« Zadnja izmjena: 01 Ožujak, 2012, 00:27:09 vktr »

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #3217 : 01 Ožujak, 2012, 07:41:42 »
arigato!
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3218 : 01 Ožujak, 2012, 10:16:49 »
@enel - a jes bosanac,pravi!!

šta ima bilderi ,idete u čeličanu?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #3219 : 01 Ožujak, 2012, 10:18:22 »
ne, sad je brodogradnja aktualna..